Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11.10.24
08.30
1 haşlanmış yumurta domates, 1 dilim peynir, çeyrek dilim ekmek, azcik bal.

12.00
Tam buğday ekmeği ile kaşarlı tost, domates,biber, 7 zeytin , 1 mandalina

16.30
5 badem , 1 ceviz
19.00
1 kepçe sebzeli mercimek çorbası
Biraz mezgit tava,salata,yarım dilim ekmek
Azcik karadut özü şekersiz

Şu:2 lt LenaG LenaG @nurovic
Afiyet olsun ❤️ mezgitler kızartma olmayaymış güzel olurmuş
İyi geceler 🙏🏻✨
LenaG LenaG @Cicekbocekkaktus @tomrs

Kahvaltı 10.00
Kaşarlı tost

12.30 ara
Kurabiye
5-6cig badem

15.00 ara
3 top dondurma

18.30 akşam
Haşlanmış Tavuk
5-6yk pilav
3_4yk kuru fasulye

2.5 lt su
16.500adım
Afiyet olsun canım ara öğünleri biraz dengelemeye çalışalım ❤️

Kaptanım kim hatırlamıyorum ama yinede menü yazayım kaç gündür o kadar aktiftim ki

Dün ki menum sabah slatalik peynir roka çeri ve bir haşlama yumurta
Akşam yok

Bugün snah slam sucuk biraz çubuk peynir zeytin karpuz iki dilim iki dilim kivi bir kepek ekmek labneli

Akşam yeşil fasülye biraz karpuz bir tb ekmek

LenaG LenaG 11 Mart menü

Kahvaltı yapmadım
Öğlen 1 büyük kase salata

Ara Türk kahvesi 1 dilim kek

Akşam 19:00 kabak havuç sote yoğurtlu 4,5 yk 1 orta boy patates fırında ve 2 adet yeşil biber

4,5 bardak çay ve 2 litre su içtim spor yok bu hafta çok yoğun geçti onada haftaya dikkat etmeye çalışacağım 🧡

senin menüler çok değişik geliyor bana farklı bir sistem uyguladığın için ne diyeceğimi tam kestiremiyorum :confused: Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun yürüyüş eklenmiş 👌

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun akşamı çok erkene almışsın acıkman normal böyle durumlarda yanında bir şeyler bulundursan seni kurtarır mesela çantana at bir paket karabuğday patlağı ❤️

Afiyet olsun sabah ve öğlen çok az olmuş sonra hop fıstığa yönelmişsin evet sağlıklı ama çok kalorili oyy sonra da 🍹

Afiyet olsun börek çok erken bişicik olmaz o kadardan öğlen güzel hatta yanına 1 bardak ayran da eklenebilir ama akşam az kalmış salata yanına 5-6 yk yemek de eklenebilirdi ❤️

Afiyet olsun normalde 17:30 daki ara öğün için fazla ama sonra bir şey yememişsin seversen 1 kadeh şarapla değişiklik yapabilirsin kalorisi bakımından yani ❤️

Afiyet olsun canım yine karışık ve ödem yapıcılarla oluşmuş bir menü olmuş 🙈 c.tesiye az kaldı kıaazz ne güzel eksin var koruyalım onuu ❤️

Başlangıçın hayırlı olsun ❤️ sağlıkla gidecek kendileri inşallah 🙏

Aa canım hoşgeldin tekrar ❤️ nerelerdesin 🥰

Afiyet olsun pizza mııı 🙈

Ama ne kadar ve nerden verdin ? Yağdan mı gitmiş ? Eğer öyleyse hiç dert etme 🥰
Kaptanım akşamları hafif geçiriyordum normalde böyle günlerde. Bi durağan hayata geçemedim. 3 gündür şehirdışından misafirim vardı. Onlar olunca dışarı çıktık hep. Akşamları da kaçtı dengeleyemedim.

Bugün kü menüm sabah
Çeyrek ekmek
Peynir domates salatalık bikaç zeytin biraz patates kızartması bir yumurta
Ara
Türk kahvesi 7 fındık
Akşam
2 tane pirzola
2 tane içli köfte
Salata
Su 3.5 lt
LenaG LenaG

X