Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım ortim afedersin ölüm orucu mu bu 13bin adımı nasıl attın bayilmadan yarına en az 2 kilo gider senden

E Emnis kaptanim ben geldimmm fazlam var eksigim yok yarin tarti resmi ile iznin olursa hemen listeye girmek istiyorum. Yoksa devamlilik saglayamiyorum bugun yatili misafirlerimi yolladim hemen yarin diyete baslamak istiyorum gidisat fena

Aynen oyle canim. Ben de gunluk hep vut takviyelerimi akirim, doktor tavsiyeli: omega 3, dha, vit d, vit c, magnezyum, b vit complex, kolagen, calcium bunlarin hepsini gunluk aliyorum. Hem diyetteyiz hem bur de emzirdigim icin ilave almam sart. Cogu insan belki abarti diye dusunebilir ama inanin ki degil gunluk alnaniz gereken calcium miktarina bakin en azindan o kadar yemiyorsak rakviye sart.

Waaaw butun gun sadece kahve ve dukan birasi. Ben de bir ara denemek isterim de datanabilir miyim onu bilemedim.
26.08.2021
Sabah

1 fincan kahve
Öğle
60 Gr hindi füme, 150 Gr yoğurt
Akşam
100 Gr haşlama tavuk, salata, 1elma-erik

2,5 lt su, 2bardak yeşil çay, 10 dk leslie

Lizozom55 @hzlsel E Emnis
Masallah canim, menu cok iyi. Spor da var.

26.08.2021
Sabah

1 fincan kahve
Öğle
60 Gr hindi füme, 150 Gr yoğurt
Akşam
100 Gr haşlama tavuk, salata, 1elma-erik

2,5 lt su, 2bardak yeşil çay, 10 dk leslie

Lizozom55 @hzlsel E Emnis
Kahvenin yanında bir de kesme şeker oluyordu sanki ama onu bile yememiş orticiim
İşim gereği atıyorum adımları 5000 adım da sabah yürüyüş olsun diye otobüsten çok çokk erken inip atıyorum şu ödemleri sabaha atabilirsem tartı beni de şaşırtabilir @Azimliiii

Masallah canim

Evet canım şekeri es geçtim bence yarın senin tartı rakamı bişey ifade etmeyecek, çok şaşırtıyor regl ye yakınken özellikle

DeryaOnDiet canım uzun zamandır fasting yapıyordum. Geçen hafta 30 saat açlık da yaptım. Muhtemelen ondan dayanabiliyorum. Bi de öğlen içtiğim hindistan cevizli kahve beni çok doyuruyor
Ben de denedim bir ara beni birkac saat tok tuttu ama butun gun yok zir. Ama dedigin gibi birden yapmadin vucudunu alistirdin tabiki o da var.

Ben evde olsam her yemekten önce her yemekten sonra tartılırım. Hep beraber bunu da mı azaltsak

Sabah
Omlet 1 dilim ekmek domates
Akşam
Köfte (4kucuk) 1 dilim ekmek ayran salata
Ara: küçük bir Elma
Menu gayet guzel olmus. Ee peki spor?
Ortim hergun gazli icecek icme siskinlik yapar. Gazli icecek harici cok gizel menun. Adimlarin da super , bi bes dakika daha yuruyup 10000 e tamamlasaydin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…