Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Afiyet olsun bugün bir yürüdüm bir yürüdüm eve geldim tele baktım 9500 adım olmuş sadece ya bende dağları aştım sandım :))
Ortim adim sayin cook guzel bir kerede yuruyunce oyle oluyor az degil sonucta ortim 6,5 km yapiyor neredeyse . Ben genelde 2 kerede yuruyorum 10000i.

Ayy en guzel his. Zayiflatip da alisverise cikmak. Son aylarda hep kilo alip alisverise ciktim. Iyi egkenceler canim, bayilirim alisverise🛍🛍🛍
Sağ ol canım alışverişi sevmeyen kadın var mıdır acaba Sonunda 40 bedene düşmenin gururunu yaşıyorum
Eline saglik canim
Sağ ol canım
E Emnis kaptanim ben geldimmm fazlam var eksigim yok yarin tarti resmi ile iznin olursa hemen listeye girmek istiyorum. Yoksa devamlilik saglayamiyorum bugun yatili misafirlerimi yolladim hemen yarin diyete baslamak istiyorum gidisat fena
Hoş geldin tekrar canım bu sefer kaçmak yok ama E Emnis kaptanım şu an tatilde ama yarın mutlaka girer kurala uyuyorsan canım listeye hemen girersin

Sen masallah 1-2 haftaya 38in de icine girersin

Harikasin canim onemli olan baslamak. Hergun arttirsan 1 hafta sonra gunluk 20-30 dakika spor yaparsin. Ama lutfen 10-15 dk bile olsa hergun spor yap. Yarin da atayim mi yarinki sporumun linkini ne dersin? Yapabildugin kadar yaparsin(tabi yarin en az 11 dk
Menun de harika

Sen masallah 1-2 haftaya 38in de icine girersin
Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor fazla kıyafet almadım o yüzden 2-3 ay daha diyete devam edeceğim çünkü idareten bir şeyler aldımO günleri görür müyüm acaba ben buna da şükrediyorum 48-50 bedenlerden geldim
Merak ettim simdi ne yedin acep?
Şimdi paylaşacağım menümü canım

Himm. O da olur. O zaman yarin 15 dk. Ne dersin ?

Tempus canim yanlislikla 4. Takimin menu sayfasiba yazmissin kiz biz 5. Takimiz

Evet canım günden güne çoğaltırım tabiki. Bunu daha önce hiç yapmadım direkt squat ile başlayınca ağır geldi. Ben genelde zıp yapıyorum. Yanında da egzersiz yapıyordum. Ama bu güzelmiş

Bu arada düzelttim mesajı nasıl yaparım böyle bişeyi

Hosbuldum canim zaten kacmamak icin hemen listeye girmek istiyorum kurala fazlasiyla uyuyorum malesef

Harikasin canim. Goreceksin tabiki. Masallah saka gibi 50bedenden 40 bedene dustun

Olur canim insanlik hali. Bu grup cok guzel ve bir suru ucretsiz programlari var ben bunlarin hastasitim ozellikle Danielin cok motive ediyor insani

Ben de birsey yedin sandim. 4 tane sarmaymis ya. Yok kuzum yarina arti filan getirmez 4 tane sarma. Adimin da harika
Bu sefer dogru takim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…