Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şimdiden iyi tatiller canım
Diyetisyene çok sevindim eminim başlangıç için bile olsa sana o enerjiyi verecektir senin için önemli olan başlamak gerisi geliyor zaten
Teşekkür ederim
Ayy inşaAllah ya çok heyecanlıyım 60 65 arası olmadan bırakmak yok bu sefer inşaAllah 74 olunca yine listeye de girerim inşaAllah

Calypso95 hoş geldin canım, hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz.
Teşekkür ederim canımm hoşbuldum
Evet büyüdü oldu şükürler olsun onunla birlikte ben de büyüdüm ama tekrar zayıflamaya geldim

Oo yaris varsa aynen benxe oglum ogle uykusuna yatsin da spor yapaym diye gozunun icine bakiyorm ama bu ara 2 yas sendromu sanrm dalamiyor. Uykuyu reddediyor resmen

Evet cnm boyuna gore 50 guzel olur kesin :)
Çocukla zor gerçekten spor yapmak ben de çocuk yok olsa herhalde hiç yapmam
Sagol canim. Sabah sporuna kardelelen321 e ozenip basladim. Evdeki son aylar tadini cikarayim. Annelik izni bitiyor 3 aya is basi..
Ben de salı günü başlıyorum işe ama Allahtan çalışma saatlerim az Sen de 3 ayı çok iyi değerlendir canım çalışmaya başlayınca illa daha yorulursun
hzlsel çok teşekkür ederim canım aktardan da reglim için birşeyler aldım şimdi. Ananas tarifini de dediğin gibi son 3 günde yapayım
Ne demek canım ben de bu hafta yapacağım yarın çok artı çıkarsam ki çıkacak gibi duruyorum

Çok teşekkür ederim kaptanım gerçekten tepeden tırnağa duruşumla bakışımla ne kadar değiştiğimi fark ediyorum kaç senedir kendimi hapsettiğim beden yüzünden ne kadar mutsuzmuşum ilk başladığımda sadece hayaldi ama gerçek olmak üzere bundan sonra mümkün değil bu huzurumu mutluluğumu asla hiçbir yiyeceğe değişmem

Sagol canim. Sabah sporuna kardelelen321 e ozenip basladim. Evdeki son aylar tadini cikarayim. Annelik izni bitiyor 3 aya is basi..
Çok iyi gidiyorsun maaşallah canım. Sabah sporu yapmanın en büyük faydası, sabahtan metabolizma çalışmaya başlıyor ve bu akşama kadar böyle devam ediyor yatana kadar. Ayrıca gün içinde kendini zinde hissediyorsun. 3 ayda sen zaten hedef kilona ulaşır korumaya geçersin ❤
Selamlar kızlar iyi pazarlar
Yarın evime dönüyorum çok üzgünüm

17000 adım 1 saat bisiklet (yaklaşık 3 kişi taşıdım)
Süpeeeer
Harikasın canım. Hak ettin tadını çıkar. Giyemediklerini giy. İdolümsün
Bundan sonra kilo alırsan bebiş için olsun inşallah. O kiloları da zaten kolaylıkla gönderirsin sen

Suyuna da tarcin cibigi, limon, nane, maydonoz ekliyebillirsin cnm bunlarda ödem attiriyor hem tokluk hissi veriyor gun icinde ben genelde carsamba persembe yapiyorum tartı oncesi odemler gitsin diye
Ayy sorma cocukla hersey zor ve zamansiz oluyor ama sukur uyudu ve yaptm dusa giremedm tabi uyanirsa diye aksamina girdm neyseki
16514 adım
16 dk zumba
12 dk dans aerobik workout
44dk zumba class(legs+arm+belly)
16dk kardio yapıldı kaptanım
Wowhoow supersin ya cnm masallah

Guzel menu cnm afyt olsun
Guzelmenu cnmtbrkler spor zatn sahane
Asure keske erken olsaymis enazindan dedm onun harici guzl cnm afyt olsn

Yine sporun hakkını vermişsin
Hemşirem ara tartı var yarın aşure olmuş mu ? Topuğuna şıkmışsın bacım

Cok sagol canim. Ayy insallah ya acelem yok tek enjnde sonunda ulasayim da hedef kiloma. Cok sagol canim bu kadar pozitif yorumun icjn

Menun super canim. Hadi bakalim yarin sporlaei gorelim o zaman bolca
Menun de sporun da harikaaaa canim kazandin acik arayla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…