Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hoşbulduk canım aklım hep burda kaldı ara ara girdim baktım amaaa sağolun var olun siz sahip çıkıyorsunuz takıma 🤗 o yüzden ses etmedim açıkcası çok uykusuzdum baktım gözlerim bile sızlıyor telefonla uykuyu açmayayım dedim :)

Tabloyu yapacağım canım sen yapman gerekenleri zaten fazlasıyla yapıyorsun benim elimde sadece ortaklar kaldı ortaklar ve spor listesi halledilir bir şekilde :) 😘😘💕
Tamamdır kaptanım ben de elimden geldiğince buralarda olmaya yeni üyeleri yakalamaya çalışıyorum🤭🤭
Ayyy ne yaptın sennn maşallah maşallah 🤩🤩🤩🤩🤩
Baya ödem tutmuşum ben ama son on gündür özellikle ciddi yiyordum kaptanım diyet moduna girince hemen gitti kilolar inşallah bu cuma listeye girmeyi planlıyorum bakalım💗
Ben ve cuma ile pazartesi arasindaki ucurumlarim geldik.
Cuma 67.20
bugun 69.40 +2.200 sasirdikmi yok 🙈🙈
sen halledersin kuzum cuma yine gider o ödemcikler😍
Gazi sen verecen kendine takimda hazal gibi bir kan var tam gaz akiyor takil pesine sen
orti de olduk Begonya2 Begonya2 ile birlikte akıp gideceğiz🤣🤣
Analizimiz yapılmış ben 72,2 görünüyorum :KK61:
yine göreceksin canım bir sonraki analizde 6ları göreceksin inşallah🤩🤩
8 etap boyunca hiç nota almadığımız için takım analiz raporumuzu bahar kaptan hazırlamış kızlar ♥️ Herkesi tebrik ederim 🤗 sıra önümüzdeki turda ✌️🤩🤩

Eki Görüntüle 2898899 Eki Görüntüle 2898900
2. Olmayı hiç beklemiyordum sürpriz oldu bana😅
Misafirim vardi bakamdim

Cuma 75.8
Bugün 75
Fark -800

Dün 74.3 gösteriyodu tarti ama beyni sulandi zaar 🤪🤪
cuma yine gösterir canım derece gelecek bence senden bu hafta🤩🤩

Kendimi tanıtayım.
İsmim Ayşenur siz kısa Ayşe de diyin farketmez :)
32 yaşımdayım ve evhanımıyım. Üç evladım var. İkizlerim 11 küçüğüm 8 buçuk yaşında. Eskişehir de yaşıyorum. Sağlık sorunum yok şükür.
160 boyum 66 kilom 55 kilo hedefim
Daha evvel bu yarışmalara katıldım ve yine bu takımdaydım ilk yarısma tecrübem 2012-2013 yılları arasıdır. En son 2017 senesinde katıldım yine bu takımdı. Kaptanımız toplight dı 🥰
Üç cocuk tan sonra 57 olan kilom 98 e çıktı. Evde kendi çabamla 88-89 a kadar düştüm sonrası farkettim ki benim motivasyona ihtiyacım var ve böyle tek basına zor. Sonra burayı keşfettim ve başladım 88.7 kg ile 2017 ye kadar olan sürece kadar 55 hatta 54 kg ile mezun oldum. Uzun zaman kilomu muhafaza ettim taki oğlumun ameliyatına kadar stres ve sürekli uzun yolculuklar ile çığırından çıktı ve 72 kg a kadarr çıktım. 10 gün evvel yeniden diyete başladım ve şuan 66 küsür deyim. Ve yine dedim ki benım motivasyona ihtiyacım var tek başıma yürütmek daha zor mottosuyla yola cıktım ve yine yeniden 5. Takımdaydım 🥰🥰🥰

Kurallar epey değişmiş, orda yazan sporlardan mı yapmam gerekiyor ya canım kusura bakma sorup duruyorum ama 😱😱

O liste içinde 1 saat eliptik yaptım ben sadece 😒

Ayşenur merhaba yeniden 5.takıma hoşgeldin 🤩🤩
Bende Esra takım kaptanıyım,kaptanlığı toplight kaptandan devraldm elimden geldiğince kızların desteğiyle devam ettiriyorum :)
Harika kilolar vermişsin iradenin kuvvetli olduğu belli yine yapacaksın inşallah bu sefer hedef hiç uzak değil 🤗 bizlerde sana bu yolda destekci oluruz umarım.

Yarışmada senin zamanından bu yana temelde değişen pek kural yok aslında tek yeni kural artık cuma günleri fotoğraflı ve nickin/tarihin yazdığı notlu baskül bildirimi kuralı eklendi. Eskiden biliyorsun herkes kilosunu yazılı beyan ediyordu.

Bunların dışında gördüğün şeyler spor listesi vs bizim kendi içimizde motivasyon amaçlı yaptığımız şeyler mesela hiç spor yapmayan arkadaşımıza bir ödev gibi olsunda oradan bir spor seçsin yapsın anlamında :) yoksa sen gün içinde istediğin sporu yapabilir menünde o sporu yazabilirsin.. :)

Tekrardan hoşgeldin keyifli kilo vermeler inşallah ♥️

Tamamdır kaptanım ben de elimden geldiğince buralarda olmaya yeni üyeleri yakalamaya çalışıyorum🤭🤭

Baya ödem tutmuşum ben ama son on gündür özellikle ciddi yiyordum kaptanım diyet moduna girince hemen gitti kilolar inşallah bu cuma listeye girmeyi planlıyorum bakalım💗

sen halledersin kuzum cuma yine gider o ödemcikler😍

orti de olduk Begonya2 Begonya2 ile birlikte akıp gideceğiz🤣🤣

yine göreceksin canım bir sonraki analizde 6ları göreceksin inşallah🤩🤩

2. Olmayı hiç beklemiyordum sürpriz oldu bana😅

cuma yine gösterir canım derece gelecek bence senden bu hafta🤩🤩
Insallah ya

Akalım inşaAllah 🤣🤣🤣 ver bana gazı
Bugün itibariyle menü paylaşmamazlık etme canım ne yediysen yaz bir gün iki gün kötü menü yazarsın üçüncü gün daha güzel 5. Gün artık tam bir diyet menüsü olur🥰🥰 ben de suyu 1 lt lik şişem var oradan içiyorum günde en azından 2 kez doldurup bitiriyorum bardakla içince unutuyorum kaç bardak içtiğimi ve o kadar da içemiyorum tavsiye ederim bu cuma inşallah güzel bir eksi göreceğiz birlikte canım en az 1,5 kilo daha gider senden bence🤩

Bugün itibariyle menü paylaşmamazlık etme canım ne yediysen yaz bir gün iki gün kötü menü yazarsın üçüncü gün daha güzel 5. Gün artık tam bir diyet menüsü olur🥰🥰 ben de suyu 1 lt lik şişem var oradan içiyorum günde en azından 2 kez doldurup bitiriyorum bardakla içince unutuyorum kaç bardak içtiğimi ve o kadar da içemiyorum tavsiye ederim bu cuma inşallah güzel bir eksi göreceğiz birlikte canım en az 1,5 kilo daha gider senden bence🤩
İnşaAllah canım inşaAllah ya 😍😍 bak böyle konuşunca gaza geliyorum heyecanlanıyorum 🤭😂

Kesinlikle canım birde video avantajı süre dolmadan video bitmeden bırakamıyor insan iyi oluyor haftada kaç yapmayı planlıyorsun cardio her gün yapılmıyor 🙊
Sporsuz gun gecirmiycem kesinlikle. Haftada 3 interval kardio, haftada 4 te daha hafif hareketler yapacagim kaptancim tbc tarzi veya leslie.

X