Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Evet benim de türk telekom ve biz pek köyde durmuyoruz hep dağdayız. Köyde de belli yerlerde çekiyor. Şu an o yerlerden birindeyim

Kantarla tartılacak kadar yememişsindir beeeeyok bugün tartı haftaya var canım
Yok vallahi eti o kadar az yedim ki
Bostanda o kadar güzel kabaklar var ki kabak yiyeceğim bolca canı atıştırmalık isterse salatalık koparıp yiyorum
Önümüzdeki hafta için bana bi detoks ayarlayalım ortim sen bu işlerde ustasın

Canım ben bugün biraz artı geldiğim için 3 günlük kabak detoksu yapmaya karar verdimhafta içi de bir şekilde ayarlayacağım kolay olanlardan birkaç bir şey sana da söylerim

Canım ben bugün biraz artı geldiğim için 3 günlük kabak detoksu yapmaya karar verdimhafta içi de bir şekilde ayarlayacağım kolay olanlardan birkaç bir şey sana da söylerim
Bayram sonrası detokslardan detoks beğenin

furusan toprağım senin dönüş ne zman oralar nasıl akşamları soğuktur soba yakıyor musunuz

Bayram sonrası detokslardan detoks beğenin

furusan toprağım senin dönüş ne zman oralar nasıl akşamları soğuktur soba yakıyor musunuz
Gel hemşerim gel soğuk soğuk esiyo dün gece idare ettik de bu akşam soba yanacak gibi pazar döneceğiz inşallah. Oğlum çok sevdi diye uzun kaldık dün dönecektik.

Bayramın son günü ama olsun hepimizin bayramını kutlarım

2 hafta önce 77.6ydım bu gün 77.5iimmm bayramda çokkk yedim ama almamışım çok mutluyum
Kaptanım geldim gari yetti galan 80 olacam az kaldı E Emnis

Sanırm 2 hafta birleşti kimse kilo yazmadığına göre
Bende haftaya başlangıç kilom diye paylaşırm inşaAllah

Haçapra ilk defa duydum afiyet olsun canım bu sıcakta su az olmuş heleki kahvaltıda bile et varken

Harika menü canım afiyet olsun

Güzel menü canım afiyet olsun
Su Bi türlü içemedim 1 litre şişe bitti ama aklıma gelmedi tekrar doldurup içmek o hengamede
Gürcistan nın Ahıska şehrine ait yerel yemek kaptanım. Haçapurda diyoruz, ama hamur tabi kır pidesi gibimsi

2 günlük olduğunu yeni farkettim :) ne çok yemiş dedim önce :)))

bende bugün başlıyorum şekersiz e. bayramda ipin ucuc kaçtı sanki :)
iki günlükte evet bitti mi baklavalar ortim.

Basla şekersiz çok iyi geldi bana kendimi iyi hissediyorum bugün 10. Gün şeker isteğim sıfır inan.

Dostlarııım ben döndüm Allah'ın izniyle. Birkaç kilo fazlam var tabii ki. Şimdilik söylemeyeyim. Halledicem. Eylül'de okulum açılıyor. O zamana toparlanmam lazım hehe. Bugünden başladım bu arada. Sıfır kaçamak bakalım. Birazdan da yürüyüşe çıkacağım. Hadiiii siz de dönün buralaraaa.

Hosgeldin o zaman

slm kızlarrr

sabah - omlet peynir zeytin domates 1 kurabiya

öğlen 2 biber dolması ayran

kahve 2 kare çikolata

akşam mısır

spor 11 adım
su 2 lt
eliya
Afiyet olsun pek baslanamamıs şekersize kurabiye yi sevmedim yine karbonhidrat yüklü olmuş sanki dimi afiyet olsun dön artık diyete

Hoş bulduum. Siz de yeni mi geldiniz? Ben izinden döndüm ama hiç diyet yapmamış gibi hissediyorum. Burada hiçbir yerde bulamadığım motivasyonu buluyorum ben. O yüzden kürkçü dükkanım burası.
Evet 2 hafta oldu geleli. Daha önce 9 ve 13. Takımda 15 kilo verdim kürkçü dükkanı olmadan yapamıyorum ben de geri geldim E Emnis kaptanım yakaladı beni yakamdan attı 5. Takımın içine başladık bakalım insallah yaglarimizdan kurtulalım en kısa sürede

İyiyiiim baya baya dinlendim güya. Ama bıraksalar hala sabahtan akşama kadar yatmak istiyorumm. Buralar neden sessizleşmiş iyice? Bayramdan mııı yoksa genel bir sessizlik mi? Bu hiç hoşuma gitmedi.
Bu aralar sessizleşmiş buralar ortim
O bir iki kilo sıkıntı değil olur normaldir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…