Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben ben benim de fazlasıyla motive olmaya ortalığın kızıştırılmasına ihtiyacım var yoksa başka türlü olmayacak 2 yıldır iki ileri 3 geri bıktım vallahi 😒cidden bu yarış işleri daha fazla harekete geçiriyor insanı 😁
Aynen canım insan yediğine içtiğine sporuna daha dikkat ediyor yarışta olduğu zaman hepimizin kiloları da yakın zaten hadi bakalım kim kazanacak🤩🤩

Ben ben benim de fazlasıyla motive olmaya ortalığın kızıştırılmasına ihtiyacım var yoksa başka türlü olmayacak 2 yıldır iki ileri 3 geri bıktım vallahi 😒cidden bu yarış işleri daha fazla harekete geçiriyor insanı 😁
Tamamdir olduk mu 4 kisi:
Ben
hzlsel hzlsel
A Anka
Ve sss35 sss35
Hadi bakalim ilk 70in altini kim once gorecek??

Günaydin kizkar, biraz rahatsizim bi kac gün gelemeyebilirim menüden muaf tutabilirseniz sevinirim

Ne zmn biseye baslasam bisey cikiyo zaten fix degismiyo hic :KK43:
Geçmiş olsun canım. Bir an evvel toparlan dön aramıza 😘
Merhabalar kaptanım bizim grup tekrar toplanmış, ben bu, hafta sonu taşınıyorum daha taşınamadım🤣lojman çıkmasını bekledik o yüzden geçikdi eşim dün geldi Diyarbakırdan lojmanı boyatmış eksikleri yaptırmış bende 2 ay önceden toplandım bekliyorum, kiloları da aldım ne yalan söyliyeyimmm Diyarbakıra yerleşince bende geleceğim gruba ama yedekten yazışmak istiyorum ben saten giremem gerçek listeye, yedek listede en azından kendimi dizginlerim psikolojim bozuldukça yemeklere verdim kendimi
Canım Hoşgeldin. Ben de döndüm dolaştım aldım kiloları döndüm burdayım. Sen de fazla açma arayı 😘
Şahane olur canım ay şu misafirler gitse de spora başlasam bir an önce🤣🤣

Benim boyum biraz daha uzun ya canım ondan herhalde ama benim sıkıntım alt göbek kesip atasım geliyor😶 Bu sabah tartıldığımda 75,1 di azcık bir fark aramızda hadi bakalım daha fit olan kazansın 💪🏻💪🏻
Yaa senin boyun çok iyi canım yaa. Benim de 163. 170 ve üstü olmayı çok isterdim. 😊😘

Geçmiş olsun canım. Bir an evvel toparlan dön aramıza 😘

Canım Hoşgeldin. Ben de döndüm dolaştım aldım kiloları döndüm burdayım. Sen de fazla açma arayı 😘

Yaa senin boyun çok iyi canım yaa. Benim de 163. 170 ve üstü olmayı çok isterdim. 😊😘
Ben de hep minyon olmayı isterdim hiç yaşlarını göstermiyorlar🤭 ama kilo olunca boy biraz kurtarıyor tabi😅
Sağ ol canım biraz gaza gelelim diyete iyice odaklanalım🥰

X