Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bende ufak bi kaçamakla 1. 2 kilo aldım inş ödemdir

Ödemdir canım bir haftada bacaklar kilo alır mı hiç şişkinliğin var belli 70 gördüğüne göre o yüzden takmamaya çalış kafana yalnız 7leri gördüğüne göre azcık dikkat etmeye çalış canım daha da fazla almamaya çalış

Anlamadim ki hadi gobek neyse sisiyor bacak niye sisiyor anlamadim. Dikkat edecegiz mecbur baska secenek yok ama beni 10 gun detoks ancak kurtarir. Ama son noktaya kadar detoks yapmayacagim. Son care detoks olacak artik

Anlamadim ki hadi gobek neyse sisiyor bacak niye sisiyor anlamadim. Dikkat edecegiz mecbur baska secenek yok ama beni 10 gun detoks ancak kurtarir. Ama son noktaya kadar detoks yapmayacagim. Son care detoks olacak artik
Ben de bu ara fenayım boğazım açıldı yine kendimi toparlamam lazım evde olmayınca düzen bozuluyor gerçekten inşallah 80 olmadan kendi düzenime geçebilirim bencede detoks yapma canım sonra yine geliyor kilolar normal beslenme düzeninde devam et bir yerde gidecek ödem inanıyorum

Slm kızlar ben bugün erken kapadım

Sabah _ 2 sarma domates biber peynir

Öple _ kurban eti 3 sarma 2 ayran salata
Mısır

Kahve 1 baklava

Spor yok

Su 2 lt

eliya
baklava olmazsa olmazın bende mi yesem napsam üzüm üzüme ben ortime baka baka misali artik yeme bence

kesinlikle ödemdir çok ayakta falan kaldıysan da oluyor ödem sicaklqri hiç saymıyorum.

Slm kızlar ben bugün erken kapadım

Sabah _ 2 sarma domates biber peynir

Öple _ kurban eti 3 sarma 2 ayran salata
Mısır

Kahve 1 baklava

Spor yok

Su 2 lt

eliya
Afiyet olsun canım güzel menü
Afiyet olsun canım
Sabah 11.00
Kk peynir Menemen 1 dilim ekmek
18.00
7 kaşık pilav- küçük bir tabak kavurma
21.00
1 Türk kahvesi 1 yk kuru üzüm 1 çükolotalı şeker
2,5 litre su
M monarosaa
Biraz kaçırılmış kuzum bugün dikkat etmek gerek pilav çok fazla
Afiyet olsun canım

4 kişi menü yazmış kızlar elimizde olduğnca aksatmayalım bu alışkanlığımızı.
2. Gün bayram münülerinizi merakla bekliyorum

Sabah 11.00
Kk peynir Menemen 1 dilim ekmek
18.00
7 kaşık pilav- küçük bir tabak kavurma
21.00
1 Türk kahvesi 1 yk kuru üzüm 1 çükolotalı şeker
2,5 litre su
M monarosaa
Selam ortim biraz pilav fazla olmuş yoksa menün güzel bayramın ilk günü için afiyet olsun
Günaydın kızlar

Nasıl geçiyor bayramınız
Yorucu kaptanım telaşlı kurban kesmek sonrasında yolculuk ve sıcak hava pertim çıktı sizin nasıl geçiyor
Tşkler kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…