Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben sakızı sigara bırakma sırasında denemek istiyorum diyette çok ihtiyaç duymuyorum Allahtan

Benim hic haberim yok hedefime ulastim mi en son pazartesi sabittim.

Benim hic haberim yok hedefime ulastim mi en son pazartesi sabittim.
Ben dayanamayıp her gün tartıldığım için canım gün gün takipteyim hedefe 300 gr kaldı bakalım yarın tutacak mı
Birak kuzum sigarayi yaa, canina yazik. Sagligina yazik.
Öyle canım ya hep bahanelere sığınıyorum önce kilo vereyim dedim zaten bırakmaya çalışınca kilo alınıyor diye kendi kendimi kandırıyorum işte ama hedefime ulaşınca kilo alarak bırakmaya çalışacağım 3 ay daha zamanım var

Bende mi daha sIk tartilsam anlamsiz bir sekilde siskin hissediyorum. Regliden mi yoksa bilmeden porsiyonlari mi fazla kaciroyirum anlamadim

Ortim menu de soor de harikaaa

Cok guzel dikkat ediyorsun canim, afiyet olsun. Galiba temuzlikten spora vakit kalmadi, anlarim. O da hareket
Fanta haric menun guzel olmus canim, afiyet olsun. Adimlarini 10000e tamamlayabilirsen super olur, zaten baya yaklasmissjn

Yok kaptanım sen zaten bissürü şeyle uğraşıyorsun genelde devamsızlık yapan bendim zaten öyle mümkünse diye kenardan şeyettim sadece şikayet değildi kesinlikle şimdiden hayırlı yolculuklar kolay gelsin
kollontai cim canım sokak pilavı çekti görünce. Nohutlu tavuklu karabiberli mis gibi
Ahahahha arada istiyor insan valla

Kızlar selamlar. Dün akşam sürpriz yatılı misafir geldi akşam ve bu sabah onlarla ilgilendiğimden gelemedim. Birde bugün motorla ufak bir kaza yaptım evde yatış modundayım zaten az bir spor yapıyordum şimdi o da bitti. Tam tezgah açmaya gidiyordum sokağa girerken minibüs sıkıştırdı velhasıl evde yatacağım 1/2 gün
Bir hafta spor yapamayacağım şimdiden onuda açıklayım dedim kazadan sonra vücudum da şişti biraz :/

***5.Takım 740.Etap ***

kardelelen321 (95,9/
eliya( 81,1/
MuMu85 ( 75,3/74,8/0,5/%0,664) bugün tartılma imkanı olmadığı için Perşembe tartılmıştır.
Sonsuz umut ( 73,90/
Hzlsel (74,4/)

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Ummhnisa ( İzinli üye
Lizozom (71,45/ Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
DeryaonDiet( 76,7/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Anka (78,6/ 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (67,5/64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
sss35 ( 72,5/) yeni üye b.t 09.08.21 b.k 74 h.k 62
Tempus ( 82,15 )
716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor
avutsunbahaneler ( 58/ ) yeni üye b.t 18.08.21 b.k 58 h.k 52

Kollontai (55,3/)mezun üye mezuniyet kg 50.4
L O L ( 77,1/ mezun üye 74 mezuniyet kg

Son düzenleme:
Ah canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Eksik menüler sonrası yarında sonucu paylaşırım canlar

5. TAKIM SPOR TABLOSU

ÜYE ADI 13
ağustos
14 ağustos15 ağustos16 ağustos17 ağustos18 ağustos19 ağustos
50​
50​
50​
225​
75​
150​
510​
300​
250​
150​
40​
318​
40​
210​
150​
240​
205​
103​
153​
133​
300​
188​
220​
120​
220​
145​
45​
145​
180​
75​
100​
80​
60​

Merhaba hoşgeldiniz kusura bakmayın bu aralar biraz yoğunluğum var foruma giremiyorum pek takip edemedim sizide

Ben Esra takım kaptanıyım 35 yaşındayım 1 oğlum var 5 yaşında umarım bizlerle birlikte ideal kilonuza hemencecik ulaşırsınız
Yarın fotoğraflı ve nick tarih yazan notla kilo bildiriminizi bekleriz

Sanki aynı benim eşimde olan durum
Bizde yaşadık bunu yemek masasında aniden bayıldı sonra idrarda kan çıktı çok fazla enfeksiyon çıktı üst üste 4 5 kutu antibiyotik kullandı
Şimdi nasılsınız çok geçmiş olsun tekrardan

Gecmis olsun canim. Sukurler olsun ki onemlli birsey olmamis. dinlen tabiki, kendine gel. Insallah cabucak iyilesirsin

Allah allah idrar enfeksiyonu cok olunca boyle mi oluyormus. Ilk defa duydum. Gecmis olsun kaptancim size de.

eliya nasil canim esin? Test sonuclari nasil cikti?

Bende mi daha sIk tartilsam anlamsiz bir sekilde siskin hissediyorum. Regliden mi yoksa bilmeden porsiyonlari mi fazla kaciroyirum anlamadim
Tamamen regliden kaynaklıdır ortim. Ben de öyleydim. Dukan içeceği iyi geldi.
Menü de spor da şahane, diyecek bişey yok ortim
Ortim menu de soor de harikaaa
Teşekkür ederim ortimm
Ayy çok geçmiş olsun canım. Allah beterinden korusun. Motor kazası deyince beni çok korkutuyor. Bir an önce normale dönersin inşallah canım. ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…