Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ancak böyle menü yazacağını düşündüm

Mlsf ortiim. Bu hafta sadece 1 (bir) kere yazmama hakkı veriyorum ikimize de. Kilo vermezsek hiç iyi şeyler olmaz.

Hahahahahah kaptanım o iş bende inşallah merak etme.
Bu gün kullanıyorum o hakkımı yarından itibaren yazıyorum inşallah. Ben yine şey yaptım diyetisyene başlamaya karar verdim yarın liste gelecek Çarşamba başlayacağım

Insallah canim. Elimden geldigince cok az kh aliyorum. Kh almayinca kan sekerim de iynamiyir ve daha gec acikiyorum

Evet canım gidecek inşallah. Durmak yok tam gaz devam ❤❤

Bu gün kullanıyorum o hakkımı yarından itibaren yazıyorum inşallah. Ben yine şey yaptım diyetisyene başlamaya karar verdim yarın liste gelecek Çarşamba başlayacağım
Hahahahaha tımam ortim. Ben de diyetisyen menülerine tam uyarak değil ama değiştirerek uyguluyorum zaten. Bir de ben yarın bi arkadaşla buluşucam bakalım. İnş sıkıntı çıkmaz
Insallah canim. Elimden geldigince cok az kh aliyorum. Kh almayinca kan sekerim de iynamiyir ve daha gec acikiyorum
Sana ne iyi geliyorsa sen daha iyi bilirsin. Ama yine de 0 kh yapma. Vücudumuzun hızlı enerji için ona da ihtiyacı var. Bayılıp kalırız sonra.

Yok canim sifir kh mumkun degil zaten dayanamam

Taş çatlasa 1 lt anca içiyorum ya, canım istemiyor resmen
Ortim fena
Suya alternatif seyler tuketiyorsan ondan icemiyorsundur. Yoksa istemsizce iciliyor zaten su sicak hava. Bende diyet modunda olmadigim zamanlarda yazin gazli icecek falan cok içerdim o zaman su cok icmezdim susadikca baska seyler iciyordum. Simdi cok alternatif olmayinca su ve soda soda da cok olsa iki tane iciliyor o yuzden surekli su içiyorum. Ictiklerine dikkat et bi

Lizozom55 yanlış etiket yapmışım düzelttim
ORTAKLAR

( 06-13 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…