Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şimdi anlaşıldı meslek diyetisyen olunca kaçarı yok tabi🤭🤭 Ne güzel ama ben de çok isterdim herhalde hamilelik dışında hiç kilo almaz insan öyle olunca🤣🤣
😁😁 evet hamilelikte aldım ama emzirirken daha çok aldım . 1 buçuk ay falan sütüm azdı yetmedi anneler de süt olsun diye bir sürü yedirdiler beni 😂 inşallah şimdiden sonra verip kurtulmak istiyorum 😁

Ellerine sağlık canım,benim hedefim 62.0 olsun , tabloya ekleyemedim ben 😔

Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var 😭😂
Rica ederim canım. Ben eklerim sorun yok 😊
Gunaydin kizlar. 45 dk full body workout bitti. Birazdan dus alip kahvaltimi yapacagim 🍳☕
Vsaaov Harikasın canım 👍👍
Günaydın kızlar :) E Emnis kaptanım merhaba ben dönmek istiyorum takıma bayaaa kilo aldım bebeğim 3 aylık oldu artık kilo vermeye hazırım takımda yer var mıdır bana da 😂 emzirdiğim için çok hızlı vermek istemiyorum ama
Hoşgeldin canııımm
kardelelen321 kardelelen321 canım selam, yeni ortaklar belli olana kadar istersen devam edebiliriz birbirimizi takip etmeye, ne dersin?
Tabiki kuzum ortağız yeni ortaklıklar olana kadar. 😍😍😍

Sen yine de çok abartmamaya çalış canım sıkı bir detoks diyet yaptın sana büyük artıyla dönebilir🥰😘 Ama şimdiden iyi eğlenceler ve afiyet olsun🤭

Aynen canım bugün başlayalım beraber inşallah zaten spor yarışına da girdim şartları zorlamam lazım🤭🤭

Temizlik olunca insanın spora hali kalmıyor gerçekten canım o da kalori harcatıyor sonuçta bugün itibariyle yaparsın sporunu da🥰
Oo yaris varsa aynen :rolleyes::KK49:benxe oglum ogle uykusuna yatsin da spor yapaym diye gozunun icine bakiyorm ama bu ara 2 yas sendromu sanrm dalamiyor. Uykuyu reddediyor resmen:KK51:
Benim boyumda ufak canım 1.50🙈 47lere kadar falan düşebiliyorum kötü durmuyor ama 49/50 hedef bu sefer oralarda takılmak istiyorum🥰
Evet cnm boyuna gore 50 guzel olur kesin :)

pacman pacman kuzum çok geçmiş olsun 😔 pazartesi gel bak ben de başlıyorum 😘😘😘
Aaa sen de mi geldin tekrar kelebeğiim. Çok mutlu olduum. Valla ben de hemencik gelmek istiyorum çünkü hem kilo almış oluyorum hem de içim rahat etmiyor burada olmayınca. Bugün bir tık daha iyiyim. Böyle devam edersem yarın gelirim umarım. :KK200:
Kuzucanım çok geçmiş olsun sürer mi ki düzelmen ? Bence takımdan uzaklaşma tamda listeye girmeye yaklaşmışken her uzaklaşma hiç yoksa 1 2 kg artı ile dönebilir sana :KK43:
Kaptancım senden mesaj aldım, moralim yerine geldi. :KK66: Salıdan beri çok çok kötüydüm. Düzelirim diye doktora gitmedim başta. Daha da ilerledi. Şimdi 3 antibiyotik sayesinde daha iyiyim. Çok sürmeyecek inşallah. Yarın gelicem Allah'ın izniyle. Hastayken dikkat etmedim hiç ama çoğunun ödem olduğunu biliyorum. :KK74:

Şahanesin canım eline su dökemeyiz spor konusunda🤩🤩

Afiyet olsun canım gönderelim ödemleri🤭🤭

Değil mi ama mümkün değil hele sabah bende öyle bir enerji yok çıkmaz🤣🤣

Merhaba canım hoş geldin ben Hazal E Emnis kaptancığımız tatilde az giriyor interneti çekmiyor geldiğinde muhakkak yazar🥰😘
Sagol canim. Sabah sporuna kardelelen321 kardelelen321 e ozenip basladim. Evdeki son aylar tadini cikarayim. Annelik izni bitiyor 3 aya is basi..

Aralıklı oruca alıştığım için iş yerimde hiç sıkıntı yaşamıyorum fakat haftasonu çok dağıtıyorum. Bugün de pişman olacağım şeyler oldu. Reglim 3 gün geçti ödemden balon gibi oldum. Cuma tartıma çok uzağım. Takımı olumsuz etkilememek adına elimden geleni yapıyorum fakat regl olmadığım sürece şişmeye devam edecek gibiyim. Aktara gidip Bi kaç ot alayım diyorum. Sizin kullandığınız birşey varsa önerirmisiniz😔

Aralıklı oruca alıştığım için iş yerimde hiç sıkıntı yaşamıyorum fakat haftasonu çok dağıtıyorum. Bugün de pişman olacağım şeyler oldu. Reglim 3 gün geçti ödemden balon gibi oldum. Cuma tartıma çok uzağım. Takımı olumsuz etkilememek adına elimden geleni yapıyorum fakat regl olmadığım sürece şişmeye devam edecek gibiyim. Aktara gidip Bi kaç ot alayım diyorum. Sizin kullandığınız birşey varsa önerirmisiniz😔
Canım ben ananasın çok faydasını gördüm tavsiye ederim resim paylaşıyorum şimdi istersen yap 3 gün yapılıyor tartıdan önceki üç gün yapabilirsin 😘Bir tane daha tarif buldum ama daha denemedim bir bak işine yararsa yaparsın

Eklentiler

• BC09A2DF-CE0D-4B6F-AF41-405FB404152A.png
    BC09A2DF-CE0D-4B6F-AF41-405FB404152A.png
    303,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 65469FC1-B28C-4350-B388-9DEC4B9B4CF8.png
    65469FC1-B28C-4350-B388-9DEC4B9B4CF8.png
    336,3 KB · Görüntüleme: 26
Diyetisyenle görüştüm kaptanım 11 eylülde 10 günlük tatile gideceğiz ordan dönüşte başlıyorum inşaAllah 😍😍
Şimdiden iyi tatiller canım 🤩🤩
Diyetisyene çok sevindim eminim başlangıç için bile olsa sana o enerjiyi verecektir senin için önemli olan başlamak gerisi geliyor zaten 💕
Ben Trabzon'da yaşıyorum canım ama eşim buralı , ben amasyaliyim..onların da fındığı var 😭😂
🤭Ayy size de kolay gelsin o halde canım 🤣bende aslen Çankırılıyım :)
Günaydın kızlar :) E Emnis kaptanım merhaba ben dönmek istiyorum takıma bayaaa kilo aldım bebeğim 3 aylık oldu artık kilo vermeye hazırım takımda yer var mıdır bana da 😂 emzirdiğim için çok hızlı vermek istemiyorum ama
Duygucummmm hoşgeldinnnnn canım :KK68:
Takımda sana yer olmaz mı 🤗 maşallah ya bebiş doğdu büyüdü bile he 🤩
Kaptancım senden mesaj aldım, moralim yerine geldi. :KK66: Salıdan beri çok çok kötüydüm. Düzelirim diye doktora gitmedim başta. Daha da ilerledi. Şimdi 3 antibiyotik sayesinde daha iyiyim. Çok sürmeyecek inşallah. Yarın gelicem Allah'ın izniyle. Hastayken dikkat etmedim hiç ama çoğunun ödem olduğunu biliyorum. :KK74:
Pacom antibiyotik heemn toparlar seni 😘 ödemde 1 2 dikkatli menü ve yürüyüş ile atılır sıkıntı değil sağlıkk olsun 🤩 şimdilik ortaklara eklemiyorum o halde ? Tamamen düzelince eklerim ?

Merhaba herkese bu hafta hiç ummadığım şekilde birinci oldum yaklaşık 5 aydır buradayım hiç derecem yoktu inşallah son olmaz♥️ Bu hafta hem birincilik hem de 45. Kiloma elveda dediğim için çifte mutluluk yaşadım aranıza 98 kilo ile katıldım burada sizlerle 27 kilo verdim ama diyet sürecim 116 kiloyla bir sene önce başlamıştı burası olmasa büyük ihtimal çoktan pes etmiştim 5. Takımın bir üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum öncelikle E Emnis kaptanımız olmak üzere tüm takım arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ederim sizleri seviyorum😍😍 Gelelim bu haftaya geçen hafta hem kaçamak yaptığım hem de regl olduğum için ödemim çoktu ve fazla kilo verememiştim bu hafta ise detoks yapmadım ama gerçekten düşük kalorili beslendim hiç kaçamak yapmadım ve ödeme iyi gelsin diye ara öğün niyetine dukan birası içtim spora çok yüklenmedim sadece Leslie yaptım💗inşallah herkes buradan hedef kilosuna ulaşarak ve bir daha da geri almayarak mezun olur💕💕💕
Canım Hazalcım bizde seni çok seviyoruz 💕
Hepimiz için canlı ne örneksin bu işin imkansız olmadığının kanıtısın 🤩 en güzeli bu sanal ortamdan bile zayıflamanla birlikte ne kadar mutlu olduğunu hayatının ve ruhunun olumlu anlamda güzelleştiğini hissedebiliyoruz 🤗

Hiç birimiz istemediğimiz bedenlerde yaşamak zorunda değiliz ama buna karar verecek olann bizleriz inanıyorum ki 1 2 lokma hamur tatlı parçasına uğruna kendimizi feda etmeyeceğiz ✌️✌️

X