Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Afiyet olsun bugün bir yürüdüm bir yürüdüm eve geldim tele baktım 9500 adım olmuş sadece ya bende dağları aştım sandım :))
Ortim adim sayin cook guzel 👍 bir kerede yuruyunce oyle oluyor az degil sonucta ortim 6,5 km yapiyor neredeyse 😉. Ben genelde 2 kerede yuruyorum 10000i.

Ayy en guzel his. Zayiflatip da alisverise cikmak. Son aylarda hep kilo alip alisverise ciktim. Iyi egkenceler canim, bayilirim alisverise🛍🛍🛍
Sağ ol canım alışverişi sevmeyen kadın var mıdır acaba🤭🤭 Sonunda 40 bedene düşmenin gururunu yaşıyorum🤣🤣🤣
Eline saglik canim 🥰
Sağ ol canım😘
E Emnis kaptanim ben geldimmm fazlam var eksigim yok 😄yarin tarti resmi ile iznin olursa hemen listeye girmek istiyorum. Yoksa devamlilik saglayamiyorum 🙈 bugun yatili misafirlerimi yolladim hemen yarin diyete baslamak istiyorum gidisat fena 🤦‍♀️
Hoş geldin tekrar canım bu sefer kaçmak yok ama🤭🤭 E Emnis kaptanım şu an tatilde ama yarın mutlaka girer kurala uyuyorsan canım listeye hemen girersin😘

Sağ ol canım alışverişi sevmeyen kadın var mıdır acaba🤭🤭 Sonunda 40 bedene düşmenin gururunu yaşıyorum🤣🤣🤣

Sağ ol canım😘

Hoş geldin tekrar canım bu sefer kaçmak yok ama🤭🤭 E Emnis kaptanım şu an tatilde ama yarın mutlaka girer kurala uyuyorsan canım listeye hemen girersin😘
Sen masallah 1-2 haftaya 38in de icine girersin 🧿

26.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 kk peynir
-1 haşlanmış yumurta
-1 tk fıstık ezmesi
-sade kahve

Ara 1 sade kahve

Öğle
-1 pk form bisküvi
-Çay
(Ofiste bugün mantı ve börek vardı, yemedim tabi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️)

Ara sade kahve

Akşam
-2 standart boyutta et köfte
-1 domates

Su 3,5 lt
Spor Alex ve Daniel 10 dk yapabildim 🥵
500 zıp

E Emnis @kardelelen321 DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Harikasin canim 👏👏 onemli olan baslamak. Hergun arttirsan 1 hafta sonra gunluk 20-30 dakika spor yaparsin. Ama lutfen 10-15 dk bile olsa hergun spor yap. Yarin da atayim mi yarinki sporumun linkini ne dersin? Yapabildugin kadar yaparsin(tabi yarin en az 11 dk :KK66:
Menun de harika 👍

Sen masallah 1-2 haftaya 38in de icine girersin 🧿
Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor fazla kıyafet almadım o yüzden 2-3 ay daha diyete devam edeceğim çünkü idareten bir şeyler aldım🥰O günleri görür müyüm acaba ben buna da şükrediyorum 48-50 bedenlerden geldim😅
Merak ettim simdi ne yedin acep? 🧐🧐
Şimdi paylaşacağım menümü canım😕

Himm. O da olur. O zaman yarin 15 dk. Ne dersin ?

Harikasin canim 👏👏 onemli olan baslamak. Hergun arttirsan 1 hafta sonra gunluk 20-30 dakika spor yaparsin. Ama lutfen 10-15 dk bile olsa hergun spor yap. Yarin da atayim mi yarinki sporumun linkini ne dersin? Yapabildugin kadar yaparsin(tabi yarin en az 11 dk :KK66:
Menun de harika 👍
Tempus Tempus canim yanlislikla 4. Takimin menu sayfasiba yazmissin 😉 kiz biz 5. Takimiz

Evet canım günden güne çoğaltırım tabiki. Bunu daha önce hiç yapmadım direkt squat ile başlayınca ağır geldi. Ben genelde zıp yapıyorum. Yanında da egzersiz yapıyordum. Ama bu güzelmiş 👍🏻

Bu arada düzelttim mesajı nasıl yaparım böyle bişeyi 😂😂

Sağ ol canım😘

Hosbuldum canim 🤗 zaten kacmamak icin hemen listeye girmek istiyorum kurala fazlasiyla uyuyorum malesef 🤦‍♀️😄

Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor fazla kıyafet almadım o yüzden 2-3 ay daha diyete devam edeceğim çünkü idareten bir şeyler aldım🥰O günleri görür müyüm acaba ben buna da şükrediyorum 48-50 bedenlerden geldim😅

Şimdi paylaşacağım menümü canım😕
Harikasin canim. Goreceksin tabiki. Masallah saka gibi 50bedenden 40 bedene dustun 👏👏

Evet canım günden güne çoğaltırım tabiki. Bunu daha önce hiç yapmadım direkt squat ile başlayınca ağır geldi. Ben genelde zıp yapıyorum. Yanında da egzersiz yapıyordum. Ama bu güzelmiş 👍🏻

Bu arada düzelttim mesajı nasıl yaparım böyle bişeyi 😂😂
Olur canim insanlik hali. Bu grup cok guzel ve bir suru ucretsiz programlari var 😉 ben bunlarin hastasitim ozellikle Danielin 😀 cok motive ediyor insani

26 Ağustos
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, peynir, salatalık, kiraz saplı çay, 1 çatal krem peynir, 1 dilim hindi füme, 1 wasa
Ara
4-5 adet zeytinyağlı sarma(eşimin ananesine gittik bu kadarla kurtulabildim tabakta daha neler vardı🙈🙈)
Akşam
Musakka(fırında zeytinyağlı), 1 kase cacık, 1 wasa

2 LT su, 1 LT dukan birası, 10bin adım

E Emnis SonsuzUmut SonsuzUmut
Ben de birsey yedin sandim. 4 tane sarmaymis ya. Yok kuzum yarina arti filan getirmez 4 tane sarma. Adimin da harika 👏
Doğru takım değil mi? 😂

26.08.2021

Kahvaltı
-1 domates
-1 salatalık
-1 kk peynir
-1 haşlanmış yumurta
-1 tk fıstık ezmesi
-sade kahve

Ara 1 sade kahve

Öğle
-1 pk form bisküvi
-Çay
(Ofiste bugün mantı ve börek vardı, yemedim tabi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️)

Ara sade kahve

Akşam
-2 standart boyutta et köfte
-1 domates

Su 3,5 lt
Spor Alex ve Daniel 10 dk yapabildim 🥵
500 zıp

E Emnis @kardelelen321 DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Bu sefer dogru takim 😀😀

X