Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Wuuwuu harikasin canim. Cok az kalkis 69a
Evet dogru sen de oyle besleniyirsub. If. Ben de deneyeyim yapabilirim aslinda. Sabahlari aclik hissetmiyirum. Kahve yetiyor

Himm yarindan itibaren ben de ekliycem dukan birasini menun sporun yine harika canim
Adimlarin super. If diyetinin de harika masallah canim.

Canım benim miden senden yana iyi ki ittirmis güzel gün geçirmişsin dışarıda olmana ragmen adımı yine atmışsın, paketli gıdaları birakmalisin bence
Canim menulere yorum yapmak istedigimizde alintiya basiyoryz. Alinti yapiyor. Sonra bu sayfaya gelip alinti ekle yapip buraya yaziyoruz yorumlari. Unarim aciklayici olabilmisimdir

Wuuwuu harikasin canim. Cok az kalkis 69a
Evet dogru sen de oyle besleniyirsub. If. Ben de deneyeyim yapabilirim aslinda. Sabahlari aclik hissetmiyirum. Kahve yetiyor
Sağ ol canımİnsanın yedikçe yiyesi geliyor sabah açlık hissetmiyorsan dene bence de canım inşallah sende de faydasını gösterecek
Himm yarindan itibaren ben de ekliycem dukan birasini menun sporun yine harika canim

Adimlarin super. If diyetinin de harika masallah canim.
Bu hafta o da ödem attırdı bana o yüzden fazla fazla gitti kilolar mutlaka dene canım illa etkisi olur Sporum az ama pek yapasım yok haftaya işe başlayınca daha bir hareketleneceğim inşallah 3 mile geçeceğim

Evet ya masallah senin kilolar guzel gidiyir. Aman daha da cok gitsin nazarim degmesin

Odem attirici cay aldim internetten. Yarin gekecek. Dogal birsey ogleden sonra onu da icerim.

Evet ya masallah senin kilolar guzel gidiyir. Aman daha da cok gitsin nazarim degmesin
Sağ ol canım işte bunun da kötü yanı verdiğim gibi çabucak alıyorum çok dikkatli olmam lazım bundan sonra
Odem attirici cay aldim internetten. Yarin gekecek. Dogal birsey ogleden sonra onu da icerim.
Çok iyi canım etkisini gösterirler güzelce afiyet olsun Ben bir de ananas zencefil tarçın ve yeşilçaylı bir su hazırlıyorum o da çok güzel ödem attırıyor

Cok guzel dikkat ediyorsun canim. Ondan iyi gidiyor kilolar. Hic abartmiyoraun masallah

Aynen öyle canım. Düzenli spor yapınca sıkılaşma oluyo. Bravooo
Harikasın canım. Çok az kaldıı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…