Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar💗💗💗 Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım🙏
Hayırlısı inşallah hiçbir sorun yoktur, enerjini moralini hep yüksek tut, sağlıklı günler olur umarım 🥰👍

Ortiiiimmm Harikasın 👏👏👏👏👏
Sağolasın canım 🥰
Evet hafta sonu aşırı KB aldım. Bu hafta azaltayım ortim haklısın
KB yi bir süre kessen bile olur aslında senim kilolar çok uygun 🔥
Kolay gelsin canım😍😍

Ödem oluyor illa canım eksiyle başlamış olman çok iyi😘

Hadi artık 55 ten kurtulacaksın bu hafta canım🤩🤩
Anahhha yok ya 55 benim lanetim oldu 🤪🤪🤪sende süper eksidesin maşallah 🥰
Günaydın kızlar💗💗💗 Daha önce de bahsetmiştim patolojiden sonuçlarımı bekliyordum nihayet çıkmış sonuçlar bugün doktora gideceğiz dua edin benim için hayırlı haberler duyayım🙏
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle 🔥😍😍
kollontai kollontai ortimmm nerelerdesin. Bacakların nasıl oldu. Spora başlayabildin mi kuzum. Çok iyi eksi gördün aman bozma cumaya hedefe ulaşacaksın.

Ben sporumu bitirdim. Kahvaltı hazırlamaya çalışıyorum🙂
Spor bir süre daha yapamam canım ya, sağ dizi bükemiyorum tam olarak 10 gün falan zorlamam en azından, yediklerimi azaltayım diyorum bu hafta bakalım nasıl olacak 🤭🙈 sen süpersin ya sürekli hareketlisin ne güzel 🥰

23 Ağustos pazartesi
Sabah
  • Kahve
  • 1, 5 haşlanmış yumurta
  • Az peynir
  • 1 dilim ekmek
  • Domates salatalik
  • Yeşil çay
Akşam
  • 2 kaşık yulaf ezmesi
  • 3 kaşık yoğurt
  • 1 kaşık kuru üzüm
2, 5 lt su

15 dk leslie
45 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz
500 ip atlama

E Emnis kollontai kollontai hzlsel hzlsel
Süper diyecek laf yok 🥂🌈 afiyet olsun

Sağolasın canım 🥰

Spor bir süre daha yapamam canım ya, sağ dizi bükemiyorum tam olarak 10 gün falan zorlamam en azından, yediklerimi azaltayım diyorum bu hafta bakalım nasıl olacak 🤭🙈 sen süpersin ya sürekli hareketlisin ne güzel 🥰
Kahvaltıyı ekmeksiz yapamıyorum canım yaa. Daha önce denedim beni çok zorladı. Ama diğer öğünlerden çıkarırım sorun olmaz 😉

Aaa bacağının durumu ciddi o zaman ortimmm. İnşallah çabucak düzelir de dönersin spor sahalarına. 😍
Süper diyecek laf yok 🥂🌈 afiyet olsun
Teşekkür ederim ortim 😘

Kahvaltıyı ekmeksiz yapamıyorum canım yaa. Daha önce denedim beni çok zorladı. Ama diğer öğünlerden çıkarırım sorun olmaz 😉

Aaa bacağının durumu ciddi o zaman ortimmm. İnşallah çabucak düzelir de dönersin spor sahalarına. 😍

Teşekkür ederim ortim 😘
Kahvaltıda yemen gayet iyi yalnız aman beyaz ekmek olmasın 🙈🙈 yani öyle çok kötü değil yürüyorum falan ama spor zorlar canım ya, ben esneme fitness vs çalışıyorum durduk yere sakata çıkmayım 🤪🤪🤪

Harikasın canım 😊

Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka 😘😘
Harikasın canım 😊

Kuzum dualarımız seninle. Temiz çıkacak Allah'ın izniyle. Bizi haberdar et mutlaka 😘😘
Sağolasın canım 🥰

Kızlar çok sağ olun💗💗💗
Sonuçlarım şükür temiz çıktı ama kontrol altında olacağım doğal olarak seneye tekrar bakılacak içim çok rahatladı bir sene kafam rahat🤭🤭

X