Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şimdi anladım kuzum hiç öyle düşünmedim :KK43: doğru tabi abi abla da bir yerde nimet o bakımdan 🙄 sen bunuda halledersin Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah modunu lütfen düşürme

Yaa deryacım bu hafta sporları yaparken dedim ki ahh derya bu sporlarada eksi gelmezsen otururr ağlarım 🤭🤭😁😁 harikasın tebrik ederim 🤩🤩🤩
Valla ben de aglardim kaptancim. Bende cok yuksek insulin direnci var, bebisten dolayi ilac da kullanamiyorum. O yuzden eksi olsun benim olsun az da olsa supeer ki bu hafta cok iyi verdim 💃💃💃💃

Canim benim kolay degil cocuklarla evle ugrasmak. Insallah yetismistir oglusun.
ac guzel canli bir muzik, yap kahveni dans ede ede topla evi. Uykusyzluga burebir ( benim bebis de uyumuyir gunlerdir oksurukten). Sagliklari yerinde olsun, onlar buyuyunce doyasiya uyuryz artik, belki o zaman da biz ustemeyiz.
uykusyzluga magnez birebir canim. Al iki magnezyum table, 1 c vitamini. Kahvalti, kahve, muzik derken bi bakmissin kendine gelivermissin.
Dusurme canim modunu, yaotiklarin az degil, hele kolay hiic degil. Arada bir hepimizin modu dusuyir, herseye yetismeye calismak kolay mi hic. 😘

Allah yardımcın olsun canım. Anladığım kadarıyla çocuk sayısı 4. Herşeye yetişememen çok doğal. Ben iki taneyle vakit bulamıyorum. Ama herşeyin de dört dörtlük olması gerekmiyor. Olduğu kadar.

Insallah buyuyecek kucuk de canim, 1-2 seneye bugunleri dusunup guleceksin, hatta belki de ozleyeceksin kucukluklerini 😉

Şimdi anladım kuzum hiç öyle düşünmedim :KK43: doğru tabi abi abla da bir yerde nimet o bakımdan 🙄 sen bunuda halledersin Allah güç kuvvet sağlık versin inşallah modunu lütfen düşürme

Hiç suçluluk duyma canım. Hepimiz insanız sorunlarımız oluyo. Anlıyoruz durumunu merak etme canım. ❤

teşekkür ederim kızlar hepinize desteğiniz için :KK36:
burası bi nefes bana hepinizi çok seviyorum :KK36:

20210820_103512.jpg

-700

Yüzde, 0.929

E Emnis

Üzerimde bi uyku hali var çocuklar da uyutmuyor gece 4-5 arası uyudum. Sabah da oğlumun sınavı vardı uyuyakalmışım. 5 dakikada giyindi çıktı ama inşallah yetişmiştir. Son zamanlarda hiç bişeye yetişemiyorum kendimi çok yetersiz hissediyorum:KK43: kilom da maalesef yine artıda. Ama uykusuzluktan ödem topladığımı düşünüyorum inşallah öyledir :KK43:
Ödemdir o canım uyku yapıyor insanız neticede bazen yetişemeyebiliyoruz sakın kendini yetersiz hissetme evde kaç tane çocuk hepsine yetişmek çok zor ben çocuk yokken daha yetişemiyorum kendine sakın haksızlık etme imkanın varsa biraz kendine vakit ayır canım kendini biraz dinlendir🥰🥰
Gecen haftaki kilom: 76,7
Bugun:76,10 🎉🎉
Fark: 0,6
Yuzde: 0,78
Haftaya hedefim: 75,5

E Emnis kardelelen321 kardelelen321
Tebrikler canım gayet güzel gitmiş emin adımlarla 6lara gidiyorsun🤩🤩
Geçen cuma 73.90
Bugün 72.90
Fark -1 kg
Yüzde 1.35
Hedef 72
çok iyi canım tebrik ederim😍😍
Geçen hafta 72,5
Bu hafta 72,9
2 ay aradan sonra nihayet regl oldum ama oda tartı zamanımı buldu oysa bu haftamdan çok ümitliydim acayip moralim bozuldu 😭
Olsun canım regl olmuşsun ya haftaya verirsin vücudun da rahatlamış olur hem😘
Ooo orticim eksine eksi katıyorsun her gün tebrik ederim💗💗💗
Yine artıdayım
Geçen hafta 55,3
Güncel 55,8
Fark 500 gr
Haftaya hedefim 54,9 ( en son bigün olacak bakalım 😂)

E Emnis
olacak canım olacak aksilikler seni buldu iyileş toparlan daha da güzeli olur😍😍

Geçen cuma 73.90
Bugün 72.90
Fark -1 kg
Yüzde 1.35
Hedef 72
Harikasın canım 👏👏👏
Geçen hafta 72,5
Bu hafta 72,9
2 ay aradan sonra nihayet regl oldum ama oda tartı zamanımı buldu oysa bu haftamdan çok ümitliydim acayip moralim bozuldu 😭
Regl döneminde normal canım sıkma canını. İnşallah çok güzel eksiler göreceksin önümüzdeki haftalarda..
MENÜ KONTROL LİSTESİ

üye adı13 ağustos14 ağustos15 ağustos16 ağustos17 ağustos18 ağustos19 ağustos
SonsuzUmut SonsuzUmut ✅❎✅+++X
DeryaOnDiet DeryaOnDiet ✅✅✅++++
eliya eliya ✅✅✅++XX
Lizozom55 Lizozom55 ❎✅✅++++
pacman pacman ❎❎❎X+XX
kardelelen321 kardelelen321 ✅✅✅++++
Begonya2 Begonya2 ✅❎❎XXXX
kollontai kollontai ❎❎❎++X+
MuMu85 MuMu85 ✅❎❎+++X
A Anka ❎❎❎XXXX
hzlsel hzlsel ✅❎❎++++
sss35 sss35 ✅✅✅++++
Tempus Tempus ✅❎❎XXXX

Arkadaşlar PC den yapınca emoji koyamadım ya kusura bakmayın. telefondan düzenleyecektim ama bulamadım.:)) evin dağınık olduğunu söylemiştim :olamaz:
Gayet güzel olmuş canım ellerine sağlık
Vayyy düne göre daha ekssiiiii 👍👍
Yine artıdayım
Geçen hafta 55,3
Güncel 55,8
Fark 500 gr
Haftaya hedefim 54,9 ( en son bigün olacak bakalım 😂)

E Emnis
Üzülme canım bu hafta geçmişte kaldı artık. Kaza da atlattın. Kendini toparlamaya bak. Önümüzdeki hafta eksileri görürüz inşallah

Sagol canim. Eksi geldigim hafta nesem acayip yerinde oluyir. Demek bir de senin gibi 2 kilo versem ucarim mutluluktan 😀😀

Aman allahım bu rakamları bana da nasip et çok amin 🙏🏻Canım harika sonuç tebrik ediyorum çok 💐

sss35 sss35 orticim teşekkür ederi, Reglin bitsin eminim sende incelirsin.
DeryaOnDiet DeryaOnDiet hahaha amin canım gel beklerim ben seni buralarda:) ayaklarım yere basmıyor 1 haftadır, çevremdekiler de başladılar inceldin mi sen demeye :) Foruma geldiğimde yaklaşık 76 kilodaydım, 7 kilo kaybettim şimdilik. Hepinize muhteşem motivasyon destekleri için çok teşekkür ederim :)

X