Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben if yapıyorum canım kahvaltıyı genellikle 1 de ediyorum 4te ara öğün 7-8 gibi de akşam yemeğimi yiyorum öyle olunca gerçekten acıkmıyor insan eğer yapabiliyorsan eminim işe yarayacaktır🥰

Benim her gün tartılmasam içim rahat etmiyor elimde değil dayanamıyorum bazen motive ediyor bazen moral bozuyor🤣🤣 Ben baya baya yaklaştım 71, 9 gördüm bugün bakalım cumaya kadar az daha gider inşallah iki haftaya 69 görebilirim🤲🏻🤲🏻
Wuuwuu harikasin canim. Cok az kalkis 69a 👏
Evet dogru sen de oyle besleniyirsub. If. Ben de deneyeyim yapabilirim aslinda. Sabahlari aclik hissetmiyirum. Kahve yetiyor

25 Ağustos
Kahvaltı

2 yk yulaf, 1 sb süt, 1 şeftali, Antep fıstıklı züber(biraz saçma oldu farkındayım😅)
Ara
Dukan birası(1 LT)
Akşam
Musakka(fırında zeytinyağlı), 1 kase cacık, 1 wasa

2 LT su, 2 mil Leslie

E Emnis @Sonsuz umut
Himm yarindan itibaren ben de ekliycem dukan birasini 😉 menun sporun yine harika canim 👏👏
25.08.2021

Sabah yok
Öğlen yok
Akşamüstü : 2 avuç kadar kuruyemiş, 1 paket gong
Akşam : 300 gram kadar köfte, incik, sucuk. 1 içli köfte, bol salata, 2 bardak ayran

2 litre su
2 filtre kahve
12000 adım

Tatlı sipariş edemedim çünkü midem diğer organlarımı ittirmeye başladı. Günü böyle kapatıyorum
E Emnis hzlsel hzlsel Azimliiii Azimliiii
Adimlarin super. If diyetinin de harika 👍 masallah canim.

Canım benim miden senden yana iyi ki ittirmis 😃♥️ güzel gün geçirmişsin dışarıda olmana ragmen 😍 adımı yine atmışsın, paketli gıdaları birakmalisin bence 🥰
Canim menulere yorum yapmak istedigimizde alintiya basiyoryz. Alinti yapiyor. Sonra bu sayfaya gelip alinti ekle yapip buraya yaziyoruz yorumlari. Unarim aciklayici olabilmisimdir 😉

Wuuwuu harikasin canim. Cok az kalkis 69a 👏
Evet dogru sen de oyle besleniyirsub. If. Ben de deneyeyim yapabilirim aslinda. Sabahlari aclik hissetmiyirum. Kahve yetiyor
Sağ ol canım😍😍İnsanın yedikçe yiyesi geliyor sabah açlık hissetmiyorsan dene bence de canım inşallah sende de faydasını gösterecek🥰🥰
Himm yarindan itibaren ben de ekliycem dukan birasini 😉 menun sporun yine harika canim 👏👏

Adimlarin super. If diyetinin de harika 👍 masallah canim.
Bu hafta o da ödem attırdı bana o yüzden fazla fazla gitti kilolar mutlaka dene canım illa etkisi olur😘 Sporum az ama pek yapasım yok haftaya işe başlayınca daha bir hareketleneceğim inşallah 3 mile geçeceğim

Sağ ol canım😍😍İnsanın yedikçe yiyesi geliyor sabah açlık hissetmiyorsan dene bence de canım inşallah sende de faydasını gösterecek🥰🥰

Bu hafta o da ödem attırdı bana o yüzden fazla fazla gitti kilolar mutlaka dene canım illa etkisi olur😘 Sporum az ama pek yapasım yok haftaya işe başlayınca daha bir hareketleneceğim inşallah 3 mile geçeceğim
Evet ya masallah senin kilolar guzel gidiyir. Aman daha da cok gitsin nazarim degmesin 🧿

Odem attirici cay aldim internetten. Yarin gekecek. Dogal birsey ogleden sonra onu da icerim.

Evet ya masallah senin kilolar guzel gidiyir. Aman daha da cok gitsin nazarim degmesin 🧿
Sağ ol canım işte bunun da kötü yanı verdiğim gibi çabucak alıyorum çok dikkatli olmam lazım bundan sonra😅
Odem attirici cay aldim internetten. Yarin gekecek. Dogal birsey ogleden sonra onu da icerim.
Çok iyi canım etkisini gösterirler güzelce afiyet olsun😍😍 Ben bir de ananas zencefil tarçın ve yeşilçaylı bir su hazırlıyorum o da çok güzel ödem attırıyor😘

Sağ ol canım işte bunun da kötü yanı verdiğim gibi çabucak alıyorum çok dikkatli olmam lazım bundan sonra😅

Çok iyi canım etkisini gösterirler güzelce afiyet olsun😍😍 Ben bir de ananas zencefil tarçın ve yeşilçaylı bir su hazırlıyorum o da çok güzel ödem attırıyor😘
Cok guzel dikkat ediyorsun canim. Ondan iyi gidiyor kilolar. Hic abartmiyoraun masallah 🧿

Bugun ust komsumla kizlari anaokulundan alirken karsilassin, nasil zayiflamissin dedi. Defim ki verdigim kilo 1,5. Ama spirdan galiba. Gercekten gozle gorulur bir incelme var vucudumda. Olculerimi alali 1 ay olsun tekrar bakacagim olculerime. Ins o zamana daha iyi kilo verirsem tam super olur.
Aynen öyle canım. Düzenli spor yapınca sıkılaşma oluyo. Bravooo👏👏👏
Ben if yapıyorum canım kahvaltıyı genellikle 1 de ediyorum 4te ara öğün 7-8 gibi de akşam yemeğimi yiyorum öyle olunca gerçekten acıkmıyor insan eğer yapabiliyorsan eminim işe yarayacaktır🥰

Benim her gün tartılmasam içim rahat etmiyor elimde değil dayanamıyorum bazen motive ediyor bazen moral bozuyor🤣🤣 Ben baya baya yaklaştım 71, 9 gördüm bugün bakalım cumaya kadar az daha gider inşallah iki haftaya 69 görebilirim🤲🏻🤲🏻
Harikasın canım. Çok az kaldıı. 👏👏👏👏

X