Popüler Konu LenaG ile MasterFit

T

Canım aslında inan çok büyük artı değil sen biraz toparladığın zaman harika eksiler görüyorsun ama dersen ki dinlenmek istiyorum hazırlığa alabilirim :KK200:

Tebrik ederim bence güzel eksi inan eksi gelsin, belirli bir düzende devam etsin yeterli ama kabızlık çok rahatsız ediyordur senin yeme düzenin farklı olduğu için kuru incir kayısı falan ekleyebiliyor musun bilmiyorum veya yeşil yapraklı sebzelerden salata falan
Yok canım dinlenmek istemiyorum aksine toparlayıp devam etmek istiyorum.🙏🏻♥️ Çarşamba günü 91 kere düştüğümü görmüştüm çünkü bugün tekrar planlama yapacagim.

Ben kullandim malesef cunki o kadra cok oksuruyordum ki geceleri artik kan tadi gelmeye baslamisti korktum acikcasi bi donem de gittim gogus hastaliklarina ben o ara panik atagim zirve noktalarda idi tabi nefes darlığı vs vardi kardiyolijiye goguse gitt bisey yok dendi en son hava vermisti o zaman kullanmamistim bu sefer tedirgin oldum acikcasi kullandim su an gecti ama rapor fikri cok sacma geliyo bana cunki benim normalde hic sikayetim yoktu acikcasi baska bi doktora randevu aldim ne diyecek surekli kullanma fikri hic sağlıklı gelmedi bana da

Anladım canim Rabbim sifa versin vallahi o kuru kuru oksuruk cok yoruyo insani gercekten ya sebebini bulmak istiyo bi an once insan bu yil olmazsin insAllah da gerek kalmaz bosuna ilac kullanmana

Cok gecmis olsjn canim tekrar sen iyi ol da insAllah daha aktif olursun

Afiyet olsun azmin daim olsun tebrik ederim tarti oncesi iyi ipleri sıkı tuttun 😁

Aslinda bana saçma gelmiyo ama yapabilecek kapasitede miyim bilemiyorum pandemiden once bi donem baya ilgi duymustum biraz baktim ama cok zor gelmisti gozume ablam yapmisti hatta
Çok geçmiş olsun canım benimde çok ileri safhada panik atağım vardı şuan çok çok iyiyim mesala şuan sana yazarken hızlı trendeyim ve önceden ölsem binemezdim kapalı alan fobisi var başka yerde kızımın evinde, şimdi kardeşime gidiyorum orada hiç bir yerde asansöre binemiyorum hepsi biniyor ben tek başıma merdivenle çıkıyorum özellikle hastane asansör lerine asla binemen şöyle aklım çıkıyor içinde kalcam diye birtek kendi asansörümüze biniyorum oda mecbur 7.kat ben tık nefes malum astım nasıl çıkayım 🤭
Ayrıca lütfen evine özellikle çamaşır suyu sokma tamam benim evde de var kırkyılda bir ağzımı burnumu tıkayın kullanıyorum bu seferde nefesim gidiyor onsuzda temızlik olur o astımı çok tetikliyor ve çok zararlı ayrıca benim evde küçük kızım var ya onada zararlı 🥰😘

Kızlar konudan bağımsız gülmeyince bu alıntı nasılsın oluyor. Tek seferde herkese yazmak için 🤭
mesajların altında beğenme kısmı varya yanınd alıntı yazıyor ona bas sonra alta mesaj kısmına glince alıntıları ekle yazıyor ona tıkla

Kızlar konudan bağımsız gülmeyince bu alıntı nasılsın oluyor. Tek seferde herkese yazmak için 🤭
IMG_5441.jpeg

Buraya tıklayıp alıntılamak istediklerini seç canım sırayla sonra aşağıdan alıntıları ekle var onu tıkla
IMG_5442.jpeg

Bütün alıntılar eklenince aralardaki boşluğa tıklayıp cevabını yazarsın 😘

Olur aşko😃ama benim misafirlerim gelecek bu hafta ful hazırlık var. Sarmalar halka tatlılar😃kurabiyeler bütün karbonhidratlar bana karşı olacak resmen 😂

bende onlara dönüp
BEN TEK SİZ HEPİNİZ😂😃😃
Hadi 100 gram avans veriyorum 🤣
Yeme yeme valla sonra gelir seni tırmalar bak 🤣

Hadi 100 gram avans veriyorum 🤣
Yeme yeme valla sonra gelir seni tırmalar bak 🤣
Ay canım çok tecrübeliyim o konuda ya. Bir gün rahat beslenince 1 haftada verdiğimi bir günde alıyorum🫣

Kız benim metabolizma bana değilde kilo almaya çalıyor😂ben daha kendi organlarıma söz geçiremiyorum ki😃😂 ama ona rağmen çok iyi yerlere geldim yaw🥰

Kilo bildirimimi uzuntuyle yapip uykuya dalayim bazen oluyor bazen olmuyor iste her ne kadar son 4 gun yuruyus ve sifir kacamak ilkesiyle hareket etsemde haftasonu rezaletini en fazla bu kadar telafi edebildim.Ama siz olmasaydiniz arti 100 gr arti 1 kilo seklinde devam eder 87 olurdum 2 ay icinde. Yavas gitsem de yine de bu grup benim icin kilo verme seruvenimde buyuk anlam ifade ediyor. LenaG LenaG @Mthn83 @Fit mutlu anne
Gecen hafta 83.4
Bu hafta 83.5
Fark +100 gr
Yuzdelik :-0.12Eki Görüntüle 3486893
Çok az bir artı ablacım, almışsın bile sayılmaz hemencecik gider 🤗
Kızlar kilo bildirimini yapayım. Oglusu okula bırakmam lazım. Benim vücudum kilitledi kendini. Dikkat etmeme rağmen gitmiyor ve almışım. Gerçi acayip sistim ödemim var. Çarşamba regl geliyor. Onun etkisi mi diyorum.
Bugün ölçümüm var. Gitmeye korkuyorum diyetisyene.
Vücut analizini ölçmedi.
Cumartesi 69.25
Bugün. 70.05
Fark +800
LenaG LenaG @Lavinia_98
Direnç kilosu olabilir ablacım sıkıntı etme hemen verirsin sen onu 🫶
Ehhh ehhh :KK25::KK25::KK25:
Öncelikle günaydınnn çiceklerimmmm🌸🌸🌸
Evet girisimden ve emoji cilginliklarimdanda anlamış olduğunuz üzerewww tabikii tartildimmm veeee tartım ve sonucum:süslü::ıslık:

:cool::cool::cool: @Fit mutlu anne LenaG LenaG @Jou Sitare55 Sitare55 Eki Görüntüle 3486923
Yaa gerçekten maşallah sana hız kesmeden devam... Çok iyi gidiyorsun ablacım 🥰
cumartesi 72.40 dım
salı; 71.4 üm
bugün ; 72.0
yani fark olarak ; +600 gram
regliyim ve sütüm aşırı dolu diyeceklerim bukadar 😏

LenaG LenaG @Efenin_Annesi @Lavinia_98
Eki Görüntüle 3486925
-400 gram da iyidir ablacım, artı olmasındansa, benim de salıya göre artı geldi ödem vs şeyler vardır.
Eki Görüntüle 3486926
Başlangıç 63.2
Şu an 61.5
Fark -1.7
yüzde 2.68

Diyetin ilk haftası torpili 🤣
Hay maşallah ablacım, ilk haftanda bir kaptanlık gelir mi 🤭🥰
Ooooo çok güzel eksi gelmiş emeklerin karşılığını almak çok güzel değil mi 💪🤭🫶
Kilo bildirimim
LenaG LenaG @Mthn83 @Fit mutlu anne
Geçen hafta 72.4
Salı 73.0
Bugün 72.3
Fark - 100 gr
Artıyı verip eksiye geçmek beni çok mutlu etti 🙏Eki Görüntüle 3486931
Salıdan bu yana baya gitmiş ablacım maşallah 🌸
Günaydın moralim sıfır sıfır sıfrrrr
Nasıl oldu anlamadım
Artık kilo veremez oldum
Ama 65i kaybetmek istemiyorum:KK43: daha yolum var 59olacaktım ya

:KK43:(((

LenaG LenaG @Fit mutlu anne

Geçen hafta 65.75
Bu cumartesi 66.05
Fark +0.300

Eki Görüntüle 3486932
+300 hiçbir şey değil ablacım kafana takmaya değmez, hemencecik gider. 🤲🫶

Cumartesi : 82.9
Bugun : 81.7
Fark : -1.2
% 1.448

Eki Görüntüle 3486935
Maşallah maşallah ne güzel eksiler görüyoruz 🧿
İlk hafta mı ablacım
sagol canümmm 😘😘😘😘😘Listeye girip kendimi dövmek istiyorum 🥲
LenaG LenaG
Eki Görüntüle 3486942
Gel ablacım gel özledik seni 🫶
Salıya göre 2 kilo, maşallah ablaaa 🥹
2 hafta sonra bende geldim 65.5 ile bırakmıştım 66.10 ile katılmak istiyorum tekrar 😍
LenaG LenaG
Hoşgeldin ablacım 🥰
Merhabalar🌹

Gecen ctesi 67.6
Bugun 67.5
Fark - 100
100 gram 100 gramdır, hız kesmeden devam 💪
28 eylül cumartesi 51.75
05 ekim cumartesi 49.80

Fark -1.95

:KK36:

LenaG LenaG @Lavinia_98
Yaa sen ne yaptın hiç yemek mi yemiyorsun maraton mu koşuyorsun, biz gramlarla ilerlerken maşallah sübhanallah nazar değmesin 🧿🤭
Sen de tekrar gir takımlara artık 🌼 ablacım
Merhabalar kizlar 😊
Gecen hafta: 83.90
Bu hafta: 84.00
Fark: +100
Malesef ben cok menude veremedim zaten kizlar bu haftayı sıkı tutacagım inşAllah
LenaG LenaG
Bu hafta daya iyi olacaktır kaptanım 🤗
Günaydın kızlar mutlu sağlıklı haftalar . Ben artıyım malesef 😔. İnsülin direncim yüksek olduğundan diyette yapsam spor yoksa kilo veremiyorum. İnşallah bugün yarın çocuklar iyileşsin pazartesi spora başlıca yine yoksa 1 ileri 2 geri oluyor. Geçen hafta 94.40 diye hatırlıyorum bu hafta 94. 65 kg yani +250gr
LenaG LenaG
İnsülin direnci çok etkiliyor bende de var ama +250 gr pek bir şey değil canını sıkma hiç hemen gider.
LenaG LenaG @Lavinia_98
Cumartesi 77.80
Salı 78.10
Bu gün 77.60
Fark-200
Bunada şükür😃
Perşembe sabah tartılmıştım 79.20 çıkmıştı.
Perşembe cuma baya dikkat ettim. Çok şükür fazlalıklar gitmiş😃
Eki Görüntüle 3486969
Perşembeden bu yana bu kadar gittiyse maşallah sana ablaa 🧿
Çok güzel eksi ablacım tebrik ediyorum 🫶
Cumartesi 64.65
Bugün 65.05
+ 400 Gr
LenaG LenaG kaptanım bu hafta takımlara girmek istiyorum ☺️
Takımlarda artıyı verip eksiye geçeceğine şüphe yok azmet ablacım 🥰
LenaG LenaG @Mthn83 @Lavinia_98
Geçen cumartesi: 92.7kg
Bugün : 92.9 kg
Fark:+200gr
Tartı fotosu çekmiştim bulanık çıkmış kahvaltıdan sonra farkettim geçmiş oldu.
😔😔😔
Bu hafta duzensizliklerim plansizliklarim tatlı krizlerim oldu ve bunlarda etkiledi 🤦🏻‍♀️😔😭
+200 gr ı yarına bile verirsin canını sıkma hiiiiçç 😊
Geçen hafta 76.800
Bugün 76.500
- fark -300 gr
Eki Görüntüle 3486993

Hala ödem var ve kabızlık devam ediyor 😔
Kabızlıkla zayıflamak gerçekten çok zor yaşayan biri olarak çok iyi anlıyorum seni 🥴
Kızlar şuan yoldayım tartı bildirimimi yapayım sabah çook yedim akşam inşallah kardeşimde telafi ederim 🤗
Geçen cumartesi 84.5
Bugün 83.7
Fark -800 gr.
LenaG LenaG @fit
Çok güzel eksi ablacım 🥰
Kilo bildirimi
Geçen hafta 73
Bu hafta 72.7
Fark -300
Yüzde %0.410
LenaG LenaG @Fit mutlu anne @Mthn83 Sitare55 Sitare55 Eki Görüntüle 3486997
-300 gramla yeni rakam görmüşsün çok güzel ablacım 🥰 tebrik ediyorum
Merhaba kızlar sabah tartıldım. Kusura bakmayın sonuç için. Mesajları da okuyamıyorum. İnşallah hastalığım geçince bu artı da eksiye döner. Şu iki günde şeker falan tüketmedim ama bol bol meyve ve çorba içtim. Karbonhidrat olarak da 2 dilim günlük ekmek yemişimdir. Bu da kilo yapmaz herhalde. Bu hafta hazırlıkta olayım kaptanım grubu kötü etkilemeyeyim.
Geçen cts 55.7kg
Bu cts 56.7 kg
Fark:+1 kg
@Lavinia_98
LenaG LenaG

Eki Görüntüle 3486998
Geçmiş olsun ablacım hastalık söz konusuysa kafana takma 🤲
Selamlarr çıtır kızçelerim

Regl bitti ödemlerim gidiyor
Geçen c.tesi 89.90
Bugün 89.10
Fark - 0.800 :dondurma:

@Lavinia_98
Yaa kaptaniçem maşallah maşallah, çok güzel eksi sen bu hızda 70 lere çabucak gelirsin 🫶
Geçen hafta 72.6
Bu hafta 72
Fark 600
LenaG LenaG @yosunlupapatya
Çok güzel eksi ablacım tebrik ederim 🌸
Geçen hafta cumartesi 65,1
Bugün 64,3
-800 , LenaG LenaG , @Lavinia_98
Maşallah maşallah çok güzel eksi ablacım🫶

EEHH HADİİ KALL MADEMMM😑🤪🤣

Heralldeee kaptanimm bak şimdi meyvesini yiyeceğim sıkı tuttuğum iplerin🥳🌸

Afiyett olsunnn yesilligi ve sebzeyi arttira bilirsiniz (roka dere otu sevmiyorsan domates salatalık kapya biber yeşil biber gibi)
Bu hafta alışverişe diyet alışverişi için cikicam. Bol yeşillik ve sebze almam lazım yemek için

Ay canım çok tecrübeliyim o konuda ya. Bir gün rahat beslenince 1 haftada verdiğimi bir günde alıyorum🫣

Kız benim metabolizma bana değilde kilo almaya çalıyor😂ben daha kendi organlarıma söz geçiremiyorum ki😃😂 ama ona rağmen çok iyi yerlere geldim yaw🥰
Daha güzel günler de göreceğiz canım benim çıtır hatunlar olacağız 🌸

Çok az bir artı ablacım, almışsın bile sayılmaz hemencecik gider 🤗

Direnç kilosu olabilir ablacım sıkıntı etme hemen verirsin sen onu 🫶

Yaa gerçekten maşallah sana hız kesmeden devam... Çok iyi gidiyorsun ablacım 🥰

-400 gram da iyidir ablacım, artı olmasındansa, benim de salıya göre artı geldi ödem vs şeyler vardır.

Hay maşallah ablacım, ilk haftanda bir kaptanlık gelir mi 🤭🥰

Ooooo çok güzel eksi gelmiş emeklerin karşılığını almak çok güzel değil mi 💪🤭🫶

Salıdan bu yana baya gitmiş ablacım maşallah 🌸

+300 hiçbir şey değil ablacım kafana takmaya değmez, hemencecik gider. 🤲🫶

Maşallah maşallah ne güzel eksiler görüyoruz 🧿

İlk hafta mı ablacım

Gel ablacım gel özledik seni 🫶

Salıya göre 2 kilo, maşallah ablaaa 🥹

Hoşgeldin ablacım 🥰

100 gram 100 gramdır, hız kesmeden devam 💪

Yaa sen ne yaptın hiç yemek mi yemiyorsun maraton mu koşuyorsun, biz gramlarla ilerlerken maşallah sübhanallah nazar değmesin 🧿🤭

Sen de tekrar gir takımlara artık 🌼 ablacım

Bu hafta daya iyi olacaktır kaptanım 🤗

İnsülin direnci çok etkiliyor bende de var ama +250 gr pek bir şey değil canını sıkma hiç hemen gider.

Perşembeden bu yana bu kadar gittiyse maşallah sana ablaa 🧿

Çok güzel eksi ablacım tebrik ediyorum 🫶

Takımlarda artıyı verip eksiye geçeceğine şüphe yok azmet ablacım 🥰

+200 gr ı yarına bile verirsin canını sıkma hiiiiçç 😊

Kabızlıkla zayıflamak gerçekten çok zor yaşayan biri olarak çok iyi anlıyorum seni 🥴

Çok güzel eksi ablacım 🥰

-300 gramla yeni rakam görmüşsün çok güzel ablacım 🥰 tebrik ediyorum

Geçmiş olsun ablacım hastalık söz konusuysa kafana takma geçmiş olsun 🤲

Yaa kaptaniçem maşallah maşallah, çok güzel eksi sen bu hızda 70 lere çabucak gelirsin 🫶

Çok güzel eksi ablacım tebrik ederim 🌸

Maşallah maşallah çok güzel eksi ablacım🫶
He valla canım. Bazen içimden canavar çıkıyor 😃

T

Canım aslında inan çok büyük artı değil sen biraz toparladığın zaman harika eksiler görüyorsun ama dersen ki dinlenmek istiyorum hazırlığa alabilirim :KK200:

Tebrik ederim bence güzel eksi inan eksi gelsin, belirli bir düzende devam etsin yeterli ama kabızlık çok rahatsız ediyordur senin yeme düzenin farklı olduğu için kuru incir kayısı falan ekleyebiliyor musun bilmiyorum veya yeşil yapraklı sebzelerden salata falan
Meyvanın her türlüsü şu seviyede yasak
Salata yada söğüş olarak mutlaka her öğünde yerim, salataya da zeytinyağ eklerim, söğüş olarak doğrasam da
Dün 2 tatlı kaşığı sinameki yuttum, salataya ve fasülye yemeğinin üstüne ekledim, belki bugün fayda eder🤲🏼

X