Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

bu günün eksik menülerini boş bıraktım yarın 10 a kadar yazabilirsiniz arkadaşlar:KK36:ve lütfen tarih yazmayı unutmayalım. Kontrol ederken zor oluyor bana saatleri kontrol etmek zorunda kalıyorum 🙈

@sss35 @Emcekare siz devam ediyor musunuz kızlar. paylaşımlarınızı da göremiyorum
Canıımm beni çıkar menü listesinden
Diyetisyene başlayınca eklersin inşaAllah ❤️

Eline sağlık canım 💕

@sss35 bildirim bile yapmamıştı çıkaralım bence canım gelirse sonraki hafta ekleme yaparsın yazdıı mı yazmadı mı diye bakmak bile bir iş sonuçta gelirse yiine bekleriz ☺️

Begonya2 Begonya2 şimdii gördüm listelerden çıkmak istemiş sonrasında geleceğim demiş canım
Diyetisyenle görüştüm kaptanım 11 eylülde 10 günlük tatile gideceğiz ordan dönüşte başlıyorum inşaAllah 😍😍

Sen de iyi ki varsıın 😍

Cnm 1 kişilik diyor ama çok gelen malzemeleri azaltabilirsin ya da çıkartabilirsin 😎

Sansebastiançizkekti cnm nickim

Cnm cuma hedefimi de pzts söyleyeyim mi

Ben pzts başlayım cnm zaten çarpı yok 😍
Aynen canım Pazartesi demiştin sen o yüzden çarpı koymadım. Yarın eklemezsen basarım :KK53:

28 Ağustos
SABAH
1 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
Tam buğday ekmek
Çay(şekersiz)
ÖĞLE
Yoğurt
Armut+3yemiş
AKŞAM
Yoğurtlu közlenmiş biber+3 yk mantı TB ekmek+yoğurt
(20 dakika cardio yaptım)
Afiyet olsun Canım. Menülerimizi aşağıdaki linke yazıyoruz canım.

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Listesi
🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
@eliya79,878,8
@MuMu8574,273,5
@Sonsuz umut72,4572
kardelelen321 kardelelen321 94,3593
@kollontai54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Azimliiii Azimliiii 62,8❓
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7❓
Tempus Tempus 81,2579,8
@Nikinik79,979
@hedef54kg❓❓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 74,373,2
@Ucmelekannesi66,3565,5
@Emcekare68,45❓
@Breeze9674,373,5
Hedef Listesi bu şekilde kızlar. ❤️❤️❤️
Canım benim hedef 62 ☺️

Kramp da zor oluyor gerçekten bana da eskiden olurdu o ağrıyla uykudan uyanıyordum artık kendini iyi hazır hissedersen yine başlarsın canım öncelik sağlık🥰

Yok canım spor yaptım ama öyle çok ağır sporlar değildi Leslie yürüyüş bölgesel hareketler yaptım hiç sarkma yok mu dersen tabi göbeğim istediğim kadar toparlanmadı iç bacaklarımda da hafif sorun var ama genel olarak çok bir sarkmam yok🥰 ben temmuzun başında mezun oldum ara verdim bir ay ağustosta yeniden başladım diyete üç hafta oluyor spora çok başlayamadan hala bir şekilde şu ana kadar gitti kilolar ama artık spora yeniden yüklenmem lazım😅

Sağ ol canım ay ne güzel dedin fit öğretmen çok hoşuma gitti🤭🤭
Yaa cok guzel ozaman gercekten yuruyus leslie de olsa onlarin da etkisi vardir cnm. Hadi ozaman bugun spor yap baslangic olsunnn :) bende yapicam insallah
27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Listesi
🎯
5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,868,4
hzlsel hzlsel 71,270,5
@eliya79,878,8
@MuMu8574,273,5
@Sonsuz umut72,4572
kardelelen321 kardelelen321 94,3593
@kollontai54,853,9
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 75,6574,9
A Anka 77,376

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
Azimliiii Azimliiii 62,8❓
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7❓
Tempus Tempus 81,2579,8
@Nikinik79,979
@hedef54kg❓❓
Pnrrr-12 Pnrrr-12 74,373,2
@Ucmelekannesi66,3565,5
@Emcekare68,45❓
@Breeze9674,373,5
Hedef Listesi bu şekilde kızlar. ❤️❤️❤️
Ellerine saglik cnm

Günaydın herkese 😍😃

Bugün sinema ya gideceğim nasıl sinema öncesi sonrası bi fast food yemeden durcam bilmiyorum ve bugünü kendime off günü kaçamak günü ilan ediyorum 🙈 ben ettim siz etmeyin kizlar 😁💚
Amannnn dikkat et yemesi 5 dk vermesi en az 2-3 gun suruyorrr :KK51:

Günaydın herkese 😍😃

Bugün sinema ya gideceğim nasıl sinema öncesi sonrası bi fast food yemeden durcam bilmiyorum ve bugünü kendime off günü kaçamak günü ilan ediyorum 🙈 ben ettim siz etmeyin kizlar 😁💚
Sen yine de çok abartmamaya çalış canım sıkı bir detoks diyet yaptın sana büyük artıyla dönebilir🥰😘 Ama şimdiden iyi eğlenceler ve afiyet olsun🤭
Yaa cok guzel ozaman gercekten yuruyus leslie de olsa onlarin da etkisi vardir cnm. Hadi ozaman bugun spor yap baslangic olsunnn :) bende yapicam insallah

Ellerine saglik cnm
Aynen canım bugün başlayalım beraber inşallah zaten spor yarışına da girdim şartları zorlamam lazım🤭🤭
kızlar dün spor yapamadım temizlik yaptım çok yoruldum menümü bile az önce yazabildim bugün inşallah yapacağım sporumu
Temizlik olunca insanın spora hali kalmıyor gerçekten canım o da kalori harcatıyor sonuçta bugün itibariyle yaparsın sporunu da🥰

X