Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sabah
Menemen 1 dilim ekmek

öğle
4 yk mantı

17.00
1 sade Türk kahvesi 1 kare çikolata

19.00
Zeytinyağlı köz salatası küçük bir parça ızgara tavuk
22.00
2 Fincan şekeriz çay
Ortim mantı var ama diğer öğünlerle dengelemişsin. Bugün sen de spor yapamamışsın benim gibi yarın yaparsak süper olur

Ben 10.000 adım yaptım gerisini kayıp ortağım düşünsün Begonya2 gelmediğin her dakika görevlerin birikiyor
Aaaayyyyyyyy kaptanııımmm anam bendeeeeeeeeeeeeee pazartesi gidecek beneneeee beneneeeeeğğ benim haberim yoktu bu hafta görevden muafm beeenn
Tam anlamıyla bayramdan sonra gelecem ben şimdi sadece kilo bildirmeyle başlayım dedim
Bi baktm ortaklar listesindeym bide cezaaaaa geliyo diyoooo

Yahuuuu nereye gideceksin yeni geldin zatenn

İstiyorm spor ama zamanım yok canım aam sen kesin yap
Tatlım neden senin haftada 2 3 gün bile zamanın yok spora bebeğin vardı ve çalışmıyordun şuan için sanırım değil mi yani ekstra başka başka meşguliyetlerin yoksa bence bebeğinin öğle uykusunda yada hafta sonu kendine Spor için bir vakit açmalısın 15 dk veya 30 dk bile haftalık düzenli yapıldığında fark yaratır inan

Haklısın aslında canım da KPSS çalışıyorum aralarda dinleniyorum birde pek düzenli yapamıyorum sanırım tembellik yapıyorum

Haklısın aslında canım da KPSS çalışıyorum aralarda dinleniyorum birde pek düzenli yapamıyorum sanırım tembellik yapıyorum
Kolay gelsin canım senin branşın nedir ? furusan seninde branşını merak ediyordum

Hayatımızda yarım saat 1 saat nerelere harcamıyoruz bazen boş boş oturup kalmamız bile yarımm saat oluyordur bence biraz istemek lazım en azından şu biizim spor günlerinde kendine bir ödev gibi sorumluluk alsan bence yaparsın hocam

eliya hosgeldin aramiza.
Ben de hilal 32 yasindayim. 2 senedir buralardayim sürünüyorum. Bi verdim geri aldim simdi geri vermeye calisiyorum. Insallah hep birlikte istedigimiz kilolara ulasiriz.
Hosbuldum Hilal çok memnun oldum sürünmemizin sebebi güzel ama tabi vericez yeterli isteyelim.

Seviye düştü

tmm kuzuu tmm zatenn öylesine almıştım ben boşta kalmıştımm şansımı denemek istedim
Bende seni istiyorum kaptanım ama henüz hazır hissetmiyorum zamana ihtiyacımız var bana zaman ver herşey güzel olacak söz veriyorum

İlköğretim matematik canım 2017 mezunuyum
Haklısın ya koşullanmışım hiç bir şey yapmıyorum bebeğime bile annem bakıyor çoğunlukta ama az kaldı Allah’ın izniyle gümbür gümbür döneceğim

İnşallah canım kafanda ki ön yargıları kaldırsan yeter
Sınav içinde Allah yardımcın olsun inşallah güzel bir puan gelir atanırsın bölümün avantajlı en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…