Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canim cok sükür 2 gündem sonra alisti bi sorun yok suan 😊
Kresede gitmisti daha önce onun da etkisi vardir
Ne güzel canım çok sevindim darısı başımıza 🤭 bizim de kötü bir kreş deneyimi olmuştu her şeyi o batırıyor zaten :KK43: hep onu hatırlıyor maalesef :/

Yarınki listemiz hazır kızlar

Son davet edilen arkadaşlardan birtek simge aktif o yüzden onu ekledim listemize :)

Tempus Tempus dikkatini çeker yarın bildirimini bekleriz 🤭🤭ama bir süre alt listede misafirsin kural gereği 🙊

Üst listedeki kızlarım sayınız gördüğünüz giib çok az güzel eksilerde takım şahlanıyor ama en ufak bir artıda da dibe vuruyoruz o yüzden elimizde geldiğince dikkat edelim.
Özellikle bildirimde hata olmaması önemli fotoğraf not okunması vs

***5.Takım 739.Etap ***

runib (69,8/ ) yarışmadan ayrılmak istiyor
kardelelen321 (97/
eliya( 81,7/
MuMu85 ( 75,8/
Sonsuz umut ( 73,15/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

Ummhnisa (68,8/ İzinli üye
Lizozom (73,8/)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
DeryaonDiet(77/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Cagrihilal1 (67,20/ izinli üye
Anka (78,3/ ) 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (68/ 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
sss35 (74/ ) yeni üye b.t 09.08.21 b.k 74 h.k 62
Tempus ( )
716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor

Kollontai (55,7/mezun üye mezuniyet kg 50.4
L O L ( 77,9/ mezun üye 74 mezuniyet kg
hzlsel ( 77,1/mezun üye 78,6 mezuniyet kilo
monarosaa (73,2/ ) mezun üye mezuniyet kg 73.2
Kaptancığım beni de ekle💗

Yok kaptanım ama kötü bir sonuç çıkacağını sanmıyorum o yüzden beklenmenin anlamı yok moral olarak da yükseğim diyete adapteyim size yüzde olarak faydam dokunsun🤣🤣 yüzdem bölünecekse pek bir yarar sağlamam tabi🤣🤣🤣
Bencede güzel gelecek sonuç canım💕
Kötüyü düşünüp hayatı kaçırmanın manası yok 😘
Yüzde bölünecek ama olsun hedef ne yazalım ? Yüzde 10 limiti yok sizde mezun olduğun için istersen 3 5 kg bile hedef olabilir 🤭🤭

Bencede güzel gelecek sonuç canım💕
Kötüyü düşünüp hayatı kaçırmanın manası yok 😘
Yüzde bölünecek ama olsun hedef ne yazalım ? Yüzde 10 limiti yok sizde mezun olduğun için istersen 3 5 kg bile hedef olabilir 🤭🤭
Aa çok iyiymiş kaptanım hedefe 67 kilo yazalım nasıl olsa fazlasını versek de sorun olmuyor🤭

İnşallah kaptanım ya sayenizde çok güzel kilolar verdim💗💗💗
Her şey senin içinde canım biz sadece destekciyiz 🤗 çok seviniyorum senin için kilo vermek sağlık mutluluk özgüven rahatlık.. herşeyi ama herşeyi o kadar olumlu etkiliyor ki treni kaçırmadan sende ideal kilona ulaşıyorsun çok şükür 💕

Bugun tartildim tutamadim kendimi 900 gr vermisim. Aslinda 1 hafta icin cok iyi. Ama hani protein diyeti yapiyorum ya daha cok veririm diye bekliyordum. Uzuldum biraz.
Canım haftada bir kilo zaten sağlıklı olan fazlası için kasmamak gerek 😘 birde protein ağırlıklı diyetleri ve dukanı hiç tavsiye etmem! Günlük aldığın proteinin 2 katı oranında karbonhidrat almak gerekiyor sağlıklı bir beslenme için ❤️ Sıkı bir dukancıydım çok ciddi sağlık sorunları ve bir organ kaybına neden oldu, uzak durulmalı bence 🤭
Gunaydin canim, fotodaki sensin galiba cok tatlisin ❤️
Evet canım benim 1,5 sene falan öncesi ❤️ Teşekkürler 🥰

12 Ağustos Perşembe
Sabah
  • Sade neskafe
  • 2 dilim tam buğday ekmeği ile kaşarlı tost
  • Yeşil çay
Öğle
  • 2 küçük biber dolması
  • 3 kaşık yoğurt
Akşam
  • 2 yulaf ezmesi
  • 3 kaşık yoğurt
  • 1 kaşık kuru üzüm
3,5 lt su

15 dk leslie
20 dk bölgesel egzersiz
40 dk pilates
E Emnis eliya eliya hzlsel hzlsel
yine dört dörtlük hersey ne diyim ki maşallah ortime hiç tartilmadim bakalım tartibana ne gosterecek ama yemiş yemiste patlamak uzereymis gb hissediyorum nedense 🤷‍♀️

eliya eliya yazdığını okumuştum dönemedim kusura bakma :KK43:
Tamamdır şimdilik kilo bildirimi olsunda gerisi idare edilir canım elinde olsa sen takımı bırakmazsın zaten 💕😘
önemli değil kaptanım yerini girebildim bende 😓 bırakmam tabiki bırakirmiyim hiç🤗 dün yazdıklarımı okudum anlayamadım yorgunluktan bir gözüm kapalıydi suan da aynı durumdayım. Yarın İstanbul a gidiyorum elticimin oğlu evleniyor
gitmeden tartılır paylaşırım 🤗

Her şey senin içinde canım biz sadece destekciyiz 🤗 çok seviniyorum senin için kilo vermek sağlık mutluluk özgüven rahatlık.. herşeyi ama herşeyi o kadar olumlu etkiliyor ki treni kaçırmadan sende ideal kilona ulaşıyorsun çok şükür 💕
Öyle kaptanım kilolu geçen on yılıma üzülüyorum ancak 30umda aklım başına geldi ama olsun önümüzde daha inşallah uzun bir ömür var bundan sonra hep fit ve sağlıklı olabilirim baktık kilolar alınıyor tilki misali döneriz kürkçü dükkanına🤣🤣

:KK43: Ah canım üzüldüm valla inşallah az da olsa eksi gelirsin olmazsa biraz geç bildirim yap bekleriz

İnşallah tatlım zor uyudu valla yaaa 😔

Migim merhaba ben takım kaptanı Esra ,hoşgeldin demek isterdim.
Ama formda yer alan herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? Bu sorumuz öylesine yazılmış bir soru değil özellikle yazmayan üyeleri incelediğşmde maalesef altından diskalifiye yada kötü takım deneyimleri çıkıyor. Baştan yazsaydın keşke bende son 20 dakikadır ajan gibi 3 4 üyeliğin içinde kaybolmasaydım 😔 baştan kötü başlamış olduk maalesef devamının sağlıklı olacağını düşünmüyorum takıma üzülerek seni alamayacağımızı bildiririm,teşekkürler.

Evet canım söylemişti bana numaramı verdim banı uzarsa ordan bildirim yapacak 🤭

Okyanus suyu sıktım canım ama zor uyudu maalesef ağzı açık ://
Teşekkür ederim kaptanım

Menune de sporuna da suyuna da ba-yil-dim. Harikasinnn. Sen cozmussin canik bu isi 👍

Menu super. Ama spor niden yoqq? 15 dk yerinde kalkip tv izlerken yurusen o bile yeterdi kuzum. Harika kilolar vermissin. Ama sporu da gunluk oturtursan harika bir vucudun olur. Zaten boy da uzun manken gibi ee daha ne olsun.

Ama olmaz ki yaaaa..
Adimlarin da cok iyi, menu desen tek ogun. Su da cok iyi. Fenaaaa 🏃‍♀️🏃‍♀️
Teşekkür ederim canımm 😍😍
yine dört dörtlük hersey ne diyim ki maşallah ortime hiç tartilmadim bakalım tartibana ne gosterecek ama yemiş yemiste patlamak uzereymis gb hissediyorum nedense 🤷‍♀️

önemli değil kaptanım yerini girebildim bende 😓 bırakmam tabiki bırakirmiyim hiç🤗 dün yazdıklarımı okudum anlayamadım yorgunluktan bir gözüm kapalıydi suan da aynı durumdayım. Yarın İstanbul a gidiyorum elticimin oğlu evleniyor
gitmeden tartılır paylaşırım 🤗
Teşekkür ederim ortim 😍😍

Canım haftada bir kilo zaten sağlıklı olan fazlası için kasmamak gerek 😘 birde protein ağırlıklı diyetleri ve dukanı hiç tavsiye etmem! Günlük aldığın proteinin 2 katı oranında karbonhidrat almak gerekiyor sağlıklı bir beslenme için ❤️ Sıkı bir dukancıydım çok ciddi sağlık sorunları ve bir organ kaybına neden oldu, uzak durulmalı bence 🤭

Evet canım benim 1,5 sene falan öncesi ❤️ Teşekkürler 🥰
Diger diyetlee cok zorluyir beni ya. En rahat en kolay dukan yapabiliyirum. Yillar once ben de bir kere dukan yaparken seyir evresinjn ortasinda hastanedeydim. Ama cok onemli birsey olmamisti. Yemeyi duzeltince gecti.
Ben suanda yine dukan yapiyorum. Off deme oyle ya, gercekten dukan yuzunden mi?

X