Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hem de ne gaza geldim var yaaa.
Baktim benis uyumuyor aldim elime 20 dk durmadan hop hop, dans dans
Ay çok şekersin canım ya ne kadar enerjik ve pozitif bir annesin inşallah ben de böyle olabilirim anne olunca pek sanmasam da
Sporsuz zor oluyor ortim sen de akşamları Leslie filan yap en azından benim de yapacağım o pek spor yapamıyorum ben de
Bende adayııımmm
Gel canım gel 70li kilolar olarak sayımız baya kalabalık hangimiz önce 69 u göreceğiz

Sagol canim. Olursun tabiki. hep soylerim once anne mutlu olacak, iyi hissedecek kendini ki cocugu mutlu olabilsin.

Ayy ben cok stresliyim patlayacagim. Bi suru yün yatagim var apartman hayatinda yikamak imkansiz. Memlekete goturecegim hepsini söktüm torpalara sıkıştirdim her taraf yun kili oldu alerjim tuttu burun akıyor surekli. Yarına yatili misafirim var onlari gonderip memlekete gidecegim valizim hazir değil hersey bi tarafta bir suru camasir oldu zaten yol stresi hep olur bende bu defa carpi 5 oldu sabahtan beri kosturuyorum daha ne ev toplandi ne yemek var ama ben bitmis durumdayim. 5 saat kardio yapmis gibi hissediyorum kendimi ama orta da kayda deger bisey yok cumaya 75 gelirsem şaşırmayacağım şişiyorum resmen

Oyy canim ya kolay gelsin. Stres yapma. Oldugu kadar. misafir icin de yapacak birsey yok yola cikacaksin, anlasin artik gelenler de. yemek yoksa koy bir tepsiye sebze tavuk ac firini possib kendi kendine, ugrasmali yemege kalkma bu yorgunlukla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…