Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gerçekten kimsecikler kalmamış üst listede yaz dönüşü yine kalabalık oluruz inşallah kaptancığım
Ay evet bugun diyorum vücudumun her yeri tuz emdi 3 saat falan denizdeydik
Karadeniz’e tatile gidecektin canım yanlış yerde tatildesin inşallah beklediğinden daha iyi bir rakam görürsün tartıda ama ortam değişimi her şeyiyle etkiliyor insanı wc başlı başına büyük problem zaten sen kendini çok sıkma keyfini çıkar anın gider kilocuklar
Günaydın kızlar
Geçen cuma 78
Bugün 77.1
Fark 0.9
Yüzde 1.15
Hedef 76
Çok iyi canım kaç haftadır takır takır gidiyor kilolar tebrik ederim
Gider o artı bir haftada canım eksiye de geçersin karbonhidrat direk şişiriyor insanı hele Ayvalık tostu gibi kalori bombası olunca elinden geldiğince azaltmaya çalış
Geçen cuma : 56.2
Bu cuma : 56.2 sabitiimm bayramdan sonraki haftaya hedefim 55.5 olsun
E Emnis @runib
Tatilde sabit gelmeyi başarmak canım helal sana ben de inşallah senin gibi zararsız atlatabilirim

kaptanım unuttunmu beni

Eline sağlık canım çok teşekkür ederiz
Günaydın kızlar
Geçen cuma 78
Bugün 77.1
Fark 0.9
Yüzde 1.15
Hedef 76
Tebrikler canım maşallah harika gidiyorsun
Ah canım ah onlar tabi kalori bombası ekip sayımız çok az o yüzden her artı bizi çok etkileyecektir artık daha çok dikkat etmeliyiz kızlar
Geçen cuma : 56.2
Bu cuma : 56.2 sabitiimm bayramdan sonraki haftaya hedefim 55.5 olsun
E Emnis @runib
Hani -200
tatilde sabit kalmakta başarı tebrikler canım
Günaydın kızlar mezuniyetimin ilk haftası çok verimli geçti
Geçen Hafta:78,6
Bu Hafta:77,1
Fark: 1,5
Yüzde:1,908
Hedef:76,5
E Emnis
mezun yazmamıştık değil miii
Harikasın canım

Teşekkürler kaptanım inşallah böyle devam eder 1 ay daha

Ayy gercekten cok az kisi kalmis kaptancim asil listede. Ins eliya ortimle ben de bir donsek izin oncesi kilomuza da listeye girsek yeniden
Ayy sorma kuzum aynen yaa
Senin kilon az o yüzden mecbur düşmeni bekleyeceğiz
eliya bakalım nota giib bir durum olmazsa kendi de isterse direk üst listeye bugün alabilirim yüzde 5 üstü kg almış ya girebiliyor kuraldan

Nasıl yani kuzum selam bu arada
1 aydır yoksun ki öyle olunca alt ve üst listede kimseyi tutmuyorum anlamadım :)
ay ne bilim kaptanım ne ismim kaldı ne cismim..korktum....izinli olanlarıda yazılı görünce....acaba dedim ben ne yaptım...diye düşünmeye başladım

Anladim kaptancim. Bu ay iki kucuk tatolimiz var, onlar da gecip evimde kalinca daha rahat adapte olurum ins amacim yil sonundan once eski kiloma donmek.

ay ne bilim kaptanım ne ismim kaldı ne cismim..korktum....izinli olanlarıda yazılı görünce....acaba dedim ben ne yaptım...diye düşünmeye başladım
Selam canim, nasilsin? Azicik kilo almis izinde ne guzel geri donmeyi dusunmuyor musin? Gel artilari beraber verelim

Harikasin fistik bu kiloda sabit kalmak bile yeter
Teşekkür ederim
Günaydın kızlar mezuniyetimin ilk haftası çok verimli geçti
Geçen Hafta:78,6
Bu Hafta:77,1
Fark: 1,5
Yüzde:1,908
Hedef:76,5
E Emnis
Vay anam vay maşallah sana yaa
Gelirsin gelirsin az ama öz ye geçsin

Canım :)
Onlar geçtiğimiz hafta izne ayrılanlar ve alt listede kalmak isteyen kızlar kaldı ki menü yazmaya devam ediyorlar ekip içindeler sen bi gittin tam gittin :) geleceksen ekleyeyim ne var onda nasılsın

Canım :)
Onlar geçtiğimiz hafta izne ayrılanlar ve alt listede kalmak isteyen kızlar kaldı ki menü yazmaya devam ediyorlar ekip içindeler sen bi gittin tam gittin :) geleceksen ekleyeyim ne var onda nasılsın
kaptanım yakın zamanda dönecem inşallah...uğradığım yokki bileyim...enerjine hayranım.hwpinizi kocaman öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…