Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben dün yol yorgunluğuyla sızmışımbugün de sabahtan denize gittik girmedim üşengeçliğimden başım zonkluyor vallahi ya furusan canım bugünden itibaren düzenli gelecek menülerim
Burada ne yemek saatim kaldı ne seçme şansım. Ah ortim artıdan korkuyorum. Off çok zormuş böylesi

Burada ne yemek saatim kaldı ne seçme şansım. Ah ortim artıdan korkuyorum. Off çok zormuş böylesi
Deme öyle deme artıya odaklanmak yok
Düzen bozuluyor ama porsiyonu ayarlamak veya saatini ayarlamak bize kalıyor
Bende 1 aydır ailemin yanındayım neler neler var yiyorumda ama ya cuma cumartesi yiyorum yada sabah öğlen akşam ve geç saate bir şey bırakmıyorum
Yürüyüş yüzme aktivitem zatenn arttı
Bu ara reglim var deniz olmuyor havada çok sıcak gidiyor o yüzden en az Leslie 2 mil ile bu regli döndügüsü geçiştircem

Ben yarin pazartesi saniyorum. Ben cumayla ayniydim ayni dedigime aldanmayiz +2.65 yani ayni olan 69.30 dum bugunde. Bugun eve geldim daha bakalim hangi detoks detoksa kosacagiz

Evden uzakta kilo vermek hic bana gore degilmis. Evinden uzakta olup eksi gelmeyi basaranlara helal olsun gercekten. Ben koye gidince ne halt yiyecegim kara kara dusunur oldum. Bende hala kilo koruma kafasi olusmamis. Benim kilo korumaya ekstra ekstra calismam lazim.

Biri benden mi bahsediyor gerçi annemlerin evi diyet konusunda bana hep daha yardımcı oluyor benim önümdeki tek engel cocuğum oluyor okulu yok küçük vs 7 24 bana bağlı şuan halliyle spor flan zor oluyor evimde burda bakan olduğu için kilo veriyorum
Senin içinde yapabileceğin en iyi şey köyde kendine yapabileceğin bir spor var mı ne yapabilirsin bunları düşün ? Mesala kapını kapatıp evde spor yapma imkanın olur mu ? Yada yürüyüş yapma olanağı ? Hiç olmazsa haftada 3 gün kendine zıplama limiti koy çok vakitte almaz sesste yapmaz ..
Yemekler içinde orda devam edebilirsen if e devam edersin devam edemezsen ufak porsiyonlarla günü çok geçe kalmadan bitirip zayıflabilirsin bence

Selamına karşılık verecek olan var mı acaba takım yook selam kaptanım ne yapıyorsun
Takimlar hepden issiz kaptanim. Hic olmadi bu
Kilo vermeye ara verilmis gibi hissediyorum
Kitap okuyorum. Korktum konusundan gunduz okumayi deneyecegim
Nasilsin kaptanim

Takimlar hepden issiz kaptanim. Hic olmadi bu
Kilo vermeye ara verilmis gibi hissediyorum
Kitap okuyorum. Korktum konusundan gunduz okumayi deneyecegim
Nasilsin kaptanim
Vallahi sorma bu yaz bizi bozdu 30unda fena listeler bizi bekliyor

Okuma öyle gerilmeli kitaplar Zeynepcim yazık günah bende evlenmeden önce hep polisiye gerilim okurdum seri seri hepsini bitirrdim yani evlenip cocuk olunca elim hep beni rahatlacak gevşetecek kitaplara gidiyor sen demekki hâlâ o level a gelmedin

İyiyim kaptanım ne olsun aynı cocuk uyudu kahve yaptım biraz keyif zamanı ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…