Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ellerine sağlık canım,benim hedefim 62.0 olsun , tabloya ekleyemedim ben
:) Evet canım sen neredesin ? biz şuan samsundayız eşiimin köyüne geldik ama normalde Ankara'da yaşıyoruz
Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var

Yaaa seni gördüğüme çok sevindim Bu nasıl bir değişim böyle
Cnm değiştim de tekrar ters yöne değiştim bile ama bu sefer kalıcı olcak inşallah ben de çok sevindim canıım
Aynen canım Pazartesi demiştin sen o yüzden çarpı koymadım. Yarın eklemezsen basarım
Tamam kaptan
Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim
Ooo süpersun cnm

Benim boyumda ufak canım 1.50 47lere kadar falan düşebiliyorum kötü durmuyor ama 49/50 hedef bu sefer oralarda takılmak istiyorum

Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim
Şahanesin canım eline su dökemeyiz spor konusunda
Hayirli pazarlar efendim, maydonozlu suyumla karsinizdayim
Afiyet olsun canım gönderelim ödemleri
Hay maşallah yine sana 2 hafta takılcam en son bende peşine senin gibi 2 hafta çalışsam ama nerde bizde sendeki enerji
Değil mi ama mümkün değil hele sabah bende öyle bir enerji yok çıkmaz
Merhaba canım hoş geldin ben Hazal E Emnis kaptancığımız tatilde az giriyor interneti çekmiyor geldiğinde muhakkak yazar

Teşekkür ederim canım Duygu ben de

Bebişin hayırlı olsun ne güzel hemen kilolar artmadan zayıflamaya geri dönüyorsun biz yenilerin seni tanıması için canım ilk sayfada yer alan formu doldurup paylaşırsan çok iyi olur
Tamamdır doldurup paylaşırım teşekkürler bu arada . Zaten 3 ayda aldım kilo toparlaması zor olacak yoksa

Bebişin hayırlı olsun ne güzel hemen kilolar artmadan zayıflamaya geri dönüyorsun biz yenilerin seni tanıması için canım ilk sayfada yer alan formu doldurup paylaşırsan çok iyi olur

Köyde olunca yediğime de dikkat edemedim. Diyetisyenim normalde ben şimdi evimdeyim normale dönme vakti

Köyde olunca yediğime de dikkat edemedim. Diyetisyenim normalde ben şimdi evimdeyim normale dönme vakti
Şimdi anlaşıldı meslek diyetisyen olunca kaçarı yok tabi Ne güzel ama ben de çok isterdim herhalde hamilelik dışında hiç kilo almaz insan öyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…