Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canısı senin kilo bildirimini göremedim ne durumdasın🤗Mutlu olduğun bir sonuç gördün inşallah
Gördüm cano gördüm çok şükür 🤣
Canom maşallah tartıyı konuşturmuşsun 😘😃💙🧿.

Geriye gide gide buldum bildirimini😂
Ahah kız ilk hafta ödemi o 🤣 ama olsun o da bişey eksi eksidir değil mi🤣

Teşekkür ederim balım😘

Merhaba kızlar sabah tartıldım. Kusura bakmayın sonuç için. Mesajları da okuyamıyorum. İnşallah hastalığım geçince bu artı da eksiye döner. Şu iki günde şeker falan tüketmedim ama bol bol meyve ve çorba içtim. Karbonhidrat olarak da 2 dilim günlük ekmek yemişimdir. Bu da kilo yapmaz herhalde. Bu hafta hazırlıkta olayım kaptanım grubu kötü etkilemeyeyim.
Geçen cts 55.7kg
Bu cts 56.7 kg
Fark:+1 kg
Lavinia_98 Lavinia_98
LenaG LenaG

Eki Görüntüle 3486998
Önce sağlık, iyileş de sonra kiloların icabına bakarsın canım geçmiş olsun 🌸

Selamlarr çıtır kızçelerim

Regl bitti ödemlerim gidiyor
Geçen c.tesi 89.90
Bugün 89.10
Fark - 0.800 :dondurma:

Lavinia_98 Lavinia_98

Eklentiler

• IMG_1150.jpeg
    IMG_1150.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 4
Canım 100 gr bişi değil sen düzenli menülerine devam et haftaya hepimiz için harika olacak :rapci::rapci::rapci:

Güüünnaayyydııınnn :KK60:

Regl gelirken ödem olur ama bence git diyetisyene analiz yapsın en azında yağdan gitmişse moralin düzelir :dua::KK200:

Günaydın canım :KK200:

İşte tam da bu sırada kararlı olmak önemli inat etmek lazım zafer bizim olacak :dua::rapci::rapci::rapci:

Günaydın afiyet olsun isim mi değişti ben tam hatırlayamadım kusura bakma lütfen :KK200:

Günadın nergis çiçek :KK60:

Günaydın canım işte buuuu beeee :halay::halay::halay: çoook tebrik ederim canım süper gidiyordun zaten helal sanaaa :nazar::nazar::nazar:

Tamam canım eklerim. Çok geçmiş olsun :dua:

Tebrik ederim canım cumartesiye göre eksidesin :halay::KK200:

Vuhuuu ilk etapta ödemler gitmiş ve bu moral verici birşey çok tebrik ederim. :rapci::KK200:

Günaydııınn :KK200:

Neeeyyyy:halay::halay::halay: harika çook tebrik ederim.:KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Canım ço bir fazlalık yok ama bu hafta tatlı biraz kaçmıştı. Önümüzdeki hafta toparlayacaksın sen bırakmak yok :KK200::rapci::rapci::rapci:

Çok güzel eksi canım tebrik ederim :KK200::halay:

Afiyet olsun :kk77::kk77::kk77:

Çabuk gelen çabuk gider moral bozmak yok kendini dövmek hiç yok sev kendini ve kndin için en iyi olanı hayal et ki gerçek olsun :KK60:

Günaydın canım :KK200: saçlar süpermiş yaaa

E menü gayet güzel afiyet olsun :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200: güzel bir moral oldu

Hoşgeldin canım :KK200:

Canım gelen her türlü eksiyi severiz tebrik ederim :KK200:

Çoook tebrik ederim canım artık bu rakama sıkı sıkı asılma dönemi (sana açlığına takmış gibi görünebilirim ama sadece biraz yedin mi geri gelmesin bir dengede olsun diye al ver al ver olmasın diye :KK60: )
:halay::nazar::rapci:

Çok birşey değil kararlı ve azimli olunca güzel eksiler gelecek :rapci:

Günaydın canım bende de var ama plana sadık kalınca inan gidiyor kilolar. Çok da bir artı değil önümüzdeki hafta efsane tablolar göreceğiz inanıyorum bennn :KK36:

Tebrik ederim canım sen azmettin ve eksiyi gördün devamı da gelecek :rapci::rapci::rapci:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

Tamam canım bu hafta asılıyoruuuzzz. :rapci::rapci::rapci:
Teşekkürler canım 🥰

Canım 100 gr bişi değil sen düzenli menülerine devam et haftaya hepimiz için harika olacak :rapci::rapci::rapci:

Güüünnaayyydııınnn :KK60:

Regl gelirken ödem olur ama bence git diyetisyene analiz yapsın en azında yağdan gitmişse moralin düzelir :dua::KK200:

İşte tam da bu sırada kararlı olmak önemli inat etmek lazım zafer bizim olacak :dua::rapci::rapci::rapci:

Günaydın afiyet olsun isim mi değişti ben tam hatırlayamadım kusura bakma lütfen :KK200:

Günadın nergis çiçek :KK60:

Günaydın canım işte buuuu beeee :halay::halay::halay: çoook tebrik ederim canım süper gidiyordun zaten helal sanaaa :nazar::nazar::nazar:

Tamam canım eklerim. Çok geçmiş olsun :dua:

Tebrik ederim canım cumartesiye göre eksidesin :halay::KK200:

Vuhuuu ilk etapta ödemler gitmiş ve bu moral verici birşey çok tebrik ederim. :rapci::KK200:

Günaydııınn :KK200:

Neeeyyyy:halay::halay::halay: harika çook tebrik ederim.:KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Canım ço bir fazlalık yok ama bu hafta tatlı biraz kaçmıştı. Önümüzdeki hafta toparlayacaksın sen bırakmak yok :KK200::rapci::rapci::rapci:

Çok güzel eksi canım tebrik ederim :KK200::halay:

Afiyet olsun :kk77::kk77::kk77:

Çabuk gelen çabuk gider moral bozmak yok kendini dövmek hiç yok sev kendini ve kndin için en iyi olanı hayal et ki gerçek olsun :KK60:

Günaydın canım :KK200: saçlar süpermiş yaaa

E menü gayet güzel afiyet olsun :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200: güzel bir moral oldu

Hoşgeldin canım :KK200:

Canım gelen her türlü eksiyi severiz tebrik ederim :KK200:

Çoook tebrik ederim canım artık bu rakama sıkı sıkı asılma dönemi (sana açlığına takmış gibi görünebilirim ama sadece biraz yedin mi geri gelmesin bir dengede olsun diye al ver al ver olmasın diye :KK60: )
:halay::nazar::rapci:

Çok birşey değil kararlı ve azimli olunca güzel eksiler gelecek :rapci:

Günaydın canım bende de var ama plana sadık kalınca inan gidiyor kilolar. Çok da bir artı değil önümüzdeki hafta efsane tablolar göreceğiz inanıyorum bennn :KK36:

Tebrik ederim canım sen azmettin ve eksiyi gördün devamı da gelecek :rapci::rapci::rapci:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

Tamam canım bu hafta asılıyoruuuzzz. :rapci::rapci::rapci:
:KK36: :KK36: :KK36: :KK36:❤️ sagol kaptanım

X