Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İşteyim canım eve geçince mutlaka Spor yapacağım teşekkür ederim desteğin için 😘😘

Evet canım yarın sabah kilo bildirimi yaparım bu akşam menümü de paylaşırım. Artık gelsin ortaklar gitsin rakipler 🥳🥳
Tmm o zaman aksama kadar seni racuz etmem ama aksam baktim yazmadin sporu yaptim diye rahat birakmam haberin olsun 😉 kolay gelsin canin. Ben annelik izninin son aylarini kullaniyorum 👩‍🍼👩‍🍼

MENÜ KONTROL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar ve E Emnis kaptanım. Maalesef kendimi çok yorgun ve halsiz hissettiği m için giremedim kaç gündür. Devamlı uyumak istiyorum gözlerim açılmıyor. Düzenli yapamadım tabloyu bu sebeple. İnşallah toparlanabilirsem daha aktif olacağım,😘 nasılsınız 😘herkes iyidir inşallah😘
Eline saglik canim. Bir baslasan diyete, spora otomatikman enerjin de gelecek aslinda. Bur tmm artik yeter deyip tam anlamiyla gelsen aramiza harika hissedeceksin kendini

21-27 Ağustos Spor Listesi
UYE21
Ağustos
23
Ağustos
25
Ağustos
Sonuç
@hzlsel ------22🍬🍭
Lizozom55 Lizozom55 111🍩🍰🎂
SonsuzUmut SonsuzUmut ------------------🥦🥒🥗
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 661+6🍩🍰🎂
@eliya ------------------🥒🥦🥗
kardelelen321 kardelelen321 ------44🍬🍭
@kollontai 🆓🆓🆓🤕
@MuMu85 74🆓🍭🍬
@sss35 ------------------🥒🥦🥗
@Azimliiii------22🍬🍭
@avutsunbahaneler------21🍬🍭

Üç gün de spor yapan DeryaOnDiet DeryaOnDiet Lizozom55 Lizozom55 kızlar tebrik ederim👏🏻👏🏻👏🏻 SonsuzUmut SonsuzUmut @sss35 kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor menüler de paylaşılmıyor😡 @eliya canım sen de bu hafta paylaşım yapmadın ama inşallah daha iyisinizdir🙏
Canım. Uzun zamandır annemdeydim evime döndüm sigorta atmış buzdolabında olan her şey çürüyüp küflenmiş deşhet kokular vardı ev temizliyorum canım sıkkın biraz ama hiç bir şey yemiyorum iki gündür

Ortim dün biliyorsun İsveç yaptım 500 Gr gitmiş 63.1 kiloyum, yarına hedefi 62 koymustum abartmisim biraz 🙈
Sen naptın ortim senin menü spor süperdi iyi fark görürsün dimi 👌💯😃♥️ Lizozom55 Lizozom55
Benim de hedefim 68.9du. Hedefe biraz uzağım ama seni yarı yolda bırakmamak için bugün çok hareket ediyorum 🥰

MENÜ KONTROL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar ve E Emnis kaptanım. Maalesef kendimi çok yorgun ve halsiz hissettiği m için giremedim kaç gündür. Devamlı uyumak istiyorum gözlerim açılmıyor. Düzenli yapamadım tabloyu bu sebeple. İnşallah toparlanabilirsem daha aktif olacağım,😘 nasılsınız 😘herkes iyidir inşallah😘
Mevsimsel yorgunluk hepimizde var ama seninki öyle değil gibi. Uzun zamandır böylesin. Vitamin değerlerine en son ne zaman batırdın canım. Demir eksikliği, d vitamini, b12 eksikliği böyle durumlara sebep oluyo. Bi baktırmanı tavsiye ederim 😍
Canım. Uzun zamandır annemdeydim evime döndüm sigorta atmış buzdolabında olan her şey çürüyüp küflenmiş deşhet kokular vardı ev temizliyorum canım sıkkın biraz ama hiç bir şey yemiyorum iki gündür
Ayyy kabus gibi... Benim de başıma geldiği için iyi bilirim o kokuyu. Kolay gelsin canım

Mevsimsel yorgunluk hepimizde var ama seninki öyle değil gibi. Uzun zamandır böylesin. Vitamin değerlerine en son ne zaman batırdın canım. Demir eksikliği, d vitamini, b12 eksikliği böyle durumlara sebep oluyo. Bi baktırmanı tavsiye ederim 😍

Ayyy kabus gibi... Benim de başıma geldiği için iyi bilirim o kokuyu. Kolay gelsin canım
Öyle valla çok kötü her şeyi tıkadım ettim ama koku gitmedi daha nasıl yapacağım bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Oyy canim ya. Cok kotu olmus. Buzdolabinin icini sirkeyle silmeyi dene. Kokuyu aliyor
Sirke ve karbonat da denedim bu sabah bakalım içindeki koku yok gibi oldu ama buzdolabının yanında gidince koku geliyor anlamadım su motora kadar inmiş olabilir mi buzluyla bir delik var çünkü havalandırma mi nedir bilmiyorum bu arada tşkrler

Sirke ve karbonat da denedim bu sabah bakalım içindeki koku yok gibi oldu ama buzdolabının yanında gidince koku geliyor anlamadım su motora kadar inmiş olabilir mi buzluyla bir delik var çünkü havalandırma mi nedir bilmiyorum bu arada tşkrler
Youtube da video var canım arkada bi kutuda birikiyor su ona bi bak

6 ay olmadı daha canım. B12 ve dvit hep düşük. 15 tane iğne vurdurdum bana mısın demedi :olamaz:

6 ay olmadı daha canım. B12 ve dvit hep düşük. 15 tane iğne vurdurdum bana mısın demedi :olamaz:
Aaaa demek ondan canım yine devam et bence. Benim de düşüktü, bu ikisi. B12 yi halen kullanıyorum. Bi de spor yapıyoruz çok ağır sporlar olmasa da... Bu vitaminlere ihtiyaç duyuyoruz. Vitamin dediğin vücutta depolanan bişey de değil nihayetinde. Düzenli olarak almamız gerekiyo

Tmm o zaman aksama kadar seni racuz etmem ama aksam baktim yazmadin sporu yaptim diye rahat birakmam haberin olsun 😉 kolay gelsin canin. Ben annelik izninin son aylarini kullaniyorum 👩‍🍼👩‍🍼
Tamamm canımm😉 akşam boş oturmak yok 😉
Sende evdeki son aylarının tadını çıkar😍

Aaaa demek ondan canım yine devam et bence. Benim de düşüktü, bu ikisi. B12 yi halen kullanıyorum. Bi de spor yapıyoruz çok ağır sporlar olmasa da... Bu vitaminlere ihtiyaç duyuyoruz. Vitamin dediğin vücutta depolanan bişey de değil nihayetinde. Düzenli olarak almamız gerekiyo
Sen hangisini kullanıyorsun canım. Çıkabilirsem dil altı spreylerden alacağım. İğneyi vurdurması da zor oluyor.

Tuh canjm ya. Benim de bir kere balik kokmustu. Sirke kokuyu baya azaltmisti. Ama tabii bir de orda hava sicaktir hersey cabucak bozulmystir.

26.08.2021
İyi Akşamlar herkese

Sabah yok
Öğlen hindistan cevizi yağlı filtre kahve
Akşam yok

Ara: Dukan birası
2 litre su
13000 adım (5000i tempolu yürüyüş)

Hindistan cevizli filtre kahve tüm gün tok tuttu. Yarınki hedefime ulaşmak ve kendimi ketojeniğe hazırlamak için bu akşam da besin alımım olmayacak. Yaklaşık 24 saattir katı besin almama rağmen hâlâ aç değilim. Reglime 2 gün var, içtiğim su bile olduğu gibi kaldı vücudumda löp löp ödem doluyum.
E Emnis @hzlsel @Azimliiii
Kızlar iyi akşamlar
Sabaha kadar içip işe yarayacak bir ödem sökücüye ihtiyacım var. Dukan birası da içtim bugün fakat o da işe yaramadı. Reglim çok yakın ondan belli ki ama tartım etkilensin istemiyorum 😔

X