Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Regl olabilir canım ben de bu hafta hep öyle hissettim haftada iki gün tartılıyorsun bence hiç bozma en sağlıklısı keşke merakıma yenik düşmesem de ben de öyle yapabilsem🤣🤣

Sağ ol canım özellikle tartıya bir iki gün kala daha dikkat ediyorum temizlik olunca yoruldum yapamadım bugün inşallah yapacağım🤭🤭

Çok geçmiş olsun canım o minibüsler zaten yok mu motor kullanmak gerçekten zor😖 Sporu boşver canım sen iyi olmaya bak💗💗💗
Cok guzel dikkat ediyorsun. Masallah canim. 🧿

Afiyet olsun canım yorum yapamadım bugün yazayım bari adımlar olmasa karbonhidratlar için endişe duyabilirdim. Umarım iyi bir eksikle cuma ya gününe ulasmissindir.

Aynen canım çok benzer bacağında ki bir sivilceyi yolmuş enfeksiyon kapmış aslinda bacağı şişmiş söylemedi de gerçi insan bilemez bir sivilcenin bj hale getireceğini, anlamadığı için ilerlemiş enfeksiyon günlerce ateşler içindeydi Chuck up ta Bi sıkıntı da çıkmadı çok şükür. şimdi antibiyotik tedavisi görüyor dün yine atesliydi bacagi hala şiş ve kıpkırmızı o bölge 😓. Gelen gidenden yorgunluktan yoğunluktan ugrayamadim tekrar üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Ve size de çok geçmiş olsun o an insanın kafasından neler geçiyor ne yaşanıyor tecrübe ettim Allah tekrarını yasatmasın sağlıklı günler versin. 🙏

crp miz çok yüksek 2 farkli antibiyotik kullanıyor bakalım yarın kontrolumuz var inşallah düşmüştür azda olsa. Çok teşekkür ederim canım.
Cok gecmis olsun canim. Insallah kisa surede iyilesir 🙏

Geçen hafta:71,45
Güncel:69,55
Fark:1,9
Yüzde: %2,65
Hedef: 68,9

Eklentiler

• IMG_20210820_085201[1].jpg
    IMG_20210820_085201[1].jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 18
Hoş buldum ☺️
Ben Nazan, evliyim çocuğum yok, mühendisim evden çalışmaya geçince geldi kilolar ve dur demezsem ilerlemeye devam edecek, elma diyetine başladım dün, diyet biraz ağır olduğu için hafif spor düşündüm, sabah markete yürüyorum git gel 30dk, akşam 10 dj Leslie biraz dinlenip 15 dk cardio yapacağım.

Burayı keşfedip yazılanları okuyunca çok hoşuma gitti motive olmak aslında zor değilmiş sadece buradan haberim yokmuş 😄
Hosgeldin canim. Planlarini yapmissin bile, sahane.
ben Derya.

Merhaba, ben de katılabilir miyim
Hoş geldim canım ben Hazal burada inşallah güzelce vereceksindir ben de geçen sene diyete ilk başladığımda bilmiyordum burayı sonradan keşfettim çok güzel kilolar verdim senin kilon da çok değil motive olursan kesinlikle verirsin🥰🥰
Harikasın canım🤩🤩ilk gören olduğun için ayrıca tebrik ediyorum🤭🤭

Hoş geldim canım ben Hazal burada inşallah güzelce vereceksindir ben de geçen sene diyete ilk başladığımda bilmiyordum burayı sonradan keşfettim çok güzel kilolar verdim senin kilon da çok değil motive olursan kesinlikle verirsin🥰🥰

Harikasın canım🤩🤩ilk gören olduğun için ayrıca tebrik ediyorum🤭🤭
Hoş buldum😊 inşallah zorluk çekmeden tüy gibi hafifler kuş olur uçarız 😁🤞

Üzerimde bi uyku hali var çocuklar da uyutmuyor gece 4-5 arası uyudum. Sabah da oğlumun sınavı vardı uyuyakalmışım. 5 dakikada giyindi çıktı ama inşallah yetişmiştir. Son zamanlarda hiç bişeye yetişemiyorum kendimi çok yetersiz hissediyorum:KK43: kilom da maalesef yine artıda. Ama uykusuzluktan ödem topladığımı düşünüyorum inşallah öyledir :KK43:

Eklentiler

• 75CB009E-29AB-4FCA-B72B-65C259B9BB4A.jpeg
    75CB009E-29AB-4FCA-B72B-65C259B9BB4A.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 28
Allah allah idrar enfeksiyonu cok olunca boyle mi oluyormus. Ilk defa duydum. Gecmis olsun kaptancim size de.

@eliya nasil canim esin? Test sonuclari nasil cikti?
Ya evet çok ağır şekilde idrar Enfeksiyonu olmuş ateş halsizlik bayılma ne varsa başımıza geldi yani 😕 teşekkür ederim canım
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

Eki Görüntüle 2903764
Harikasın kuzum sennn emeklerin karşılıksız kalmıyor en güzeli de bu :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:
Günaydın arkadaşlar bu hafta katılım sağlayamadığm için öncelikle hepinizden özür diliyorum. Özellikle ortim @Sonsuz umut tan çok üzgünüm gerçekten 😓

Tüm haftayı o hastane senin bu hastane benim dolaştık çok şükür önemli bir problem yok.

Beslenme açısından korkunç bir haftaydı hep hazır yemek zorunda kaldım geçmiş olsuna gelenlere hazır pasta kurabiye alıp ucundan azıcık derken çarşamba sabahı korkunç bir gerçekle yuzlestim tartıda 🙈 neyseki çarşamba ve dün daha dikkatli olarak azda olsa eksi çıktım bu sabah. Paylaşayım sonra da kahvaltı hazırlamaya gideyim. Gelmeye çalışırım yine bol eksiler.

20 Ağustos Cuma

Geçen hafta 81.1
Güncel 80.4
Fark 0.7
Oran %0,863

Haftaya hedef 1 kilo

E Emnis
@Sonsuz umut
Canım hastalık bu neden özür diliyorsun haberimiz vardı sonucta ..
Çok şaşırdım bir sivilceden işin buralara gelmesine :KK43: çok çok geçmiş olsun ama antibiyotikle toparlar artık inşallah sende bundan sonra daha iyi olursun ♥️
Eksin ise bence gayet iyi onca telaşın içinde takımı unutmayıp yine çaba sarfetmişsinnn teşekkür ederiz 😘😘
Merhaba, ben de katılabilir miyim
Merhaba hoşgeldiniz takımımıza ben Esra 🤗🤗
Enerjiniz ne hoş hemencecik kilo vereceğiniz çok belli 🤭🤭 motivasyonunuz hiç solmasın inşallah 🤸🏼‍♀️
👻👻👻 Aman Allahım 69 mu ooooo

Harikasınnnn canımm tebrikler :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Üzerimde bi uyku hali var çocuklar da uyutmuyor gece 4-5 arası uyudum. Sabah da oğlumun sınavı vardı uyuyakalmışım. 5 dakikada giyindi çıktı ama inşallah yetişmiştir. Son zamanlarda hiç bişeye yetişemiyorum kendimi çok yetersiz hissediyorum:KK43: kilom da maalesef yine artıda. Ama uykusuzluktan ödem topladığımı düşünüyorum inşallah öyledir :KK43:
İnşallah yetişir canım sıkma canını
Kilon ödem olması büyük ihtimal yarın tekrar tartıl olmadı yakında okullar açılıyor belki bir nebze rahat edersin ?

İnşallah yetişir canım sıkma canını
Kilon ödem olması büyük ihtimal yarın tekrar tartıl olmadı yakında okullar açılıyor belki bir nebze rahat edersin ?
Aslında benim bu kadar dibe batmamın sebebi oğlumun dershaye gitmesi zaten. En azından ben biriyle ilgilenirken diğeri onun yanında dururdu ya da ben küçükleri dışarı çıkarırdım o kızımın yanında dururdu. Beraber oyun oynarlardı. Şu an her şey bana kaldı ben bişey yaparken arkamdan başka iş çıkarıyorlar. Dışarı çıkamadığımız için yorulmuyorlar falan amannn çok düştü yine çenem :KK70: rabbim bu günlerimizi aratmasın seneye küçük biraz daha büyür daha kolay olur inşallah.

X