Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

23 ağostos
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
16.00
2 tane bisküvi ( tutku)
19.00
Haşlama 6 tane içli köfte ( cevizden çok az büyük)
2 litre su 7 bin adım
hzlsel hzlsel
Kalori olarak belki normaldir ama karbonhidrat fazla olmuş canım cuma gününe kadar karbonu biraz az tüketmeye çalış şişkinlik yapabilir😘

Harikasın bu kadar az yiyip bu kadar spor yapmak çok zor. Aslında akşam protein ağırlıklı yesen daha iyi olurmus . Yine de tebrikler asla dayanamam bu kadarına :)
Teşekkür ederim canım. İp atlama hariç hepsini sabah kahvaltıdan önce yapıyorum zaten. Bir kahve içtikten sonra. 500 ipi bugün atlayalım dedik diye akşam atladım😊

Bu arada menü ve Spor sayfasına yorum yazmıyoruz canım. Alıntı yapıp burada paylaşıyoruz. ❤

Canim isine karismak istemem ama 18 senedir diyetteyim biri olarak 🤣🤣🤣 keske sok diyet yapmasan demedin gecemiyecegim 😊 Geri dönüsü cok kötü oluyor malesef,Bunu sana aklina gelen bütün diyetleri denemis biri söylüyor :KK66:
Diyetisyenle kilo verdiğim dönem biz de şok diyet yapmıştık ama sağlıklı kaloriler almıştım. Ananaslı ıspanaklı chia tohumlu karışımlar yapıp içiyordum. Direnç kilolarını hep o karışımlarla kırdım. Ama o karışım dışında sebze filan da yiyordum. Kendi yaptığım Şok diyetler gerçekten beni şoka sokuyor saçlarım dökülüyor, tırnaklarım kırılgan oluyor, enerjim zaten yerle yeksan.. 🤪

Sirkeli suyum elimde, verdiğim kilolar hayalimde 😁😆

Eklentiler

• IMG_20210824_083157.jpg
    IMG_20210824_083157.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 17
Orticim ben cuma kilomun 100 gr altına düşmüşüm. Darısı başına 🥰😘
Hay maşallah ortim günlük o akıllara zarar sporunla dusmemen mümkün değildi 😄 bence ben de güzel düştüm adet bitsin görcem farkı inanıyorum 😁😃 sanki en çok biz fark görcez ortim diğerleri homini gırtlak yiyor ve yatıyor olabilir 💩😈👹

Sirkeli suyum elimde, verdiğim kilolar hayalimde 😁😆
Harikasın canım 😊
Günaydın kızlar💗💗💗 Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım🙏
Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka 😘😘

X