Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın arkadaşlar bu hafta katılım sağlayamadığm için öncelikle hepinizden özür diliyorum. Özellikle ortim SonsuzUmut tan çok üzgünüm gerçekten

Tüm haftayı o hastane senin bu hastane benim dolaştık çok şükür önemli bir problem yok.

Beslenme açısından korkunç bir haftaydı hep hazır yemek zorunda kaldım geçmiş olsuna gelenlere hazır pasta kurabiye alıp ucundan azıcık derken çarşamba sabahı korkunç bir gerçekle yuzlestim tartıda neyseki çarşamba ve dün daha dikkatli olarak azda olsa eksi çıktım bu sabah. Paylaşayım sonra da kahvaltı hazırlamaya gideyim. Gelmeye çalışırım yine bol eksiler.

20 Ağustos Cuma

Geçen hafta 81.1
Güncel 80.4
Fark 0.7
Oran %0,863

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis
SonsuzUmut

Eklentiler

• 20210819_105602.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 19
Herşeye rağmen güzel eksi canım tebrikler

Bende mi daha sIk tartilsam anlamsiz bir sekilde siskin hissediyorum. Regliden mi yoksa bilmeden porsiyonlari mi fazla kaciroyirum anlamadim
Regl olabilir canım ben de bu hafta hep öyle hissettim haftada iki gün tartılıyorsun bence hiç bozma en sağlıklısı keşke merakıma yenik düşmesem de ben de öyle yapabilsem
Cok guzel dikkat ediyorsun canim, afiyet olsun. Galiba temuzlikten spora vakit kalmadi, anlarim. O da hareket

Fanta haric menun guzel olmus canim, afiyet olsun. Adimlarini 10000e tamamlayabilirsen super olur, zaten baya yaklasmissjn
Sağ ol canım özellikle tartıya bir iki gün kala daha dikkat ediyorum temizlik olunca yoruldum yapamadım bugün inşallah yapacağım
Çok geçmiş olsun canım o minibüsler zaten yok mu motor kullanmak gerçekten zor Sporu boşver canım sen iyi olmaya bak

Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

Eki Görüntüle 2903764
Harikasın canım bu hafta regl olmasına rağmen çok iyi gitmiş haftaya düşünemiyorum
Dikkat etmemene zor bir hafta geçirmene rağmen yine de güzel bir eksiyle gelmişsin canım inşallah eşin bir an önce toparlanır tekrar geçmiş olsun

17 ağostos
Klasik kahvaltı 2!ceviz çok az bal 1 dilim ekmek
Öğle
1 kase kısır 1 lokum
Akşam19.00
Patates haşlama iki kaşık makarna
2 litre su 5 bin adım
eliya

18 ağostos
Sabah Menemen 2 dilim ekmek

Öğle
1 kase aşüre

18.30
1 kase keşkek

21.30
1 Elmalı kurabiye 2 fincan çay

2 litre su
5 bin adım
eliya
Afiyet olsun canım yorum yapamadım bugün yazayım bari adımlar olmasa karbonhidratlar için endişe duyabilirdim. Umarım iyi bir eksikle cuma ya gününe ulasmissindir.

Aynen canım çok benzer bacağında ki bir sivilceyi yolmuş enfeksiyon kapmış aslinda bacağı şişmiş söylemedi de gerçi insan bilemez bir sivilcenin bj hale getireceğini, anlamadığı için ilerlemiş enfeksiyon günlerce ateşler içindeydi Chuck up ta Bi sıkıntı da çıkmadı çok şükür. şimdi antibiyotik tedavisi görüyor dün yine atesliydi bacagi hala şiş ve kıpkırmızı o bölge . Gelen gidenden yorgunluktan yoğunluktan ugrayamadim tekrar üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Ve size de çok geçmiş olsun o an insanın kafasından neler geçiyor ne yaşanıyor tecrübe ettim Allah tekrarını yasatmasın sağlıklı günler versin.

Allah allah idrar enfeksiyonu cok olunca boyle mi oluyormus. Ilk defa duydum. Gecmis olsun kaptancim size de.

eliya nasil canim esin? Test sonuclari nasil cikti?
crp miz çok yüksek 2 farkli antibiyotik kullanıyor bakalım yarın kontrolumuz var inşallah düşmüştür azda olsa. Çok teşekkür ederim canım.

Merhaba, ben de katılabilir miyim

Çok teşekkür ederim canım ben de şaşırdım tartıyı görünce

Rabbim şifa versin tezden canım.
Tebrik ederim canım benim
Teşekkür ederim canım

ah ya çok geçmiş olsun çabuk toparlarsin inşallah. Dün o kadar çok motor ve bisiklet kazası duydum ki şaşırdım suan

Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

Eki Görüntüle 2903764
Maşallah canım harika bir eksi

Herşeye rağmen güzel eksi canım tebrikler
çarşamba ve perşembe epey zorlu geçti vereyim diye sağol canım.

Teşekkürler ederim canım insallah. önümüzdeki hafta hersey daha yolunda olur ve daha iyi bir sonuç alırım umarım.

Teşekkür ederim canım

Hoşgeldin canım. İnşallah birlikte motive olup fazlalıklarımızdan kurtulcaz. Biraz kendini tanıtabilir misin
Hoş buldum
Ben Nazan, evliyim çocuğum yok, mühendisim evden çalışmaya geçince geldi kilolar ve dur demezsem ilerlemeye devam edecek, elma diyetine başladım dün, diyet biraz ağır olduğu için hafif spor düşündüm, sabah markete yürüyorum git gel 30dk, akşam 10 dj Leslie biraz dinlenip 15 dk cardio yapacağım.

Burayı keşfedip yazılanları okuyunca çok hoşuma gitti motive olmak aslında zor değilmiş sadece buradan haberim yokmuş

Düzenli katılım sağlarsan motivasyon kaçınılmaz bişey burada. Gün sonunda yediklerimizi, içtiğimiz suyu ve Sporumuzu paylaştığımız bi sayfamız daha var. Herkes herkesin menülerini yorumluyor. Kaptanımız E Emnis spor listesi tutuyor, ben haftalık hedef listesi tutuyorum. Haftaya cuma için hedef belirlediysen alabilirim canım

Şu an : 64,6
haftaya cuma hedefim: 62

Tabi ben de paylaşırım günlük suyu, menümü, sporumu

Insallah ortim. Birazdan cikacagim bakalim baskule

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…