Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aslinda cekirdek de yemiycektim de iste ahh o ben. Esim yiyordu bir avuc alip yedim, sonra sukurler olsun kizim uyandi. Degilse o bir avucla kalmak cok zor benim icin.
Ama ozellikle yedigimde cook haklisin kuruyemis daha mantikli ve faydali. Sagol canim yorumun icin 🥰
Çekirdek tam bir bağımlılık yapıyor insanda o yüzden hiç ağzıma sürmüyorum biraz daha diye diye paketi bitiriyorum🤣
Kızlar ben kahvaltımı yaptım şimdi gün sonunda mı yazmam gerekiyor menü paylaşım grubuna orayı nasıl yapıyoruz
gün sonunda paylaşıyoruz canım yediklerimizi içtiğimiz suyu yaptığımız sporu

Çok mantıklı buraya yazmak nereden nereye gelmişim görmek açısından🥰 ben çok aşırı spor yapamıyorum o yüzden senin kadar incelemem kesin ama az da olsa incelmek yetiyor😍Ben cuma günü tahminimce görürüm 74,9 bugün 75,1 dim çünkü🤭🤭 ama her türlü yarışa hazırım ölçülerimi paylaşayım ben de bakalım hangimiz toplamda daha çok incelmiş olacağız🤩
O zaman 70i once kim geride birakacak yarisabiliriz, ne dersin ?

Muhteşem ölçülerimi paylaşayım🤣🤣
Sağ Kol:31
Sol Kol: 29
Sağ Bacak:57
Sol Bacak:56
Kalça:99
Bel:81🥺
Göğüs:95,5
Sağ Alt Bacak:39
Sol Alt Bacak:38,5

DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Sen masallah cok daha incesin canim.
hadi bakalim olculerimize 1 ay sonra. Hem olcumuze hem kilomuza, benim kilom 77,70di olctugumde. Seninki 75,1 miydi? Yazalim bakalim ajandamiza, kim daha cok kilo verecek ve daha cok incelecek 1 aya 😉 ee bu da ne demek oluyor sporrr zamaniii 🏋️‍♀️🏋️‍♀️

Günaydınnnn kızlar ❤️❤️
Merhabalar kaptanım bizim grup tekrar toplanmış, ben bu, hafta sonu taşınıyorum daha taşınamadım🤣lojman çıkmasını bekledik o yüzden geçikdi eşim dün geldi Diyarbakırdan lojmanı boyatmış eksikleri yaptırmış bende 2 ay önceden toplandım bekliyorum, kiloları da aldım ne yalan söyliyeyimmm Diyarbakıra yerleşince bende geleceğim gruba ama yedekten yazışmak istiyorum ben saten giremem gerçek listeye, yedek listede en azından kendimi dizginlerim psikolojim bozuldukça yemeklere verdim kendimi

O zaman 70i once kim geride birakacak yarisabiliriz, ne dersin ?
Şahane olur canım ay şu misafirler gitse de spora başlasam bir an önce🤣🤣
Sen masallah cok daha incesin canim.
hadi bakalim olculerimize 1 ay sonra. Hem olcumuze hem kilomuza, benim kilom 77,70di olctugumde. Seninki 75,1 miydi? Yazalim bakalim ajandamiza, kim daha cok kilo verecek ve daha cok incelecek 1 aya 😉 ee bu da ne demek oluyor sporrr zamaniii 🏋️‍♀️🏋️‍♀️
Benim boyum biraz daha uzun ya canım ondan herhalde ama benim sıkıntım alt göbek kesip atasım geliyor😶 Bu sabah tartıldığımda 75,1 di azcık bir fark aramızda hadi bakalım daha fit olan kazansın 💪🏻💪🏻

Merhabalar kaptanım bizim grup tekrar toplanmış, ben bu, hafta sonu taşınıyorum daha taşınamadım🤣lojman çıkmasını bekledik o yüzden geçikdi eşim dün geldi Diyarbakırdan lojmanı boyatmış eksikleri yaptırmış bende 2 ay önceden toplandım bekliyorum, kiloları da aldım ne yalan söyliyeyimmm Diyarbakıra yerleşince bende geleceğim gruba ama yedekten yazışmak istiyorum ben saten giremem gerçek listeye, yedek listede en azından kendimi dizginlerim psikolojim bozuldukça yemeklere verdim kendimi
Merhaba canım kolay gelsin taşınma yerleşme zahmetli işler ama işler hallolunca hiç vakit kaybetme gel kilolar üst üste binmeden sonra insana daha da zor geliyor🥰 inşallah Diyarbakır’a da hemen alışırsınız orada kaldığınız vakitte tez geçer memleketinize hemencecik dönersiniz😘

Vaktin olur mu kuzum ? Hızır gibi bir şeysin galiba 💕
Bayramdan sonra dönüyorm inşallah

İsmini yazarmısn canım uygulamanın

Geçmiş olsun canım bir an önce toparlanırsın inşallah💗

Sabah tartıldım sabittim kilo almamışım🤣🤣 kilodan ziyade sana yeme motive ol dedim durdum sonra gittim kendim yaptım🤭🤭

50 gr artimin eksisindeyim 🤣🤣🤣

Ben liste yapıyordum dimi tamamen unuttum :bicak:

Ben ac uyanıyorum resmen 🙈🙈 yerimden kalkinca yaptigim ilk seyi cayi koymak kahvalti yapmadan hic ayılamıyorum ben ya nasil caniniz istemiyor sizin ne guzel bisey cok imreniyorum

Normalde 6-7 gibi yerim de orticim. Sadece bugünlük böyle oldu. 💕🥰

Iyi yapmissin canim. Ben buraya yaziyorum ki yillar sonra bulmasi kolay oluyor 😀😀
Burda onceki yillardaki olculerim de var hep.
Ee hadi o zaman bakalim beraber 1 ay sonrasina nasil incelmemiz olacak 😉

aslinda yarismak da isterim seninle kilomuz ayni galiba. Ne dersin kim ilk once 75in ltina dusecek en azindan 74.9 gorecek, yarisalim mi?
Hepinizi çok özledimmm

Merhaba canım kolay gelsin taşınma yerleşme zahmetli işler ama işler hallolunca hiç vakit kaybetme gel kilolar üst üste binmeden sonra insana daha da zor geliyor🥰 inşallah Diyarbakır’a da hemen alışırsınız orada kaldığınız vakitte tez geçer memleketinize hemencecik dönersiniz😘
İnşaAllah canım benim yerleşelim hemen geleceğim burası olmuyor diyet ama çok aldım ben ya, stresten ne varsa yedim

Şahane olur canım ay şu misafirler gitse de spora başlasam bir an önce🤣🤣

Benim boyum biraz daha uzun ya canım ondan herhalde ama benim sıkıntım alt göbek kesip atasım geliyor😶 Bu sabah tartıldığımda 75,1 di azcık bir fark aramızda hadi bakalım daha fit olan kazansın 💪🏻💪🏻
Hadi bakalim fit olan kazansin o zaman. Bakalim kim ilk once 70i geride birakacak 😉

İnşaAllah canım benim yerleşelim hemen geleceğim burası olmuyor diyet ama çok aldım ben ya, stresten ne varsa yedim
Gel kuzum beraber beririz, ben de her tatilde ekledim ustune simdi artilarla geri dondum. Hicbir zaman gec degil.
yerlesirken gel, en azindan sadece menunu yaz, bakalim olmaz mi? Motive olursun. Elimizden geldigince yorumlariz, seni motive ederiz.

O sonradan alınanlar bir çırpıda gidiyor canım zaten hiç dert etme inşallah güzel olur her şey sizin için😍
Gel kusum sensiz olmaz. Hadi bakalim kizlar kim once 70i geride birakacak? Yarisss baslamistirr 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
ben mi?
hzlsel hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??
Tabiki benn 😀😀 (kizistorayim biraz yarisi) Var mi baska yenilmek isteyen 😀😀
Ben varken bilemedim şimdi canım🤪🤪

Gel kusum sensiz olmaz. Hadi bakalim kizlar kim once 70i geride birakacak? Yarisss baslamistirr 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️
ben mi?
hzlsel hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??
Ben ben benim de fazlasıyla motive olmaya ortalığın kızıştırılmasına ihtiyacım var yoksa başka türlü olmayacak 2 yıldır iki ileri 3 geri bıktım vallahi 😒cidden bu yarış işleri daha fazla harekete geçiriyor insanı 😁

Koş gel😍😍 hem belki yarışınca daha motive olursun canım kaçamak da yapmamış olursun menüleri de paylaş ama artık😘

ben mi?
hzlsel hzlsel mi?
Yoksa A Anka mi??

Aynen yani A Anka kusum menusuz olmaz 😉 gunahinla sevabinla gel yaz hergun menulerini.
Tamamdır kızlar anlaştık 😍😍 bu gün yazacağım inşallah 🥰🥰

X