Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım
Hayırlısı inşallah hiçbir sorun yoktur, enerjini moralini hep yüksek tut, sağlıklı günler olur umarım

Günaydin güzellikler, bugün cok yogunum gelemiycem sporda kalicak malesef zira

Birazdan asiya gidicem , ondan sonra üst üste 2 toplantim var sonra aksam yemegi derken ben pert :)

Ortiiiimmm Harikasın
Sağolasın canım
Evet hafta sonu aşırı KB aldım. Bu hafta azaltayım ortim haklısın
KB yi bir süre kessen bile olur aslında senim kilolar çok uygun
Kolay gelsin canım

Ödem oluyor illa canım eksiyle başlamış olman çok iyi

Hadi artık 55 ten kurtulacaksın bu hafta canım
Anahhha yok ya 55 benim lanetim oldu sende süper eksidesin maşallah
Günaydın kızlar Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle
kollontai ortimmm nerelerdesin. Bacakların nasıl oldu. Spora başlayabildin mi kuzum. Çok iyi eksi gördün aman bozma cumaya hedefe ulaşacaksın.

Ben sporumu bitirdim. Kahvaltı hazırlamaya çalışıyorum
Spor bir süre daha yapamam canım ya, sağ dizi bükemiyorum tam olarak 10 gün falan zorlamam en azından, yediklerimi azaltayım diyorum bu hafta bakalım nasıl olacak sen süpersin ya sürekli hareketlisin ne güzel

Süper diyecek laf yok afiyet olsun

Kahvaltıyı ekmeksiz yapamıyorum canım yaa. Daha önce denedim beni çok zorladı. Ama diğer öğünlerden çıkarırım sorun olmaz

Aaa bacağının durumu ciddi o zaman ortimmm. İnşallah çabucak düzelir de dönersin spor sahalarına.
Süper diyecek laf yok afiyet olsun
Teşekkür ederim ortim

Kahvaltıda yemen gayet iyi yalnız aman beyaz ekmek olmasın yani öyle çok kötü değil yürüyorum falan ama spor zorlar canım ya, ben esneme fitness vs çalışıyorum durduk yere sakata çıkmayım

Kahvaltıda yemen gayet iyi yalnız aman beyaz ekmek olmasın yani öyle çok kötü değil yürüyorum falan ama spor zorlar canım ya, ben esneme fitness vs çalışıyorum durduk yere sakata çıkmayım
Tam buğday veya çavdar ekmeği yiyorum ortim.
Aynen canım çok zorlama, daha fena olmasın sonra.

Harikasın canım

Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka
Harikasın canım

Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka
Kızlar çok sağ olun
Sonuçlarım şükür temiz çıktı ama kontrol altında olacağım doğal olarak seneye tekrar bakılacak içim çok rahatladı bir sene kafam rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…