Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cok guzel dikkat ediyorsun canim. Ondan iyi gidiyor kilolar. Hic abartmiyoraun masallah
Sağ ol canım alıştım herhalde artık pek bir şey çekmiyor canım
Aynen öyle canım. Düzenli spor yapınca sıkılaşma oluyo. Bravooo

Harikasın canım. Çok az kaldıı.
Sağ ol canım sabırsızlıkla bekliyorum
Himm asininda etkisi var yani pöff kaldi yine benim spor yauu
Ben ilk aşıdan sonra akşam Leslie yapmıştım ama ertesi gün kolum pertti 2. Aşıdan sonra doğru düzgün kıpırdatmadım bile o yüzden bir iki gün dinlen canım sonra devam edersin yine

bugünüm akşam fanta içene kadar mıhhhteşemdi evde durmadım bugün yürüdüm 10000 küsur adım gösterdi telefon ama o kadar sıcak ki dayanamadım fantayı 1 bardakcık yuvarladım
Ortim. Boyle durumlar ivin eve cola zero al. Tabiki surekli icme sagliksiz ama canin isteyince arada bir barddak icersin hic degilse kalirisi yok

Canim evde degildim bütün gün , kolum cok agriyo onun disinda uyi gibiyim kaş agrilatim var ama sanirim ptesi günki pilatesten o :) biontech oldum
Gecmis olsun ortim. Off burda da kapali alanlara giremezsin falan derlerse yani mecbur kalinca ben de olacagim.
kol agrisi tabiki zorluyirdur ama insallah gecer bur iki gune

Darisi basima diyeyim.

Aksam meyveler yerine salata tarzi birsey daha iyi olurmus ama yine de cok olan meyve oosun canim, saglikli hic degilse
Sporlarin sahane

Ortim senin de dedigin gibi fanta haric cok guzel olmus menun adimlarin da super

Günaydın kızlar. Bu bir yardım çağrısıdır.
Geçen hafta gelen misariflerimden sonra aşımızı olduk biraz rahatsızlandık eşimle. Atlattık bir şekilde ama o dönemde yediklerime dikkat edemedim. Şimdi hazırım. Her kim ile ortaklaşıyorsam, rakipleşiyorsam bekliyorum. Kendime çok kızgınım. 2 gündür gündüz yediklerime dikkat ediyorum, fakat akşam olunca evde ne varsa yiyorum. Hava da çok sıcak spor yapamıyorum. Eğer bir rakip & ortak belirlenir ise mecburiyetten elimden gelenin en fazlasını yapabileceğime daha önce şahit olanlar var.
Öpüldünüz..

Gunaydin canim. Hosgeldin. Ben de aksam ayni sekilde ne bulursam yiyenlerdendim. Bak yeni bir beslenme sekline basladim. Aksam da istahimi kesiyir. Sabah kalkinca kahve iciyirum. Sonra spor(artik hava sicak micak yap kuzum spor). Istersen benim yaptigim sporlarin videosunu hergun paylasirim seninle. Yapinca birbirinize yaptik diye haber veririz. Spordan sonra dus aliyorum, dinleniyirun. Sonra gec kahvalti ediyirum 11-12 gibi. 3-4 saat sonra bir ogun daha. Acikirsam sonra bir ogun daha ekliyirum uyumadan. Gun icinde bir veya iki dilkm ekmek yiyorum. Meyve de yiyorum. Ne dersin yapalim mi beraber?

Günaydın, fena hırslı gördüm seni bu hırs kilo verdirir kesin

ADINIZ: Melodi :)
YAŞINIZ:29
BOYUNUZ:
1.58
KİLONUZ: 62
HEDEF KİLONUZ: 54
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Memur
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 1 / 10 aylık
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Eski formuma kavuşmak

Bende böyle bir giriş yapayım madem :)

Hoşgeldin ben Nazan umarım istediğin kiloya ulaşırsın, burası tam gaz motivasyonunu sağlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…