Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Tşkr ederim canım

Çok sağol canım önümüzdeki cuma 70 i ucundan da olsa görmek istiyorum bakalım

Eline saglik canim.

Sagol kaptancim

Anladim canim. Masallah zaten senin guncel kilona

Ortim yine de güzel eksi görmüşsün. Tebrikler
Tebrikler canım gayet güzel gitmiş. Rahatsızlığın da vardı zaten bu hafta. Önümüzdeki hafta kim tutar seni

Menülerine rağmen iyi eksi geldin yine de canım haftaya daha güzeli olur inşallah moral bozmak yok güzel gidiyoruz tebrik ederim
Tüh ya Allah yardimciniz olsun inşallah canim
İnşallah canım
Tebrikler canım
Pazartesinden sonra etap birinciliği bekliyorduk hastalık bozdu düzenini normal olsunnnn 1 hafta için -500 ideal tebriklerr

Çok geçmiş olsun canım. Mide ağrısı seni zorlasa da menün gayet iyi
Teşekkür ederiim. Hala zorluyor ama dur bakalım geçer inşallah.
Çok geçmiş olsun kuzum menüye laf yok zaten inşallah yarın kendini daha iyi hissedersin bebiş
Teşekkür ederim canımcıım. <3
Çok geçmiş olsun kuzum üşüttünmü ?
Teşekkür ettim kaptancım. Hayır üşütmedim de benim mide sorunum hep var aslında. Genelde hep ağrıyor. Ama 3 gündür iyice rahatsız etmeye başladı. Şu an da aynı durumdayım... Midemi doldursam geçeceğini biliyorum. Ama dayanıcam.
Gecmis olsun canim. Menun gayet guzel. Insallah mide agrin gecer bugun..
Çok sağ olun, nasıl duygulandım. Hepinizi çok çok seviyorum. Sizin menülere de baktım. Yorum yapamadım ama okuduğuma emin olabilirsin hepsinii.
Tebrik ederim canım ekside olman çok güzel ben maalesef artıyım ve geçmiş olsun noldu ki
Biliyorum orticim gördüm tartını. Ama üzülme. 300 gr çok bir şey değil. Arkadaşın için de çok üzüldüm. Umarım bir an önce çocuklarına, sevdiklerine kavuşur. Şimdi nasıl durumu?
Günaydın canım. Rahatsızlığına rağmen çok iyi gitmiş, tebrikler
Çok değil biliyorum ama en azından artı değil diyelim. Ama senin eksin mü-kem-mel! Haftaya da böyle devam.
Olsun kuzum yine de eksi gelmişsin ya çok geçmiş olsun tekrar canım bir an önce toparlanıp gel aramıza
Evet hiç yoktan iyidir diyorum ben de. Senin eksini de gördüm. Tebrikleer çok iyisin bebiş.
Oy oy oy pacman kuzum tekrar geçmiş olsun eksin çok güzel tebrik ederim canım
Kaptancım, haftaya daha iyi olur inşallah. Çünkü Salı günü falan daha çok eksi görmüştüm dediğim gibi. İnşallah midem de iyileşirse yine bissürü yazarım buraya hahahaha

Teşekkür ederim canım Bırakmak yok.
Bu arada haftalık hedefini söyler misin canım

Sağol canım çok almamışım diye tebrik ettin dimi Valla gece hiç uyumadım sabah da öyle gayriihtiyari tartıldım resim hiç aklıma gelmedi :))
Ben onu ters şey ettim
Geçen cuma 73,15
Bugün 73,90
Fark +750gr
Yüzde-1,025
Yenş hedef 73
Canım spor yapmadığın için menülerine herkesten daha dikkatli olman gerekiyor eksi yüzden -1,025 ortalamayı çok kötü etkiliyor bundan sonra önce kendin için sonrada takım için çok çok dikkat et olur mu
4 gün içerisinde 1,5 kiloya bay bay Eki Görüntüle 2900720 4 gün içerisinde 1,5 kiloya bay bay
Harikasınnnnn tebrikler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…