Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canıımm beni çıkar menü listesinden
Diyetisyene başlayınca eklersin inşaAllah

Diyetisyenle görüştüm kaptanım 11 eylülde 10 günlük tatile gideceğiz ordan dönüşte başlıyorum inşaAllah

Aynen canım Pazartesi demiştin sen o yüzden çarpı koymadım. Yarın eklemezsen basarım

28 Ağustos
SABAH
1 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
Tam buğday ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
Yoğurt
Armut+3yemiş
AKŞAM
Yoğurtlu közlenmiş biber+3 yk mantı TB ekmek+yoğurt
(20 dakika cardio yaptım)
Afiyet olsun Canım. Menülerimizi aşağıdaki linke yazıyoruz canım.

Canım benim hedef 62

Yaa cok guzel ozaman gercekten yuruyus leslie de olsa onlarin da etkisi vardir cnm. Hadi ozaman bugun spor yap baslangic olsunnn :) bende yapicam insallah
Ellerine saglik cnm

Günaydın herkese

Bugün sinema ya gideceğim nasıl sinema öncesi sonrası bi fast food yemeden durcam bilmiyorum ve bugünü kendime off günü kaçamak günü ilan ediyorum ben ettim siz etmeyin kizlar
Amannnn dikkat et yemesi 5 dk vermesi en az 2-3 gun suruyorrr

Günaydın herkese

Bugün sinema ya gideceğim nasıl sinema öncesi sonrası bi fast food yemeden durcam bilmiyorum ve bugünü kendime off günü kaçamak günü ilan ediyorum ben ettim siz etmeyin kizlar
Sen yine de çok abartmamaya çalış canım sıkı bir detoks diyet yaptın sana büyük artıyla dönebilir Ama şimdiden iyi eğlenceler ve afiyet olsun
Yaa cok guzel ozaman gercekten yuruyus leslie de olsa onlarin da etkisi vardir cnm. Hadi ozaman bugun spor yap baslangic olsunnn :) bende yapicam insallah

Ellerine saglik cnm
Aynen canım bugün başlayalım beraber inşallah zaten spor yarışına da girdim şartları zorlamam lazım
kızlar dün spor yapamadım temizlik yaptım çok yoruldum menümü bile az önce yazabildim bugün inşallah yapacağım sporumu
Temizlik olunca insanın spora hali kalmıyor gerçekten canım o da kalori harcatıyor sonuçta bugün itibariyle yaparsın sporunu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…