Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aksam meyveler yerine salata tarzi birsey daha iyi olurmus ama yine de cok olan meyve oosun canim, saglikli hic degilse
Sporlarin sahane

Ortim senin de dedigin gibi fanta haric cok guzel olmus menun adimlarin da super
Doğru söylüyorsun canım ama çok üşendim salata yapmaya
Tekrar Hoşgeldin canımmmm. Sen bu kadar kararlı geldikten sonra kilo da neymiş, gider
Akşam yemeklerinin önüne de, menüleri yazmaya başladıktan sonra geçeceğine inanıyorum. Burası gerçekten işe disiplin katıyor.
Doğru ya en azından şekersiz bazen dışarıdan gelince soğuk içecek arıyor insan teşekkür orticim
Yürürken de yanında soğuk su bulundur canım yudum yudum iç. Hem soğuk su metabolizmayı daha çok çalıştırıyor diye duymuştum.
Menülerinin hastasıyım seninle ortak olmak bir zevk sadece bu karpuz çok sinsi aşırı şekerli bir meyve illa yemek istiyorsan akşam değil de daha erken yemekte yarar var ama meyve yani sonuçta kek değil
Ah ortim seninle de öyleee
Meyve konusunda çok çok haklısın. Üşengeçliğimden onlarla geçiştirdim
Ortim az evvel tartıldım 54,4 geldim 1,4 eksideyim nasıl oldu bilmiyorum yarın acayip bir artıyla gelmezsem şeytanın bacağını kırdım demektir kardelelen321
Offfffff.... Şahanesin sen. Spor filan da yok. Ben şok .

Helal olsun ortiiiimmm.
Afiyet olsun ortim. Ben biraz evi tipladkm. Kahve ictim️ Bebisim uyusun spor yapacagim. Sonra dus alip kahvalti zamani

Günaydın kızlar bugün çocuklar gibi okul alışverişine çıkacağım Bir tane giyecek pantolonum kalmamış hepsi üstümden düşüyor nasıl bir mutluluk bu
Ah ah ah... Ne güzel bi duygu bu yaaa. Keyifli alışverişler canımm.

21-27 Ağustos Spor Listesi
UYE21
Ağustos
23
Ağustos
25
Ağustos
Sonuç
hzlsel ------22
Lizozom55 111
SonsuzUmut ------------------
DeryaOnDiet 661+6
eliya ------------------
kardelelen321 ------44
kollontai
MuMu85 74
sss35 ------------------
Azimliiii ------22
avutsunbahaneler ------21

Üç gün de spor yapan DeryaOnDiet Lizozom55 kızlar tebrik ederim SonsuzUmut sss35 kızlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor menüler de paylaşılmıyor eliya canım sen de bu hafta paylaşım yapmadın ama inşallah daha iyisinizdir

Sağ ol canım inşallah bundan birkaç ay sonra sen de aynısını yaşayacaksınkaç beden olduğumu bilsem internetten söyleyeceğim ama kestiremiyorum

Gecmis olsun ortim. Off burda da kapali alanlara giremezsin falan derlerse yani mecbur kalinca ben de olacagim.
kol agrisi tabiki zorluyirdur ama insallah gecer bur iki gune
Valla bende cok istedigimden degil zorla oldum, 10.aydan itibaren Testleri parali yapiyolar kapali alanlar yasak test istiyolar v.s , asi olmak mecbur degil yersennn

Hosgeldiniz

Canim bugun ben su sporu yaoacagim. Hadi gel beni yalniz birakma

Aksam canin arustirmak istediginde mitfaktan uzak dur. Ve gel buraya yaz canim. Biliyirum gece yemeyi durdurnak zor ama basarabilirsin
Evveet beklenen an gekdi. Bebis uyudu. Sporrr zamaniii. Hadi Tempus beni yalniz birakma. Butun gun sporu yaoana kadar rahatsiz ederim yoksa seni. En iyisi mi yap kurtul link yukarida.
İşteyim canım eve geçince mutlaka Spor yapacağım teşekkür ederim desteğin için
Evet canım yarın sabah kilo bildirimi yaparım bu akşam menümü de paylaşırım. Artık gelsin ortaklar gitsin rakipler

Tekrar hoş buldum canımmmmm Gitsin şu pis kilolar ben kendimi zinde hissetmek istiyorum

MENÜ KONTROL LİSTESİ

Merhaba arkadaşlar ve E Emnis kaptanım. Maalesef kendimi çok yorgun ve halsiz hissettiği m için giremedim kaç gündür. Devamlı uyumak istiyorum gözlerim açılmıyor. Düzenli yapamadım tabloyu bu sebeple. İnşallah toparlanabilirsem daha aktif olacağım, nasılsınız herkes iyidir inşallah

hzlsel canim yazamafim sana ni türlü, sonuclarin temiz cikmis cok sükür, cok sevindim ❤
Sağ ol canım
Ellerine sağlık canım temizlik demiştin bende o yüzden yapamadın diye düşündüm havalardan mı nedir bilmiyorum bende de bir halsizlik isteksizlik var ama toparla canımcım kendini gel buraya

Sağ ol canım

Ellerine sağlık canım temizlik demiştin bende o yüzden yapamadın diye düşündüm havalardan mı nedir bilmiyorum bende de bir halsizlik isteksizlik var ama toparla canımcım kendini gel buraya
Evet temizlik yapmam lazım aslında ama dediğim gibi halsizlik olunca yapamadım henüz o da kafamda kaldıkça yordu beni gelmeye çalışırım inşallah.

Günaydın kızlar bugün çocuklar gibi okul alışverişine çıkacağım Bir tane giyecek pantolonum kalmamış hepsi üstümden düşüyor nasıl bir mutluluk bu
Ayy en guzel his. Zayiflatip da alisverise cikmak. Son aylarda hep kilo alip alisverise ciktim. Iyi egkenceler canim, bayilirim alisverise🛍🛍🛍

Anladim canim. Usenmene diyecek birsey yok, ben de useniyirum yemek hazirlamaya

Eline saglik canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…