Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

23 ağostos
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
16.00
2 tane bisküvi ( tutku)
19.00
Haşlama 6 tane içli köfte ( cevizden çok az büyük)
2 litre su 7 bin adım
hzlsel
Kalori olarak belki normaldir ama karbonhidrat fazla olmuş canım cuma gününe kadar karbonu biraz az tüketmeye çalış şişkinlik yapabilir

Harikasın bu kadar az yiyip bu kadar spor yapmak çok zor. Aslında akşam protein ağırlıklı yesen daha iyi olurmus . Yine de tebrikler asla dayanamam bu kadarına :)
Teşekkür ederim canım. İp atlama hariç hepsini sabah kahvaltıdan önce yapıyorum zaten. Bir kahve içtikten sonra. 500 ipi bugün atlayalım dedik diye akşam atladım

Bu arada menü ve Spor sayfasına yorum yazmıyoruz canım. Alıntı yapıp burada paylaşıyoruz. ❤

Canim isine karismak istemem ama 18 senedir diyetteyim biri olarak keske sok diyet yapmasan demedin gecemiyecegim Geri dönüsü cok kötü oluyor malesef,Bunu sana aklina gelen bütün diyetleri denemis biri söylüyor
Diyetisyenle kilo verdiğim dönem biz de şok diyet yapmıştık ama sağlıklı kaloriler almıştım. Ananaslı ıspanaklı chia tohumlu karışımlar yapıp içiyordum. Direnç kilolarını hep o karışımlarla kırdım. Ama o karışım dışında sebze filan da yiyordum. Kendi yaptığım Şok diyetler gerçekten beni şoka sokuyor saçlarım dökülüyor, tırnaklarım kırılgan oluyor, enerjim zaten yerle yeksan..

Orticim ben cuma kilomun 100 gr altına düşmüşüm. Darısı başına
Hay maşallah ortim günlük o akıllara zarar sporunla dusmemen mümkün değildi bence ben de güzel düştüm adet bitsin görcem farkı inanıyorum sanki en çok biz fark görcez ortim diğerleri homini gırtlak yiyor ve yatıyor olabilir

Sirkeli suyum elimde, verdiğim kilolar hayalimde
Harikasın canım
Günaydın kızlar Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım
Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…