Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Menu gayet fuzel olmus ortim. afiyet olsun.
Hey masallah. Menu super. Sporlar zaten harika
Su a olmus biraz ama onun haricinde disarda olmana ragmen cok iyi kapatmissin canim gununu

Kızlar çok sağ olun
Sonuçlarım şükür temiz çıktı ama kontrol altında olacağım doğal olarak seneye tekrar bakılacak içim çok rahatladı bir sene kafam rahat
Oh çok şükür canım, çok sevindim ❤

Su a olmus biraz ama onun haricinde disarda olmana ragmen cok iyi kapatmissin canim gununu
Teşekkür ederim canım

Sukirler olsun canim. Cok sevindim
Sağ ol canım

Dışarıda insan ne yiyeceğini şaşırıyor artık yarınki tartıya göre diğer günler daha çok dikkat edeceğim
Oh çok şükür canım, çok sevindim ❤

Teşekkür ederim canım
Sağ olasın canım

Kizlar selam,

Yarın İsveç diyetine geçmeyi düşünüyorum var mı aranızda yapan veya yorumu olan
Canımcım ben onu geçen sene denedim. Pazar başladım 6 gün yaptım. 6 günde rüyamda börek görerek uyandım. Ciddi açlık çekiliyor. 2 kilo 700 gram vermiştim. Ama geri aldım hemen çünkü bizim kitabımızda kaybetmek yok

Kizlar selam,

Yarın İsveç diyetine geçmeyi düşünüyorum var mı aranızda yapan veya yorumu olan
Ben bir ara bakmıştım canım nasıl yapılabilir mi diye ama benim gözüm yememişti elma detoksundan çıkıp direk İsveç diyetine girme bence bir iki hafta normal düzende beslenip sonra kilo vermen durur veya yavaşlarsa düşün bence

Kuzucum iyi kilo vermişin de boşa gitmiş o börek rüyaları bu de ben deneyeyim bakalım sağolasın deneyimi anlattıgin için

Aralıklı oruçta 18 saate kadar açlık hiç hissetmiyorum ama İsveç beni bile sarstı. Hareketin çok kısıtlı olursa deneyebilirsin ama ben çalışırken çok zorlanmıştım

Açıkçası elma diyetinden sonra normale geçersem kilo alırım açlığım boşa gider diye korkuyorum, ve elma diyeti ölüm diyeti gibi bişey İsveç normal öğünleri olan yeme düzeni gibi gelir

Aralıklı oruçta 18 saate kadar açlık hiç hissetmiyorum ama İsveç beni bile sarstı. Hareketin çok kısıtlı olursa deneyebilirsin ama ben çalışırken çok zorlanmıştım
Ben evden çalışıyorum dışarı hiç cikmiyorum işlerde hafif bu ara evet işe gitsem normal diyeti bile yapamam o kadar iradem yok, su ara yatıyorum hep evde

Açıkçası elma diyetinden sonra normale geçersem kilo alırım açlığım boşa gider diye korkuyorum, ve elma diyeti ölüm diyeti gibi bişey İsveç normal öğünleri olan yeme düzeni gibi gelir
Hoş o da doğru Elma diyetini yaptıysan İsveç diyetini hayli hayli yaparsın canım ben iki aydır hurma detoksu yapacağım güya ama bir türlü cesaret edemiyorum İsveç’ten sonra yavaş yavaş diyet düzenine geçiş yaparsın o zaman
sporumu yaptım leslie 30 minute etiketlemeyi de öğrendim :) hzlsel
Çok iyi canım ben de bütün kiloları Leslie yaparak gönderdim bir hafta daha 2 mil yapıp sonra 3 mile geçme planlarım var

Aynen hevesimi de alırım bu diyet denemelerinden sonra normal diyet düzeni

Afiyet olsun canım gayet güzel menü akşam ekmek yemediysen özellikle şahane
Süpersin canım akşamı ne güzel geçiştirmişsin sporlarına diyecek bir şey yok zaten
Bazen insan doymuyor canım sürekli bir şeyler yeme isteği oluyor ama hem meyve ile sağlıklı bir şekilde bunu bastırmışsın hem de akşamı çok hafif geçirmişsin spor da var gayet iyi
Tek öğün beslenmişsin ve günü erken kapatmışsın en azından canım tabi keşke o soğuk baklavalar olmasaymış ama cumaya kadar full dikkat etmek lazım
24 Ağustos
Kahvaltı
1 dilim tt ekmek, domates,peynir
Öğle Akşam
3 elma

3 bardak yeşil çay, 2,5 lt su, 30 dk yürüyüş

Lizozom55
Bu menüye söylenebilecek tek şey nasıl başarıyorsun bir yere yığılıp kalmıştım çoktan İsveç diyeti sana ziyafet gibi gelecek elma diyetinden sonra
Patlıcanlı börek olmasaymış keşke ama akşamı hafif geçirmişsin o onu telafi edecektir su ve spor da gayet iyi afiyet olsun

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…