Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kizlar 2 hafta sonra haftasonu evlilik yildonumumuz 10.yil Esimle beraber plan yaptik. Haftasonu kacamagi yapacagiz ailecek. Ve esim anladigim kadariyla bana taki esyasi alacak(yuzuk galiba). Hangi tasin daha cok hosuma gittigimi filan sordu. Herhalde bosyere sormamistir. Bu arada evlilik teklifindeki tektasdan sonraki ilk degerli takim olacak yani tabi alirsa (almazsa da cani sagolsun ne yapalim).

2 haftada daha cok zayifkamam lazim. Motive oldum O yuzden kendime hedef belirledim. 2 haftasonuna kadar hergun sporr ve 10000 adim. Ve tabiki seker yok.

Bir de onemli soru: ben esime ne alsam?? Guzel bir deneyim almak istiyorum. Saat filan takmaz esim. Masaj tarzi birseyler eski dogum gunlerinde almistim. Baska ne alabilirim?

Ayy ağzın bal yesin kuzum. İnşallah ❤🏵🏵
Bende bir bogaz var masallah yani limitim yok.
Sen işini bilirsin halledersin kuzuum
Harikasıııınnn
Gruba nasıl giriyoruz acaba :)
Girdin bile, hoşgeldin canım.
Aaa süper. Mutluluğunuz daim olsun. Nice mutlu yıllar dilerim cannım.

Nice mutlu seneleriniz olsun, huzurunuz hiç bozulmasın

Ahahahah sen ye artık ya o künefeyi fazlasıyla haketmişsin
Sagol canim benim. Insallah ya. Spordan dokayi baya bir ince gozukuyorum ama kilo vermem sart tabiki.

sen nasil oldun?
Yürüyüş eyvallah ama hergün cardio fitness vs vücudu şişirir haberin olsun haftada 3/4 gün ideal ben sorma ya frediinin kabusu bitmiyor şimdide çıban çıktı bacağımda o yürütmüyor ağrıdan evde yatmaya devam ! Bi sene oldu bi düze çıkamadım biri bitiyo biri başlıyor anlamadım kimi üzdüm ah etti bu kadar

Daha nice on yıllarınız olsun canım Boşuna sormamıştır tabi kesin bir şey alacaktır Eşlere bir şeyler almak çok zor gerçekten biz kadınlar ne kadar kolayız
teşekkür ederim buraya yazacağım diye vicdan yapıp ne kurabiyeler reddediyorum bir görseniz :)
Çok etkiliyor canım ya yediklerimizi o yüzden buraya devam ettiğin sürece cıslardan uzak kalıyorsun
Bakalım 6ları görünce kendimi ödüllendireceğim inşallah

Evet ya. Inan farketmez parfum bile olur bana.

Cok yaklastin canim kasallah 6lara. Ahh ben de bur 75in obur tarafina gecip yaklassam super olacak

Canim ben onceden de hergun cardioyla zayiflamistim. Belki vucuttan vucuda degisiyor dun. Yuruyus pek kesmiyor beni. Enerjimi atamiyorum.
oyy canim ya olur mu hic oyle. Insanlik hali, hayat. Bazen oluyor oyle. Sonunda hersey o kadar guzel olur ki unutursun gider bu gunlerini.

Bugun ust komsumla kizlari anaokulundan alirken karsilassin, nasil zayiflamissin dedi. Defim ki verdigim kilo 1,5. Ama spirdan galiba. Gercekten gozle gorulur bir incelme var vucudumda. Olculerimi alali 1 ay olsun tekrar bakacagim olculerime. Ins o zamana daha iyi kilo verirsem tam super olur.

Evet ya. Inan farketmez parfum bile olur bana.
Aynen canım hediye olsun yeter
Cok yaklastin canim kasallah 6lara. Ahh ben de bur 75in obur tarafina gecip yaklassam super olacak
İnşallah bu hafta şöyle bir 74 görürsün canım
Tartıdaki kilo çok motive ediyor doğru ama yaptığın sporla çok güzel inceliyorsun canım bazen tartı değil aynaya ve kıyafetlere bakmak lazım bir yerde kilo vermen de eminim hızlanacak

Sagol canim. Insallah ya. 74lere bi dusebilsem belki sonra gerisi de gelir.

Sen hergun tartiliyirsun galiba canim nasil baya yaklastin mi 69a. Bakalim kim once 70iN altini gorecek yaris hepimiz 70in altini girene kadar devam ediyor.

Kahvaltiyi gec yapinca otomatikman daha az ogun yemis ve daha az kalori almis oldum. Deneyeyim birkac gun bakalim nasil bir eksi getirecek.
Ben if yapıyorum canım kahvaltıyı genellikle 1 de ediyorum 4te ara öğün 7-8 gibi de akşam yemeğimi yiyorum öyle olunca gerçekten acıkmıyor insan eğer yapabiliyorsan eminim işe yarayacaktır
Sen hergun tartiliyirsun galiba canim nasil baya yaklastin mi 69a. Bakalim kim once 70iN altini gorecek yaris hepimiz 70in altini girene kadar devam ediyor.
Benim her gün tartılmasam içim rahat etmiyor elimde değil dayanamıyorum bazen motive ediyor bazen moral bozuyor Ben baya baya yaklaştım 71, 9 gördüm bugün bakalım cumaya kadar az daha gider inşallah iki haftaya 69 görebilirim

Hem iki öğün yapmışsın hem de erkenden kapatmışsın günü üstüne üstlük spor şahane canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…