Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ortim kotu degil menun. Ben yine eksi gelecegini dusunuyorum bugun

Ortim kotu degil menun. Ben yine eksi gelecegini dusunuyorum bugun

Hedefe ulaştıııım

Cuma: 97
Bugün : 95,9
Haftaya hedef : 95
E Emnis eliya

Eki Görüntüle 2900633
Tebrikler canım 9lu rakamlar ortalandı bile
Haftaya inşallah 7lerdesin canım daha fazla almadan dönmekle çok iyi yapmışsın
tatiloncesi kilon:77 (Pazartesi kilkm:77,7)
Bugunku kilom:76,7
Fark: 0,3
Yuzde: 0,39

E Emnis SonsuzUmut
Tebrikler canım Bence 3-4 gün için bir kilo şahane inşallah her hafta güzel kilolar verip 7lere veda edeceksin
Günaydın kızlar
Son golümü atmak için yürüyüşe çıkcam Bi 15 dk içinde. Hastaneye gidince de tartılıp 2ye böleceğim. Şimdilik toplamda - 1800 gram gibi birşeyim
Şimdiden tebrikler canım çok iyi gitmiş
Ay ben resim çekmeyi unuttum ya
Geçen hafta 78,3
Bu hafta 78,6
Hedef 75,9
Azcık bir artı tabi diyete odaklanabilseydin çok iyi bir eksi olacaktı ama inşallah haftaya hedef kilona ulaşacaksın canım

Bira göbeğim var benim

Afiyet olsun canım gayet iyi

Bugün iyiyim şükür, dün tamirciye falan gittim kahvaltı öyle poğaça oldu mecburen bugün toparlarım inşallah
Tşkler canım ortim aman iyi ol kuzu ağrı zor oluyor benimde öyle geçer regl dönemi bilirim hemde bu yaz sıcaklarında..olsun canım dışarda olunca malesef oluyor öyle.. toparlarsın İnş ben güveniyorum sana haftaya bomba gibi gelirsin
12 Ağustos
Sabah
2 has yumurta salata
3 dilim siyez buğdaylı ekmek
Zeytin peynir yağ reçel

akşam
1 kase semizotu yoğurt salatası
1 şeftali

Su 2 lt
Spor yok

E Emnis M monarosaa
Süper menü canım spor yok sadece afiyet olsun

Günaydın kızlar şimdiden herkesi tebrik ediyorum bol eksilii bir gün olsun hepimize .
Geçen cuma 73.2
Bugün 72.7
Fark 0.5
Yüzde 0.68
Tebrikler canım mezun oldun ama boş durmuyorsun mezuniyetinde inşallah 6ları da görmek nasip olsun çok çok azimli ve kararlı bir kadınsın
Harikasın tebrikler canım
Sağ ol canım birikmiş ödemler

Sagol canim. Ins beraber su 70leri geride birakalim. Bugunden itibaren diyetisyenimjn yazdigu dusuk glikemik indeksli diyete basliyorum. Hatta sabah ilk ogunumu yedim bile
Bu diyetle onceden iyi kilo vermistim, sadece cok zahmetli hem hazirligi hem de asiri urun cesitliligi var. surekli o market senin bu market benim gezmem lazim normal zamanda az tukettigim gidalar filan var. ama iyi olur marketler bizi bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…