Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben bir de sporun yanına protein ağırlıklı beslenmeyi ekleyeceğim kızlar 45 kilo verdim daha da veriyorum spor olarak yürüyüş ve Leslie yaptım ama sebze sevmediğim için protein ağırlıklı beslendim böyle olunca kas yıkımı olmadı o kadar kilo vermeme rağmen aşırı bir sarkmam olmadı detoks hiç yapmadım ama ihtiyaç duymadım kolay kilo veren bir bünyem var kilo vermem hiç durmadı ama artık son 8-9 kilodayım kesin detoksa ihtiyacım olur gibi
Bu kadar yazdım birde öncesi sonrası yapayım ilk fotoğraf yaş 20 kilo 72
İkinci fotoğraf yaş 30 kilo 47
Vay canım harika gözüküyorsun
Köfteciye gideceğiz, 200 gram kadar köfte ve yoğurt yerim diye düşünüyorum . Gitmeden bol bol da su ve kahve içersem abartmam sanırım :) Hedef kilomu gördüm de bugün korumam lazım Azimliiii
Aman sen de akşam karbon dolu bir sofra var zannettim tatlı yeme ama sakın

Günaydın kızlar en uykucunuz olarak güne başlamaya çalışıyorum Zaten son beş günüm ondan sonra sabah kuşu olacağım mecbur okullar başlıyor son günleri iyi değerlendirip bol bol uyku depolayayım en iyisi

Maaşallah sana canım. 45 kilo vermek çok büyük başarı. Yolundan ilerliyorum. İnşallah ben de başarıcam.

Maaşallah sana canım. 45 kilo vermek çok büyük başarı. Yolundan ilerliyorum. İnşallah ben de başarıcam.
Sağ ol canım bir senedir yapıyorum ama vakit be ara geçmiş anlamadım inşallah senin de öyle olacakKesinlikle başaracaksın canım senin başlangıç kilon bana göre çok daha iyi dur diyebilmeyi ne güzel başardın çok da güzel gidiyorsun her yönüyle hedef kilonu bilmiyorum ama 7lerin başına gelmeden bırakma canım

Canım benim çok sağol. İlk hedefim 70. Ondan sonrası da yavaş yavaş çok stres yapmadan gider inşallah.

Canım benim çok sağol. İlk hedefim 70. Ondan sonrası da yavaş yavaş çok stres yapmadan gider inşallah.
İnşallah canım 7lere inince insan zaten ayrı bir motive oluyor çok da kafaya takmıyorsun bir yerden sonra çünkü aynaya baktığında bedenin küçüldüğünde çok mutlu oluyorsun

İnşallah canım 7lere inince insan zaten ayrı bir motive oluyor çok da kafaya takmıyorsun bir yerden sonra çünkü aynaya baktığında bedenin küçüldüğünde çok mutlu oluyorsun
Evet canım yaa. O 7li sayıları bi göreyim, çok mutlu olucam. Hatta yeni yıla 7li bi kiloda girmeyi hedefliyorum. İnşallah olur. ❤❤❤

Az da olsa eksi olayim da sorun yok zaten dedigin gibi saglikli yemeye calisiyorum ama biraz fazla yiyorum

Sende haklısın canım insan hemen karşılık bekliyor ilk başlarda sonrasında süreç olduğunu kabul edebiliyoruz• insan aklı hepimiz aynı şeyleri denedik ben bir sağlık sorunu yaşamasın kimse diye kendi deneyimlerimi aktardım sadece. Arada vücudu kandırmaya bende katılıyorum, senede bir ay Vegas besleniyorum genelde vejetaryenlere yakın sayılırım zaten ama vefan beslenmede ciddi faydalar sağlıyorum, yada elma detoksu gibi şeyler. Ama detoksların güzelliği de zaten kısa süreli olması
Wow
Çok güzelsin maşallah, 30 yaşında kilo verince gerçekten 20 yaşında sabitlenmiş gibi olmuşsun mükemmel
Kilo çok yaşlandırıyor insanı sağolasın canım
Senin zaten şuan inanılmaz avantajın var sadece düzenli yürüsen ciddi kilolar verirsin ilk 10 kilo gittiğinde nasıl farklı hissedeceksin bak yeter ki ucunu bırakma çok iyi gidiyorsun maşallah evet o kilolarda yaşlı duruyordum, ama yaşam tarzımı tamamen değiştirmenin de çok faydası oldu gençleşmemde
Hey seni yerler yerleeer:):)
Ay şımardım kız hepsi senin mi diye geleyim
Yavrum sen zaten hepimizi cebinden çıkartırsın senin iradeni ben çok az kişide gördüm, Allah nazardan saklasın sana tatlı detoksu hediye etmek lazım sağol canım o senin harika bakışın
Evet canim emziriyorum. Bebisim 9 aylik.
Bi maşallah da sana hem bebek hem diyet hem spor hepde aktifsin inşallah fit fit olup alırsın hediyeni

Evet canım yaa. O 7li sayıları bi göreyim, çok mutlu olucam. Hatta yeni yıla 7li bi kiloda girmeyi hedefliyorum. İnşallah olur. ❤❤❤
Olur canım sen bu istikrarını bozmadıktan sonra yıl başından önce görürsün
Az da olsa eksi olayim da sorun yok zaten dedigin gibi saglikli yemeye calisiyorum ama biraz fazla yiyorum
Olsun canım yavaş yavaş azaltırsın birden kesmek kolay olmuyor
Sağ ol canımcım ya ben de bu kadar irade sahibi olduğumu bilmiyordum açıkçası Dibi görmem gerekiyormuş demekki Bir senedir künefe yiyeceğim güya kendime ödül vereceğim ama yok elim gitmiyor kıyamıyorum

Sagol canim benim. Insallah ya. Spordan dokayi baya bir ince gozukuyorum ama kilo vermem sart tabiki.

sen nasil oldun?

Bende bir bogaz var masallah yani limitim yok.

Sporun da menun de cok guzel olmus ortim aksami da gafif gecirmissin super

kardelelen321 canim ben bugun sana oZendim. Spordan once birsey yemedim. Ama tabiki buyuk kizi anaokuluna birak, kucuk bebisi emzir uyut derken spora ancak 11 gibi basladim. Fakat acayip enerjiktim spor oncesi sadece kahve ictim. Sonrasinda dus alio kahvaltimi yaptim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…