Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

74.0 kuzm şuan 77.9 um 3.9 kilo vermem lazm

İnşaAllah canım ya☹️

İnşaAllah canım liste gerçekten sorumluluk olduğu için çok rahat moda giriyorum inşaAllah biran önce mezuniyet Kiloma inerimde bende girerim listeye

Valla dağ oldu ☹️ inşaAllah aşıcam ama
Insallah canim. Inersin sen ne kilolar verdin 3-4 kilo ne ki

Çok iyi canım bravo 🤩 hadi verelim şu 3 4 kiloyu ya sen bir de isteyince çok güzel kilo veren birisin 2 3 gün dikkat etmeyle cuma günleri -1 geliyordun bunların hepsini sen yaptın başkası yapmış gibii niye şimdi zorlanıyorsun

Insallah canim. Inersin sen ne kilolar verdin 3-4 kilo ne ki
İnşaAllah ya yaparım 💪 suyu çok az içiyorum onu da artırırsam zaten ödem vardır 1 2 kilom rahat gider inşaAllah

Ay böyle gaza geliyorum devamı gelmiyor burdan koparsam, sık sık girmem lazm

Buda çok iyi paccim 64.5 izin kilona hiç bir şey kalmadı 🤩🤩🤩🤩 tebrik ederim
Ayy kaptancım. Benim de gözümde büyüyordu 64.5 ama sen öyle diyince çok sevindim. İyiden iyiye adapte oldum diyet moduna da. 💕 Sizlerin sayesindeee. Senin de yokluğun çok belli oldu. İyi ki hemencik geldin. 😍
Masallah canim. 2 gun icin super eksi
Teşekkür ederiim. Darısı cumaya başına. 🌸 Seninki de kesinlikle ödemdir. Belki yarına bile gitmiş olur. ♥️

Günaydın kızlar hafta sonu gelemedim dün hele hiç giremedim misafirim vardı sonra pert olmuşum 🙊😁 takıma yeni gelenler var sanırım geçmişe bakayım 🤩 sonra gün içinde yeni ortakları açıklayacağım ortaklarda olmak istemeyen dönebilir bu arada ♥️
Benim carsambaya arkadasim gelecek belki hafta sonu da giderim. Biraz telasli olacagim valiz misafir pek diyet havasinda olmayacak bu hafta ortagimi kötü etkilemeyeyim beni ortaklara ekleme memlekete gidene kadar menu paylasirim gidince pek firsat olmaz orada gidrrken haber veririm

Benim carsambaya arkadasim gelecek belki hafta sonu da giderim. Biraz telasli olacagim valiz misafir pek diyet havasinda olmayacak bu hafta ortagimi kötü etkilemeyeyim beni ortaklara ekleme memlekete gidene kadar menu paylasirim gidince pek firsat olmaz orada gidrrken haber veririm
Tmm canım kolay gelsin elinden geldiğince menü yazmaya çalış bakalım birlikte 😘

İnşaAllah ya yaparım 💪 suyu çok az içiyorum onu da artırırsam zaten ödem vardır 1 2 kilom rahat gider inşaAllah

Gazi sen verecen kendine takimda hazal gibi bir kan var tam gaz akiyor takil pesine sen

Ayy kaptancım. Benim de gözümde büyüyordu 64.5 ama sen öyle diyince çok sevindim. İyiden iyiye adapte oldum diyet moduna da. 💕 Sizlerin sayesindeee. Senin de yokluğun çok belli oldu. İyi ki hemencik geldin. 😍

Teşekkür ederiim. Darısı cumaya başına. 🌸 Seninki de kesinlikle ödemdir. Belki yarına bile gitmiş olur. ♥️
:KK60:

Hedef koydum ya kendime cumaya izin kiloma gelip oyle gideyim dedim demez olaydim buyu bozuldu. Artik plan yapmamayi becermem lazim bu planlarim beni ters kose yapmayi cok seviyor
Bence sorun cuma günü plan yapmanda değil pazartesi anormal artı gelmen garip ya ;/
Hafta sonların hafta içine göre farklı oluyor demekki sen anlamyorsun 🙄
Ya uyku saatin bozuluyor çok uyku yada az uyku
Ya çok yoruluyorsun yada çok fazla dinleniyorsun 😁😬
Yada hafta içine göre daha kalorili gidiyor menüler
Bir fark olmalı 🙄

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 06-13 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Nasıl suyu az içiyorsun bu Ankara havasında ya 🤷 ben kuruyup kalıyorum valla 🙊🙊
Vakit buldukça gir tatlım artık güzelde bir ortinnn var 🤩🤩🤩🤩

Bence sorun cuma günü plan yapmanda değil pazartesi anormal artı gelmen garip ya ;/
Hafta sonların hafta içine göre farklı oluyor demekki sen anlamyorsun 🙄
Ya uyku saatin bozuluyor çok uyku yada az uyku
Ya çok yoruluyorsun yada çok fazla dinleniyorsun 😁😬
Yada hafta içine göre daha kalorili gidiyor menüler
Bir fark olmalı 🙄
Cozemedik daha her hafta 2.5 arti standart sabit gecen hafta oyle degildi o kadar eksi beklemiyordum bile ya sabit duruyo ya da eksiliyordu. Suan kati bi diyette değilim her gunum ayni gibi bu kadar oynamasi garip alistik artik 👍 koyde kemerleri sıkacağız artik bak yine plan yaptim ya kahretsin hayir sikmayacagiz stabil takilacagiz

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 06-13 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
Alüüüü ben muaf kalsaydım bu hafta da keşke :confused:
pacman pacman bana vur kırbacı vur kırbacı 😅

Kopma canim. Elimizde biyle bir firsat var kullanalim. Ucretsiz 7/24 diyet hatti ve gonullu calisanlar daha ne isteriz ki 😉

X