Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Merhaba kızlar yoğun bir bayram geçiriyorum covid unutulmuş durumda ben 2 aşı oldum diyen geldi çok yazan olmamış ama ben dun menüyü unutmuşum hemen yazıyorum.

Ben yemedim bana uysan
Ama çok canın istiyorsa akşam saatlerine kalmadan 1 dilim bayram kaçamağı olabilir canım
Ben de yemedim kaptanım şekersiz 9. günüm bitti bugün. Yok hiç canım tatlı istemiyor çok şükür.
Ama espri olsun diye eşime benim yerime ye dedim çatala batırıp versim bir baklava

Slm kızlarr

Sabah yok

Öğle 4-5 sarma, et, salata, keşkek

Kahve 1 baklava

Akşam kuzu şiş, patlıcan köz, 1 dilim ekmek
1 baklava soda
Spor yok
2 lt su
eliya
baklava Afiyet olsun ekmek keşkek sarma baklava ziyafet varmis karbonhidrat patlaması olmuş. Kaldi 1 gün bayram bitiyor orti son gaz bekleniyorsun. runib

Menün çok güzel benim kaçtı sanki, eskiye göre baya az yiyorum ama yarın baklava yemiyeceğim
Hala bekliyoruz baklavası menüyü

Günaydınnn kızlar
Benim internetimde sorun vardı kızlar giremedim kk ya w.ap falan çalıştı ama başka hiç bir siteyi açmadı nasılsınız bayram menüleri çok kaçamakll gitmiyor değil mi ? Ben almıyorum da ama veremiyorumda
Yarın yolculuk var zaten Ankara'ya dönüyoruz

Günaydın kaptanım Ahh az az kaçamaklar var bende bugğn tartı var mı haftaya mı

Haçapra ilk defa duydum afiyet olsun canım bu sıcakta su az olmuş heleki kahvaltıda bile et varken
Harika menü canım afiyet olsun
Sabah 10.30
1 simit -1üçgen peynir -4 yeşil zeytin

18.00
1 kase mercimek çorbası-1 tabak taze fasülye-1 dilim ekmek
21.00
2 fincan şekersiz çay
24.00
1 sade Türk kahvesi-1yk kuru üzüm
1,5 litre su
@monarosaa
Güzel menü canım afiyet olsun

2 günlük olduğunu yeni farkettim :) ne çok yemiş dedim önce :)))

bende bugün başlıyorum şekersiz e. bayramda ipin ucuc kaçtı sanki :)

Kaptanım çok dikkat ediyorum. Telefon bazı yerlerde çekmiyor yazamadım. Şimdi yazayım
Çekmeme konusunda bir şey diyemem 3 gündür beni de sinir etti internet sayfaya giriyor ama aşırı yavaş dönüyor dönüyor beğeniyorum beğenmiyor genel bir problemmiş turk telekom eşimde yoktu mesela sorun o Turkcell

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…