Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ucmelekannesi Ucmelekannesi ortim. Bugun az yemeye calistim ama yine cok oldu gibi yazinca menumu etiketlerim seni 😉 senin gunun nasil gecti?
Selam canım. Güzeldi sanki ama menünün tamamını yazınca ortaya çıkacak tabi😂😂
Tamamdır menülerimde etiketlerim bende seni. Spor için kimi etiketliyorduk canim

Evime son 2 saat 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️
Benim kv temizlik hastası 🙄 öyle çok zorlandım ki orada gidince evimi futursuzca kirletesim var 🤣🤣🤣
1 hafta boyunca mutfaktaki ocakta sadece kahvaltı için yumurta falan haşlandık onun dışında tüm kızartma pişirme yağlı kokacak tarzda ürünler evin alt katındaki depoda pişti o kadar zor olduki bize in çık taşı onları getir 🙄
Biirde sular akmaz mı pet şişelerle temizlik of off 😕
Cocuk bir şey döker akşam vakti yemek ister yok pişiremem diyorum anlamıyor ağlıyor 🙈 valla şiştimde geldim +5 oldum 🤣🤣
Oyy kuzum seni çok iyi anlıyorum. Benim kv de öyle. İşin kötü tarafı ben aynı şehirde yaşıyorum. Eskiden sık sık giderdik şimdi gitmiyoruz o kadar. Neyseki kabus bitmiş, Hoşgeldin evineee ❤
Bir hafta yap nasıl sıkılaştırıyor bak.😍
Şişşş beni de özendiriyorsunuz 😍😍

IMG_20210830_190528.png

Haydi bismillah :))
Bugün menüm:
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
telvesiyle türk kahvesi, 1/2 şeftali, 5 kaju
hindi konserve,ıspanak haşlama,zeytin
1/2 şeftali,limonlu yeşil yeşil çay ve 50 gr süzme yoğurt
yulaflı süzme peynirli omlet, söğüş,filtre kahve
1 fincan limonlu yeşil çay
5000 adım yürüyüş
2 lt su
@Kubraaaccc A Anka
Güzel görünüyor canim.
Klasik kahvaltı sevmiyormusun bugüne özel miydi menun canim.
Ben gunluk E Emnis ve hzlsel hzlsel i etiketliyirum sadece. Bur de ortagimi
Tamam canım tesekkurler
30 agustos menum

12:00- 1 kase mercimek corbasi, 3 yk haskanmis kara bugday, 6 yk kiynali sebze yenegi, yarim jase yogurt.
16:00- saat 12de yediklerimin aynisi.
18:30- detoks icecegi.

su:3lt
Spor: 30 dk cardio combos
30 dk zumba class
15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Karbonhidrat ağırlıklı olmuş günün canim. Ama erken bitirmissin günü detoks suyu ile dengelenmiştir. Afiyet olsun

Güzel görünüyor canim.

Tamam canım tesekkurler

Karbonhidrat ağırlıklı olmuş günün canim. Ama erken bitirmissin günü detoks suyu ile dengelenmiştir. Afiyet olsun
Canım ara öğünleri analardan öne aldım bugün 😘 bazen üşeniyorum sabah iyi oluyor böyle 😍

Çok geçmiş olsun canım böyleyken diyete odaklanmak zor oluyor gerçekten umarım bir an önce toparlanıp iyileşirsiniz 🙏

Karbonhidrat alımını kısıtlarsan zaten canım güzelce verirsin cuma gününe kadar biraz da spor yaptın mı tamamdır bu iş🥰😘

Yok yok bugün yapacağım canım 3 mil Leslie yapacağım bir de @Breeze96 nın söylediği videoları yapacağım♥️

Sen bugün dene bakalım çok aşırı açlık hissetmezsen yarın ben de başlayayım canım🥰😘

Olsun canım çok bir artı değil sen gönderirsin cuma gününe kadar💕
Ay inşallah canım, bugün kızı parka götürdüm sonra yakında bir cafe var oranın çocuk parkını istedi girdik baya da açtım , oranın pizzası çok güzel oluyor gel gitler yaşadım ama yenilmedim😎içtim sade kahvemi geldin evime yoğurtlu sebze yiyorum 🤣
@Breeze96 senden cok ozendim. Ve hic zumba class yapmamistim. Birazdan ilk zumba classimi yapacagim. 😉 dusuncelerimi yazarim 30 dk sonra bitirince 💃💃
Bence seversin ya,zumba çok eğlenceli 😍
Evime son 2 saat 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️
Benim kv temizlik hastası 🙄 öyle çok zorlandım ki orada gidince evimi futursuzca kirletesim var 🤣🤣🤣
1 hafta boyunca mutfaktaki ocakta sadece kahvaltı için yumurta falan haşlandık onun dışında tüm kızartma pişirme yağlı kokacak tarzda ürünler evin alt katındaki depoda pişti o kadar zor olduki bize in çık taşı onları getir 🙄
Biirde sular akmaz mı pet şişelerle temizlik of off 😕
Cocuk bir şey döker akşam vakti yemek ister yok pişiremem diyorum anlamıyor ağlıyor 🙈 valla şiştimde geldim +5 oldum 🤣🤣
Ay yok artık ya, gerçekten öyle bir yerde kalmak hem de ev ahalisine yemek yapmak büyük iş, benim kıza kv köyde bakıyor, kız evi mahfediyor 🤣🤣
Anam haklı dağılın :KK70:
Anan çok haklı ama bu stresten zayıflayanlarda hormon bozukluğu mu var 😁😁🤣🤣🤣

inşallah canım, bugün kızı parka götürdüm sonra yakında bir cafe var oranın çocuk parkını istedi girdik baya da açtım , oranın pizzası çok güzel oluyor gel gitler yaşadım ama yenilmedim😎içtim sade kahvemi geldin evime yoğurtlu sebze yiyorum 🤣
Kocamannnn👏👏👏👏👏
Harikasın canim afiyet olsun

Güzel görünüyor canim.

Tamam canım tesekkurler

Evet ortim cok kh oldu bugun. Yarin daha guzel olcak. Tek ogun ve detoks icecegi yaoacaktim ama aciktim.

Ay inşallah canım, bugün kızı parka götürdüm sonra yakında bir cafe var oranın çocuk parkını istedi girdik baya da açtım , oranın pizzası çok güzel oluyor gel gitler yaşadım ama yenilmedim😎içtim sade kahvemi geldin evime yoğurtlu sebze yiyorum 🤣

Bence seversin ya,zumba çok eğlenceli 😍

Ay yok artık ya, gerçekten öyle bir yerde kalmak hem de ev ahalisine yemek yapmak büyük iş, benim kıza kv köyde bakıyor, kız evi mahfediyor 🤣🤣

Anan çok haklı ama bu stresten zayıflayanlarda hormon bozukluğu mu var 😁😁🤣🤣🤣
Normal zumba cok yaptim canjm da bu zumba class cok degisik. Bak soyle birsey. Bugun ilk defa yaptim ve cok eglendim. Ve gercekten sirilsiklam oldum.

Haydi bismillah :))
Bugün menüm:
Uyanınca ılık limonlu sirkeli su
telvesiyle türk kahvesi, 1/2 şeftali, 5 kaju
hindi konserve,ıspanak haşlama,zeytin
1/2 şeftali,limonlu yeşil yeşil çay ve 50 gr süzme yoğurt
yulaflı süzme peynirli omlet, söğüş,filtre kahve
1 fincan limonlu yeşil çay
5000 adım yürüyüş
2 lt su
@Kubraaaccc A Anka
Menun cok guzel olmus canim. Adimlarin da guzel.
30.08.2021
11.00
2 sahanda yumurta, 1 dilim ekmek, 🍅 salatalık, 1 dilim peynir, 1 TK tereyağı ve reçel

15.00 sade kahve ,4 taze incir
17.00
Sade kahve, 1 galeta

19.30 fırında patlıcan,biber üstüne sarımsaklı yoğurt, 1 dilim karpuz

Şu:2 lt
Menun gayet guzel olmus canim. Spor var mi? Ya da simdi mi yapip yazacaksin 😉

X