Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cok hosuna giden bir bilgi:

Sakızla kilo kontrolünü sağlamanın ipuçları

Çok yemek yediniz ya da kendinizi durduramıyorsunuz, hemen sakız çiğnemeye başlayabilirsiniz.
Yüksek kalorili abur cubur besinlerden yemek istediğinizde sakız çiğneyerek bu güdüyü bastırabilirsiniz.
Stres daha fazla yemek yemenize mi sebep oluyor? Sakız çiğneyerek stresinizi azaltmayı ve atıştırmalardan uzak durmayı deneyebilirsiniz.
Yemek pişirirken sakız çiğnemeniz de hazırlık aşamasında tadına bakma bahanesiyle yemeklerden atıştırmanızı engelleyecektir.
Ben sakızı sigara bırakma sırasında denemek istiyorum diyette çok ihtiyaç duymuyorum Allahtan🤭🤭

Ben geçen hafta ödülü biraz abarttım 3 gün kendime ödül verdim🤣🤣 sonra tabi toparlamak zor oldu ama bir gün ödül vermeden hiçbir şey olmaz sonra abarta abarta yiyoruz daha fena oluyor😅

Ben de bugün kendime kabak yapacağım yarına azcık daha eksi göreyim hedefime hala ulaşamadım çünkü🥺
Benim hic haberim yok hedefime ulastim mi en son pazartesi sabittim.

Benim hic haberim yok hedefime ulastim mi en son pazartesi sabittim.
Ben dayanamayıp her gün tartıldığım için canım gün gün takipteyim🤣🤣 hedefe 300 gr kaldı bakalım yarın tutacak mı🤭
Birak kuzum sigarayi yaa, canina yazik. Sagligina yazik.
Öyle canım ya hep bahanelere sığınıyorum önce kilo vereyim dedim zaten bırakmaya çalışınca kilo alınıyor diye kendi kendimi kandırıyorum işte ama hedefime ulaşınca kilo alarak bırakmaya çalışacağım 3 ay daha zamanım var🤣🤣

Ben dayanamayıp her gün tartıldığım için canım gün gün takipteyim🤣🤣 hedefe 300 gr kaldı bakalım yarın tutacak mı🤭

Öyle canım ya hep bahanelere sığınıyorum önce kilo vereyim dedim zaten bırakmaya çalışınca kilo alınıyor diye kendi kendimi kandırıyorum işte ama hedefime ulaşınca kilo alarak bırakmaya çalışacağım 3 ay daha zamanım var🤣🤣
Bende mi daha sIk tartilsam anlamsiz bir sekilde siskin hissediyorum. Regliden mi yoksa bilmeden porsiyonlari mi fazla kaciroyirum anlamadim

19 Ağustos Perşembe
Sabah
  • Sade neskafe
Öğle
  • 1 haşlanmış yumurta
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Domates salatalik
  • Maydanoz
  • Biber
  • Yeşil çay
Akşam
  • Yulaf ezmesi 2 kaşık
  • 3 kaşık yoğurt
  • 1 kaşık kuru üzüm
2, 5 lt su
1 lt Dukan bira

15 dk leslie
45 dk pilates
30 dk bölgesel egzersiz
E Emnis DeryaOnDiet DeryaOnDiet hzlsel hzlsel
Ortim menu de soor de harikaaa 👍

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 4 zeytin, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, karpuz, 1 çatal krem peynir
Ara
1 avuç Kuruyemiş
Akşam
2 kabaktan fırında kızartma(yağsız), 2 yk yoğurt, 1 wasa

2 LT su, 1 LT dukan birası, kiraz saplı çay
Temizlik yaptım o yüzden spor yok🙈
E Emnis MuMu85 MuMu85
Cok guzel dikkat ediyorsun canim, afiyet olsun. Galiba temuzlikten spora vakit kalmadi, anlarim. O da hareket 😉
Kahvaltı:
1 dilim kepek ekmeği,light peynir, ton balığı şekersiz çay domates salatalık
Öğle:
Kinoalı marul salatası fanta 1 bardak
Ara öğün 2 çiğ köfte
Akşam:
Çeyrek tost ayran
Spor
6000 adım yürüyüş
Fanta haric menun guzel olmus canim, afiyet olsun. Adimlarini 10000e tamamlayabilirsen super olur, zaten baya yaklasmissjn

Dikkat edeceğim canım bazen benimde düşünemediğim şeyler oluyor 🤷
Ortağın pacman normalde en ilgili ortaklardan bunu herkes bilir tek tek yorumlar takip eder ben listeyi takip ettikten sonrada tatili öne çekilmiş 🙄 ama dediğim gibi dikkat edeceğim haftaya bu hafta sende değil diğer ortaklarda da sorun var maalesef
Yok kaptanım sen zaten bissürü şeyle uğraşıyorsun genelde devamsızlık yapan bendim zaten 🙈🙈🙈 öyle mümkünse diye kenardan şeyettim sadece şikayet değildi kesinlikle 🥰 şimdiden hayırlı yolculuklar kolay gelsin ❤️❤️❤️
kollontai kollontai cim canım sokak pilavı çekti görünce. Nohutlu tavuklu karabiberli mis gibi 😂
Ahahahha arada istiyor insan valla 😂😂😂

Kızlar selamlar. Dün akşam sürpriz yatılı misafir geldi akşam ve bu sabah onlarla ilgilendiğimden gelemedim. Birde bugün motorla ufak bir kaza yaptım evde yatış modundayım zaten az bir spor yapıyordum şimdi o da bitti. Tam tezgah açmaya gidiyordum sokağa girerken minibüs sıkıştırdı 🤭 velhasıl evde yatacağım 1/2 gün 🙈
Bir hafta spor yapamayacağım şimdiden onuda açıklayım dedim kazadan sonra vücudum da şişti biraz :/

***5.Takım 740.Etap ***

kardelelen321 (95,9/
eliya( 81,1/
MuMu85 ( 75,3/74,8/0,5/%0,664) bugün tartılma imkanı olmadığı için Perşembe tartılmıştır.
Sonsuz umut ( 73,90/
Hzlsel (74,4/)

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Ummhnisa ( İzinli üye
Lizozom (71,45/ Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
DeryaonDiet( 76,7/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Anka (78,6/ 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (67,5/64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
sss35 ( 72,5/) yeni üye b.t 09.08.21 b.k 74 h.k 62
Tempus ( 82,15 )
716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor
avutsunbahaneler ( 58/ ) yeni üye b.t 18.08.21 b.k 58 h.k 52

Kollontai (55,3/)mezun üye mezuniyet kg 50.4
L O L ( 77,1/ mezun üye 74 mezuniyet kg

Son düzenleme:
Kızlar selamlar. Dün akşam sürpriz yatılı misafir geldi akşam ve bu sabah onlarla ilgilendiğimden gelemedim. Birde bugün motorla ufak bir kaza yaptım evde yatış modundayım zaten az bir spor yapıyordum şimdi o da bitti. Tam tezgah açmaya gidiyordum sokağa girerken minibüs sıkıştırdı 🤭 velhasıl evde yatacağım 1/2 gün 🙈
Bir hafta spor yapamayacağım şimdiden onuda açıklayım dedim kazadan sonra vücudum da şişti biraz :/
Ah canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun :KK43:

Eksik menüler sonrası yarında sonucu paylaşırım canlar 🤩

🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️5. TAKIM SPOR TABLOSU🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

ÜYE ADI 13
ağustos
14 ağustos15 ağustos16 ağustos17 ağustos18 ağustos19 ağustos
50​
50​
50​
225​
75​
150​
510​
300​
250​
150​
40​
318​
40​
210​
150​
240​
205​
103​
153​
133​
300​
188​
220​
120​
220​
145​
45​
145​
180​
75​
100​
80​
60​

YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ:58
HEDEF KİLONUZ:52
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: -
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Tabiki eve kapanıp kalmak :KK43:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı beslenmek istiyorum idealkiloma ulaşıp korumak istiyorum
Merhaba hoşgeldiniz kusura bakmayın bu aralar biraz yoğunluğum var foruma giremiyorum pek takip edemedim sizide

Ben Esra takım kaptanıyım 🤗 35 yaşındayım 1 oğlum var 5 yaşında umarım bizlerle birlikte ideal kilonuza hemencecik ulaşırsınız 🤩
Yarın fotoğraflı ve nick tarih yazan notla kilo bildiriminizi bekleriz 👋

Amin sağol canım. Az önce eve geçtik kalp krizinden suphelendiler yoğun bakıma aldılar ama değil çok şükür kanında çok fazla enfeksiyon varmış ateşi bile yüksekmiş hiç farketmemis böyle bir kriz,li durum gecirdik. Yarın check up için özel bir hastaneye gidicez bakalım inşallah sorunsuz atlatırız.
Sanki aynı benim eşimde olan durum 😕
Bizde yaşadık bunu yemek masasında aniden bayıldı sonra idrarda kan çıktı çok fazla enfeksiyon çıktı üst üste 4 5 kutu antibiyotik kullandı:KK43:
Şimdi nasılsınız çok geçmiş olsun tekrardan

Gecmis olsun canim. Sukurler olsun ki onemlli birsey olmamis. 🙏 dinlen tabiki, kendine gel. Insallah cabucak iyilesirsin

Sanki aynı benim eşimde olan durum 😕
Bizde yaşadık bunu yemek masasında aniden bayıldı sonra idrarda kan çıktı çok fazla enfeksiyon çıktı üst üste 4 5 kutu antibiyotik kullandı:KK43:
Şimdi nasılsınız çok geçmiş olsun tekrardan
Allah allah idrar enfeksiyonu cok olunca boyle mi oluyormus. Ilk defa duydum. Gecmis olsun kaptancim size de.

eliya eliya nasil canim esin? Test sonuclari nasil cikti?

Bende mi daha sIk tartilsam anlamsiz bir sekilde siskin hissediyorum. Regliden mi yoksa bilmeden porsiyonlari mi fazla kaciroyirum anlamadim
Tamamen regliden kaynaklıdır ortim. Ben de öyleydim. Dukan içeceği iyi geldi.
19 agustos menum

sabah: 2 haslanmis yumurta, yarim avokado

Ara: 1 kase yogurt icine, 2 yk yulaf be 1 yk gojiberry, 1 kasik findik.

Oglen: 1 kase sebze corbasi, 200gr somkn, salata

aksam; 1 buyuk kase peynirli salata

su:3,5 lt
Spor: 30 dk cardio

E Emnis hzlsel hzlsel kardelelen321 kardelelen321
Menü de spor da şahane, diyecek bişey yok ortim👍👍👍
Ortim menu de soor de harikaaa 👍
Teşekkür ederim ortimm😍
Ayy çok geçmiş olsun canım. Allah beterinden korusun. Motor kazası deyince beni çok korkutuyor. Bir an önce normale dönersin inşallah canım. ❤

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Geçen hafta :95,9
Bu cuma:94,45
Fark: 1,45
Yüzde: 1,51
(95,9 /94,45 /1,45 /% 1,51)
E Emnis

IMG_20210820_071300.jpg

X