Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canim benim kolay degil cocuklarla evle ugrasmak. Insallah yetismistir oglusun.
ac guzel canli bir muzik, yap kahveni dans ede ede topla evi. Uykusyzluga burebir ( benim bebis de uyumuyir gunlerdir oksurukten). Sagliklari yerinde olsun, onlar buyuyunce doyasiya uyuryz artik, belki o zaman da biz ustemeyiz.
uykusyzluga magnez birebir canim. Al iki magnezyum table, 1 c vitamini. Kahvalti, kahve, muzik derken bi bakmissin kendine gelivermissin.
Dusurme canim modunu, yaotiklarin az degil, hele kolay hiic degil. Arada bir hepimizin modu dusuyir, herseye yetismeye calismak kolay mi hic.

Teşekkür ederim kuzum
Allah yardımcın olsun canım. Anladığım kadarıyla çocuk sayısı 4. Herşeye yetişememen çok doğal. Ben iki taneyle vakit bulamıyorum. Ama herşeyin de dört dörtlük olması gerekmiyor. Olduğu kadar.

Insallah buyuyecek kucuk de canim, 1-2 seneye bugunleri dusunup guleceksin, hatta belki de ozleyeceksin kucukluklerini

Ah canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun
Ah kaptanım çok sağolasın
Gecmis olsun canim. Sukurler olsun ki onemlli birsey olmamis. dinlen tabiki, kendine gel. Insallah cabucak iyilesirsin
Sağolasın canım şükür iyiyim şimdi
Çok şükür daha iyiyim sağolasın
Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

Eki Görüntüle 2903764
Tebrikler süper eksi
Çok geçmiş olsun yine de süper eksi
Sağol canım, arabalar sanıyor kendilerinden başkası yok trafikte maalesef
Sağolasın canım şimdi şükür iyiyim

Ortim Harikasın. Gayet güzel eksi. Ama haftaya daha iyisini yapacağına eminim. Ödemler de gidecek çünkü.
Insallah ortim. her hafta 500 bile gitse birkac aya incecik olurum dun sis hissedince cok korktum arti miyim acaba diye. Bakalim su 2 haftalik spor programina komsumu da cagirdim, beraber yapiyoryz. Bana arkadas olsun, motive edelim birburimuzi diye(baktim kk beni yalniz birakti ). Herkes evinde yapiyor, yapan digerine yazip motive ediyir

Çok teşekkür ederim canım

Şimdi anladım kuzum hiç öyle düşünmedim doğru tabi abi abla da bir yerde nimet o bakımdan sen bunuda halledersin Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah modunu lütfen düşürme
Gecen haftaki kilom: 76,7
Bugun:76,10
Fark: 0,6
Yuzde: 0,78
Haftaya hedefim: 75,5

E Emnis kardelelen321
Yaa deryacım bu hafta sporları yaparken dedim ki ahh derya bu sporlarada eksi gelmezsen otururr ağlarım harikasın tebrik ederim

Ortim vücut ölçülerini de alsaydın. 2 hafta sonunda sonuç çok motive edici oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…