Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Üstü açıktı bizimkinin su birikmişti oraya. Sen de arkayı biraz incele bulursun mutlaka canım
A Anka aynn baktım YouTube de buldum kalan koku da gitti ama o su birikintisi iğrençti ya iyi ki yazdım da söylediniz tertemiz oldu bebeğim

Hosbuldum canim zaten kacmamak icin hemen listeye girmek istiyorum kurala fazlasiyla uyuyorum malesef
Tamam o halde şimdiden hayırlı olsun canım listeye girişin
Harikasin canim. Goreceksin tabiki. Masallah saka gibi 50bedenden 40 bedene dustun
Sağ ol canım ben de inanmakta güçlük çekiyorum artık başında x olan hiçbir beden görmek istemiyorum
Ben de birsey yedin sandim. 4 tane sarmaymis ya. Yok kuzum yarina arti filan getirmez 4 tane sarma. Adimin da harika

Bu sefer dogru takim
Sağ ol canım inşallah ya içinde pirinç filan olunca biraz endişelendim
Saol canım benim valla Kızlar yazdı hazneyi temizledik koku kalmadı gibi şükür
İyi bari canım sevindim

Sagolasin canim

Ay hoşgeldin canııım ben de yazıyordum gruba şimdi
2 ayda 8 kilo aldım yaa son 3 kilosu şu dolunay + yaz tatilinde alındı 10 günde ablamlar yedi ben yedim oh

sen nasılsın canııım
Hosbuldum canim sonunda temelli geldim. Insallah el ele verir yine atariz kilolarimizi

Gunaydin canim. Cook sevindim.
Sağol canım
Wuuwuuu bu nasil bir eksi canim. Hem de bu kiloda.
Erken ev az yemenin faydaları
Gunu baya hafif gecurmissin hele ki aksami. Cok iyi. Insallah yakibda spora da donersin canim. Tamamen iyilesince
İnşallah pek yakında canım yarın belki yoga denerim hafif hafif
Ahahahha çılgınlık yapmayım diye uyumuşum erkenden şimdi uyandım geri uyumaya çalışıcam
Sağolasın ortim spor iyidir ama olmadan da kilo verebiliyorum aslında artık seneler sonunda vücudu tanımanın faydaları tamamen irade sorunu akşam 6 dam sonra yemeyip öğün küçültsem gidiyor zaten de ben pisboğazım

25 Ağustos
Kahvaltı
2 dilim karabuğdaylı ekmek
2 has yum
Kahvaltılık sos
Peynir az reçel

ara
1 tabak erişteli barbunya pilaki

akşam
1 şeftali

Su2 lt
Spor yok

E Emnis kardelelen321 hzlsel
Çok güzel menü ortimmm
E Emnis kaptanim ben geldimmm fazlam var eksigim yok yarin tarti resmi ile iznin olursa hemen listeye girmek istiyorum. Yoksa devamlilik saglayamiyorum bugun yatili misafirlerimi yolladim hemen yarin diyete baslamak istiyorum gidisat fena
Hoşgeldin canım
Kesinlikle katılıyorum canım
10 beden inmek ne demek yaa. Helal olsun sana. O kadar inen 36 beden de olur. Sen yaparsın kuzum❤
Harikasın canım. Mantı ve böreği reddetmşsin. Bu büyük bir adım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…