Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şimdi anlaşıldı meslek diyetisyen olunca kaçarı yok tabi Ne güzel ama ben de çok isterdim herhalde hamilelik dışında hiç kilo almaz insan öyle olunca
evet hamilelikte aldım ama emzirirken daha çok aldım . 1 buçuk ay falan sütüm azdı yetmedi anneler de süt olsun diye bir sürü yedirdiler beni inşallah şimdiden sonra verip kurtulmak istiyorum

Ellerine sağlık canım,benim hedefim 62.0 olsun , tabloya ekleyemedim ben

Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var
Rica ederim canım. Ben eklerim sorun yok
Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim
Vsaaov Harikasın canım
Hoşgeldin canııımm
kardelelen321 canım selam, yeni ortaklar belli olana kadar istersen devam edebiliriz birbirimizi takip etmeye, ne dersin?
Tabiki kuzum ortağız yeni ortaklıklar olana kadar.

Oo yaris varsa aynen benxe oglum ogle uykusuna yatsin da spor yapaym diye gozunun icine bakiyorm ama bu ara 2 yas sendromu sanrm dalamiyor. Uykuyu reddediyor resmen
Benim boyumda ufak canım 1.50 47lere kadar falan düşebiliyorum kötü durmuyor ama 49/50 hedef bu sefer oralarda takılmak istiyorum
Evet cnm boyuna gore 50 guzel olur kesin :)

pacman kuzum çok geçmiş olsun pazartesi gel bak ben de başlıyorum
Aaa sen de mi geldin tekrar kelebeğiim. Çok mutlu olduum. Valla ben de hemencik gelmek istiyorum çünkü hem kilo almış oluyorum hem de içim rahat etmiyor burada olmayınca. Bugün bir tık daha iyiyim. Böyle devam edersem yarın gelirim umarım.
Kuzucanım çok geçmiş olsun sürer mi ki düzelmen ? Bence takımdan uzaklaşma tamda listeye girmeye yaklaşmışken her uzaklaşma hiç yoksa 1 2 kg artı ile dönebilir sana
Kaptancım senden mesaj aldım, moralim yerine geldi. Salıdan beri çok çok kötüydüm. Düzelirim diye doktora gitmedim başta. Daha da ilerledi. Şimdi 3 antibiyotik sayesinde daha iyiyim. Çok sürmeyecek inşallah. Yarın gelicem Allah'ın izniyle. Hastayken dikkat etmedim hiç ama çoğunun ödem olduğunu biliyorum.

Sagol canim. Sabah sporuna kardelelen321 e ozenip basladim. Evdeki son aylar tadini cikarayim. Annelik izni bitiyor 3 aya is basi..

Aralıklı oruca alıştığım için iş yerimde hiç sıkıntı yaşamıyorum fakat haftasonu çok dağıtıyorum. Bugün de pişman olacağım şeyler oldu. Reglim 3 gün geçti ödemden balon gibi oldum. Cuma tartıma çok uzağım. Takımı olumsuz etkilememek adına elimden geleni yapıyorum fakat regl olmadığım sürece şişmeye devam edecek gibiyim. Aktara gidip Bi kaç ot alayım diyorum. Sizin kullandığınız birşey varsa önerirmisiniz

Canım ben ananasın çok faydasını gördüm tavsiye ederim resim paylaşıyorum şimdi istersen yap 3 gün yapılıyor tartıdan önceki üç gün yapabilirsin Bir tane daha tarif buldum ama daha denemedim bir bak işine yararsa yaparsın

Eklentiler

• BC09A2DF-CE0D-4B6F-AF41-405FB404152A.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 65469FC1-B28C-4350-B388-9DEC4B9B4CF8.png
    336,3 KB · Görüntüleme: 26
Diyetisyenle görüştüm kaptanım 11 eylülde 10 günlük tatile gideceğiz ordan dönüşte başlıyorum inşaAllah
Şimdiden iyi tatiller canım
Diyetisyene çok sevindim eminim başlangıç için bile olsa sana o enerjiyi verecektir senin için önemli olan başlamak gerisi geliyor zaten
Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var
Ayy size de kolay gelsin o halde canım bende aslen Çankırılıyım :)
Duygucummmm hoşgeldinnnnn canım
Takımda sana yer olmaz mı maşallah ya bebiş doğdu büyüdü bile he
Pacom antibiyotik heemn toparlar seni ödemde 1 2 dikkatli menü ve yürüyüş ile atılır sıkıntı değil sağlıkk olsun şimdilik ortaklara eklemiyorum o halde ? Tamamen düzelince eklerim ?

Canım Hazalcım bizde seni çok seviyoruz
Hepimiz için canlı ne örneksin bu işin imkansız olmadığının kanıtısın en güzeli bu sanal ortamdan bile zayıflamanla birlikte ne kadar mutlu olduğunu hayatının ve ruhunun olumlu anlamda güzelleştiğini hissedebiliyoruz

Hiç birimiz istemediğimiz bedenlerde yaşamak zorunda değiliz ama buna karar verecek olann bizleriz inanıyorum ki 1 2 lokma hamur tatlı parçasına uğruna kendimizi feda etmeyeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…