Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ortim biber dolmaları çok büyük değilse ideal ve dengeli bir menü
Kucuktu canim ama yemekleri cok gec yiyoruz ben en gec 7 de yiyordum oda cok nadir burada 9 dan once yemiyoruz. Antalya cok sicak gunes kaybolup biraz nefes aldirmadan yemek yenmiyor. Oda tartiya fazla fazla yansiyor. Suyu otomatik olarak cok iciyorum ama su degistigi icin kabizlik yasiyorum yarina bomba bir artiyla gelecegim sanirim. Simdiden ozur dilerim

Deniz adamı pert ediyor ya bende kendime gelemiyorum 1 gün gideyim öbür gün dinlemeyim istiyorum ama oğlum durmuyor yaşı küçük olunca deniz kenarında yatıp güneşleneyim de yok harala gürele git gel banyosu yemeği .. bayram temizliği de bitmedi anam sağolsun evin birikmiş tüm işini kitledi sabah temizlik yapıyorum öğlenden sonra deniz evim evim diye can atıyorum şuan C Cagrihilal1

Vallaha burasi da cok sicak yemek saatleri benim saatlerimden cok farkli gece gec yatiyoruz bazen cok erken bazen cok gec kalkiyoruz. Bi de ustune kabizlik. Koye gidince ne yapacam stresine giriyorum resmen. Ve aşırı derece de acik bir istahim var menuler cosuyor zaten kaloriler tavan yaptı yarina koca bir artim var malesef. Denize falan gidince oyle detokstu erken yiyeyimdi olayida olmuyor malesef cok stresliyim donunce nasil toparlayacagim.

Canım ekstrem bir durumunuz yok ise evet öğlene kadar bekliyorum ama hastane iş okul vs diye haber verip geç bildirim yapabileceğini iletenler olursada 2 3 e kadar yine listeyi beklerim
Tamam sıkıntı olması diye sordum sabah çok erken kalkıp geri yatıyorum saatimi kurayım ne olur ne olmaz

Tartı resmi + nick ve tarihin yazılı olduğu not istiyoruz eliya yeni yarışma kuralı
Örnek gibi
resmin üstüne tlf da yazsak da olur mu kağıtla uğraşmayayım çok oldum bende sor sor

Yarınki listeyi yapacaktım ama alıntıda sıkıntı var renkler ve tablo olduğu gibi gelmiyor yarına düzelir inşallah yoksa çarşı karışır
bildirimde gelmiyor nolmussa tlf lakin not kısmından yazıp kopyala yapıştır yapilabilir

listede olmak çok motive edici. Ana liste için bıraktığım kilomami dönmem gerekiyordu.

Ay evet bugun diyorum vücudumun her yeri tuz emdi 3 saat falan denizdeydik
gözlere dikkat Akdeniz in suyu mahvediyor beni ama o suyun verdiği his tarifsiz...suan o suda hissettim kendimi ama yaaaa....

günaydın kızlar :)

geçen cuma kilo- 70.1

bugün -71 artı 900 gr

yüzde eksi 1,283

yeni hedef 70,5 ( adet olacağım , bide ayvalık tostu mısısr falan demekki çok kalori azalttığımı düşümdüm ama veremedim ) haftaya tost mısır yok

Eklentiler

• IMG_20210716_090212.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Ayy gercekten cok az kisi kalmis kaptancim asil listede. Ins eliya ortimle ben de bir donsek izin oncesi kilomuza da listeye girsek yeniden

Duper bir eksi ve harika bir yuzde. Insallah yakinda 70i geride birakacaksin

Tatilden donunce verirsin canim, yapacak birsey yok. Tatilin tadini cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…