Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Vallahi sorma bu yaz bizi bozdu :confused: 30unda fena listeler bizi bekliyor 😑😑

Okuma öyle gerilmeli kitaplar Zeynepcim yazık günah 🤣🤣🤭🤭 bende evlenmeden önce hep polisiye gerilim okurdum seri seri hepsini bitirrdim yani evlenip cocuk olunca elim hep beni rahatlacak gevşetecek kitaplara gidiyor 🤣🤣 sen demekki hâlâ o level a gelmedin 🤭

İyiyim kaptanım ne olsun aynı cocuk uyudu kahve yaptım biraz keyif zamanı ,🤗💕
Simdiden endiseliyim zaten o etapdan :bicak:
Ali koyamiyorum kendimi ya. Polisiye olsa neyse.
Ben daha cok manga /webtoon okurum ergen gibi 😂
Türkcem icin hosuma giden kitap buldukca okumaliyim 🤭
Ne okuyorsun mesela?
Oh ne guzel. Benimkiler iyice cozuttu. Saat 22 olmak uzere, ama onlarda hakli. Saat daha 17 gibi aydinlik hala hava

Biri benden mi bahsediyor :KK69::dondurma: gerçi annemlerin evi diyet konusunda bana hep daha yardımcı oluyor benim önümdeki tek engel cocuğum oluyor okulu yok küçük vs 7 24 bana bağlı şuan halliyle spor flan zor oluyor evimde burda bakan olduğu için kilo veriyorum 🤭
Senin içinde yapabileceğin en iyi şey köyde kendine yapabileceğin bir spor var mı ne yapabilirsin bunları düşün ? Mesala kapını kapatıp evde spor yapma imkanın olur mu ? Yada yürüyüş yapma olanağı ? Hiç olmazsa haftada 3 gün kendine zıplama limiti koy çok vakitte almaz sesste yapmaz ..
Yemekler içinde orda devam edebilirsen if e devam edersin devam edemezsen ufak porsiyonlarla günü çok geçe kalmadan bitirip zayıflabilirsin bence
Vallaha ne yapip edip mezun olmam lazim. Kilo vermeyi gectim orada korumayi basarsam o bile yeter bana. Koyde olunca hep disarilardayiz buraya gore cok daha aktif oluyorum spor yapamiyorum ama hep ayaktayiz gibi bag bahce sebze geziyoruz. Ev isleri yemek bulasik kislik hazirlik derken hep aktifim. Ama istahimda o kadar aktif oluyor. Insallah ucmadan gelirim bu kişi da koruma stresiyle gecirecegim belli

Simdiden endiseliyim zaten o etapdan :bicak:
Ali koyamiyorum kendimi ya. Polisiye olsa neyse.
Ben daha cok manga /webtoon okurum ergen gibi 😂
Türkcem icin hosuma giden kitap buldukca okumaliyim 🤭
Ne okuyorsun mesela?
Oh ne guzel. Benimkiler iyice cozuttu. Saat 22 olmak uzere, ama onlarda hakli. Saat daha 17 gibi aydinlik hala hava
AA uyku düzeni için zor bir durum :KK43:
Webtoon flan harikaymış 🤭🤭 🤩
Şu aralar ne bulursam onu okuyorum ruh halime göre değişiyor 🤭
Bazen pedagoji kitapları bazen roman
Ahmet Ümit seviyorum
Çerezlik gibi keyif almak için Sarah jio hoş oluyor eskisi gibi okunmuyorda sevmiyorum bir kitap çok elimde dolanınca 😑 ama maalesef bitiremiyorum cocuk uyuyunca bende bezgin Bekir gibi 1 saat takılıp sızıyorum 🙄

Son düzenleme:
Ben her gün tartılıyorum kaptanım mezun oldum ama bir türlü vazgeçemiyorum tartıdan🤣🤣 bugün regl olduğum için herhalde artı 400 geldim cuma gününe göre🤭 E Emnis
Harikasın canım ona artı bile denmezz 🤩🤩 tartıdan vazgeçme canım hiç yoksa 10 günde bir muhakkak tartıl 🤩 baskülden uzaklaşınca kilolar geliyor 🤦🏻‍♀️

Vallaha ne yapip edip mezun olmam lazim. Kilo vermeyi gectim orada korumayi basarsam o bile yeter bana. Koyde olunca hep disarilardayiz buraya gore cok daha aktif oluyorum spor yapamiyorum ama hep ayaktayiz gibi bag bahce sebze geziyoruz. Ev isleri yemek bulasik e kislik hazirlik derken hep aktifim. Ama istahimda o kadar aktif oluyor. Insallah ucmadan gelirim bu kişi da koruma stresiyle gecirecegim belli
İnsan fazla efor sarfedince yiyesi geliyor .. bende burada hep denizden sonra yediklerim yüzünden kilo veremezdiim öyle acıkırdım kii ama şimdi özellikle masay oturmdan 2 bardak su içiyorum tıkıyor

Harikasın canım ona artı bile denmezz 🤩🤩 tartıdan vazgeçme canım hiç yoksa 10 günde bir muhakkak tartıl 🤩 baskülden uzaklaşınca kilolar geliyor 🤦🏻‍♀️
Gittiğim her yere götürüyorum tartıyı🙈 şimdi kv deyim burada diyet yapmak annemin evinden daha zor sürekli yemek ye baskısı yaşıyorum🤣🤣 şu sonuçlarım çıksa da bir an önce yine diyet moduna girebilsem😍😍

Herkese yarayan bir ödem atıcı vardır buda sende işe yaradı dmek ne güzel bayramda dikkatli gidersen görürsün canım 💕
İnş kaptanım görmeyi çok isterim 😍 ama yiyemiyorum artık mide küçüldü sanırım hemen doyuyorum... Sadece akşam acıkıyor gibi oluyorum sonra geçiyor suyla.. Birde onu atlazsam kaçamak yapmayacağımı düşünüyorum bayram da😊

Slm kızlar ben tartıldım 71.1 grdum 🥺🥺 inşş 70.5 olurum 🙏🙏
Canım +100 önemli değil ama mevcut artıların üstüne gelen bir artı olduğu için önemli
Menülerin düzensiz gidiyor :KK43: dün sabah neydi öyle kahvaltı cips 🙄😱
Yani bu haliyle kilo verilemez zaten :KK43: güzel menüler bekliyoruz elinden geleni yap takır yakıt gidecek kilolar yoksa devamlı gelen bu artılar seni yolundan edecek tatlım :KK43:

İnş kaptanım görmeyi çok isterim 😍 ama yiyemiyorum artık mide küçüldü sanırım hemen doyuyorum... Sadece akşam acıkıyor gibi oluyorum sonra geçiyor suyla.. Birde onu atlazsam kaçamak yapmayacağımı düşünüyorum bayram da😊
Günü eken kapattığın için çok normal o saatlerde acıkman .. acaba diyorum gece yatmadan yapılan yoğurt limon baharat karışımı oluyor ya düzenli yapıldığında yağ yakıyormuş onu mu denesen ? Hem açlığın bastırılmış olur hemde belki bakarsın ekstra etki eder :)

Slm kızlarr 😁
Sabah - abartı bi sermme kahvaltı

Öğle _ kahve 2 baklava, ev baklavası

Akşam yok

Spor yok yoldaydım köye geldim

Su 2 lt @eliya
:sinirli::sinirli::sinirli: bu menüler böyle kötü gelmeye devam eder göz göre göre 2.bir artı gelirse listeye alt listeye geçirmek durumunda kalırım canım :KK43: lütfen üst listede kalmak için elinden geleni yap zaten sayımız az kimseyi kaybetmek istemiyorum ama 1 artı bile bizi dibe çekiyor 😑😑

:sinirli::sinirli::sinirli: bu menüler böyle kötü gelmeye devam eder göz göre göre 2.bir artı gelirse listeye alt listeye geçirmek durumunda kalırım canım :KK43: lütfen üst listede kalmak için elinden geleni yap zaten sayımız az kimseyi kaybetmek istemiyorum ama 1 artı bile bizi dibe çekiyor 😑😑
Malesef kötü oldu 🥺 tek öpün besleneyim dedim. Sonra ev bakşavasınada yenik düştüm. Yarın yemeyecrğim. Etlede aram yok zaten 🥺

Canım +100 önemli değil ama mevcut artıların üstüne gelen bir artı olduğu için önemli
Menülerin düzensiz gidiyor :KK43: dün sabah neydi öyle kahvaltı cips 🙄😱
Yani bu haliyle kilo verilemez zaten :KK43: güzel menüler bekliyoruz elinden geleni yap takır yakıt gidecek kilolar yoksa devamlı gelen bu artılar seni yolundan edecek tatlım :KK43:
Cips paket değil, akşamdan kalandı dibinde. Akşam yemedim, dibinde bıraktırmıştım. Evet veremiyorum zaten 😔

X