Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben bugün birkaç günlüğüne anneme geçtim beni görenler yeter artık diyet sana yasak dediler bunları duyan zafiyet geçiriyorum sanır haberleri yok daha onlarca kilo vereceğim
Simdi onlar senin eski kilonu bildikleti icin tabiki cok verdigibe sahitler. Ama seni daha manken gibi girecekler haberleri yok

Hosgeldin migi. Derya ben. Hedefimiz de suanki kilolarimiz da cok yakin birbirine. Insallah beraber gorelim hedef kilomuzu.

Simdi onlar senin eski kilonu bildikleti icin tabiki cok verdigibe sahitler. Ama seni daha manken gibi girecekler haberleri yok
Aynen canım yıllardır böyle görmedikleri için beni öyle geliyor onlara artık gizli gizli diyet yapacağım yarın listeye gireceğim inşallah bakalım 65 olana kadar devam edeceğim

Menune de sporuna da suyuna da ba-yil-dim. Harikasinnn. Sen cozmussin canik bu isi
Menu super. Ama spor niden yoqq? 15 dk yerinde kalkip tv izlerken yurusen o bile yeterdi kuzum. Harika kilolar vermissin. Ama sporu da gunluk oturtursan harika bir vucudun olur. Zaten boy da uzun manken gibi ee daha ne olsun.
Ama olmaz ki yaaaa..
Adimlarin da cok iyi, menu desen tek ogun. Su da cok iyi. Fenaaaa

Aynen canım yıllardır böyle görmedikleri için beni öyle geliyor onlara artık gizli gizli diyet yapacağım yarın listeye gireceğim inşallah bakalım 65 olana kadar devam edeceğim
Baslangic kilona baktikca masallah cekiyorum sana
Benim listeye girmene var daha. Ama sayeniZde listede olmadan da motiveyim

Ay canım hep bir şey çıkıyor Ananem ameliyat oldu bugün anneme geçtim hiç hareket edemedim ama yarın sabah kalkıp yürüyüşe çıkma planım var normalde böyle değildim her gün spor yapardım inşallah döneceğim düzenime
Baslangic kilona baktikca masallah cekiyorum sana
Benim listeye girmene var daha. Ama sayeniZde listede olmadan da motiveyim
Ay sağ ol canım yüksek kilolar olunca çok zaman istiyor sabır istiyor ve ben ne ara onca zaman geçti anlamış değilim pandemi de evden çalıştım hep onun da yardımı çok oldu bir daha çıkmam o kilolara inşallah 2. Kez başarabileceğimi sanmıyorum Sen izin kilonun altına inince gireceksin değil mi listeye burada olunca listede olsan da olmasan da motive oluyorsun canım inşallah hedef kilona ulaşıp fit ve fıstık gibi olacaksın

Bilmiyirdum canim cok gecmis olsun. Acil sifalar.
insallah ya cok istiyorum hamilelik oncesi kiloma bir an once donmeyi.
Canim sIkiljnca cok okunan konulara goz attim, ayy bu kadinlara ben de cok kiziyorum. Niye bu kadinlar hep kendi isteklerini, ihtiyaclarini ikinci plana atiyirlar ya.

Muhtemelen öyle olcaka çünkü çok uzun saatler masadayım birde biraz karbonhidrat tükettim ama haftaya çok güzel telafisi olacak inş
Ah canım üzüldüm valla inşallah az da olsa eksi gelirsin olmazsa biraz geç bildirim yap bekleriz
Geçmiş olsun kaptanım bir an önce toparlansın kuzucuk inşallah
İnşallah tatlım zor uyudu valla yaaa
Migim merhaba ben takım kaptanı Esra ,hoşgeldin demek isterdim.
Ama formda yer alan herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? Bu sorumuz öylesine yazılmış bir soru değil özellikle yazmayan üyeleri incelediğşmde maalesef altından diskalifiye yada kötü takım deneyimleri çıkıyor. Baştan yazsaydın keşke bende son 20 dakikadır ajan gibi 3 4 üyeliğin içinde kaybolmasaydım baştan kötü başlamış olduk maalesef devamının sağlıklı olacağını düşünmüyorum takıma üzülerek seni alamayacağımızı bildiririm,teşekkürler.
kaptancığım canım ortim lol galiba banlanmış veya hesabını kapatmış E Emnis
Evet canım söylemişti bana numaramı verdim banı uzarsa ordan bildirim yapacak
Oyy gecmis olsun canim. Eczanede deniz suyu var burun icin ben bebegim hasta olunca hep onu kullaniyorum, tikanikligi cok cabuk aciyor.
Insallah bu gece oglusun da sen de rahat, deliksiz uyursunuz
Okyanus suyu sıktım canım ama zor uyudu maalesef ağzı açık ://

Anladim canim. Kuzum ya o oyle uyuyunca senin de uykun gelmemistir tabiki.

Sağ ol canım bazen ben de okuyorum o tarz konuları aman Allahım diyor insan bir kadın niye nasıl bunlara katlanabilir

Yarınki listemiz hazır kızlar

Son davet edilen arkadaşlardan birtek simge aktif o yüzden onu ekledim listemize :)

Tempus dikkatini çeker yarın bildirimini bekleriz ama bir süre alt listede misafirsin kural gereği

Üst listedeki kızlarım sayınız gördüğünüz giib çok az güzel eksilerde takım şahlanıyor ama en ufak bir artıda da dibe vuruyoruz o yüzden elimizde geldiğince dikkat edelim.
Özellikle bildirimde hata olmaması önemli fotoğraf not okunması vs

***5.Takım 739.Etap ***

runib (69,8/ ) yarışmadan ayrılmak istiyor
kardelelen321 (97/
eliya( 81,7/
MuMu85 ( 75,8/
Sonsuz umut ( 73,15/
Hzlsel (78,6/.. )734.etapta mezun olan üye geri döndü,güncel kgsi mezuniyet kilosunun altında yüzdesi 5 e bölündü. B.t 10.07.21 b.k 78.6 h.k ??

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Ummhnisa (68,8/ İzinli üye
Lizozom (73,8/)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
DeryaonDiet(77/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Cagrihilal1 (67,20/ izinli üye
Anka (78,3/ ) 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (68/ 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
sss35 (74/ ) yeni üye b.t 09.08.21 b.k 74 h.k 62
Tempus ( )
716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor

Kollontai (55,7/mezun üye mezuniyet kg 50.4
L O L ( 77,9/ mezun üye 74 mezuniyet kg
monarosaa (73,2/ ) mezun üye mezuniyet kg 73.2

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…